1
1
2
90+5'

Gol! Strzelił Michał Feliks. Asystował mu Tomasz Swędrowski. A jednak Ruch wyrównał! Dogranie z prawej strony Swędrowskiego, a Feliks z bliska do bramki na 2:2!

9
5
4
6
90+4'

Strzał rozpaczy Sadloka. Bardzo niecelnie.

1
1
1
90+2'

Ruch nie jest w stanie zagrozić Puszczy. Gospodarze coraz bliżej wygranej.

1
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
88'

Z dystansu uderzył Sadlok, piłka trafiła w poprzeczkę!

1
1
87'
Puszcza Niepołomice
1
1
86'

Długo trwał atak Niebieskich, w końcu sędzia przerwał grę dopatrując się faulu w ataku.

1
1
1
84'

Szczepan starał się uderzać z ok. 11 metrów, ale został zablokowany. Szuka gola Ruch, ale gra dość nerwowo.

1
1
83'

Dobre rozciągnięcie na lewo, Bartolewski jednak bardzo źle zagrał do partnera.

81'
80'

Kontra Puszczy, Siemaszko płasko uderzył, piłkę złapał Buchalik.

1
1
78'
77'

Siemaszko z łatwością przedostał się w pole karne. Strzał odbił Buchalik, a Zapolnik był na spalonym, więc piłka dla Ruchu.

1
1
76'

Próba z ok. 30 metrów Kozaka. Wysoko ponad bramką strzeżoną przez Zycha.

74'

Tym razem lewą nogą z dystansu uderzył Swędrowski. Tym razem zła próba pomocnika.

73'

Groźne dogranie Kozaka, Szcepan starał się dojść do piłki, zabrakło mu niewiele.

72'

Puszcza czeka na Niebieskich na własnej połowie. Atak pozycyjny Ruchu.

69'

Mocny strzał z dystansu Kozaka, Zych z problemami odbił piłkę.

1
1
68'

Ruch stara się pójść za ciosem. Niebiescy wysoko atakują gospodarzy, którzy w ostatnich minutach byli dość apatyczni.

66'

Gol! Strzelił Tomasz Swędrowski. Ruch wraca do gry. Przed polem karnym miejsce do uderzenia znalazł sobie Swędrowski i huknął w samo okienko z ok. 20 metrów! 2:1.

2
2
4
65'
62'

Buchalik z boku pola karnego zagrał ręką, sędzia nie dostrzegł zdarzenia. Wskazał na korner. Po nim Puszcza domagała się rzutu karnego za zagranie ręką.

1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Puszcza gra swoje, Ruch nie gra nic. Bez wiary niewiele da się zdziałać. Jedna bramka może wiele zmienić.

1
1
58'

Swędrowski tak przyjął piłkę, że po chwili przewrócił Tomalskiego. Sędzia nie miał wątpliwości.

1
1
56'

Michalski uderzył z woleja z pola karnego. Trafił w obrońcę. Po chwili próba Szczepana nie mogła zagrozić Zychowi.

1
1
55'

Puszcza przedostała się w okolice pola karnego, dogranie Serafina było bardzo niedokładnie.

1
1
54'

Puszcza ma mecz pod kontrolą. Ruch bezradny, bez wiary w powodzenie. Smutno się ogląda zespół, który jeszcze kilka miesięcy temu imponował.

1
1
51'

Dogranie z prawej strony, głową uderzał Feliks, ale źle trafił w piłkę i Zych ją złapał.

49'

Ruch nie rzucił się na rywala. Niebiescy starają się atakować, ale na razie bez okazji.

1
1
46'

Tymczasem mogło być 3:0! Zagranie na jedenasty metr do Poczobuta. Bartolewski uratował Ruch!

1
2
46'

Wróćmy jeszcze do sytuacji z rzutem karnym. Powtórki pokazały, że Sikora wbiegł w pole karne przed strzałem i po chwili wybił piłkę. Sędzia miał prawo nakazać powtórkę.