5
2
90'
88'

Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska Wszołek z kilku metrów strzelił pod poprzeczkę. Gol nie został jednak uznany, wcześniej był spalony.

50
39
9
4
7
86'

Legia rozgrywa piłkę na połowie Śląska, ale gra toczy się daleko od bramki WKS-u.

15
14
5
4
6
84'
84'
82'

W polu karnym Śląska główkował Marc Gual. Pewnie interweniował bramkarz gospodarzy.

28
7
5
5
4
79'
79'
4
7
1
1
79'

Uderzenie na bramkę Śląska oddał Yuri Ribeiro. Rafał Leszczyński nie dał się zaskoczyć.

15
10
3
3
2
77'

Erik Exposito w sytuacji sam na sam z bramkarzem Legii Warszawa i gol dla Śląska Wrocław. Gospodarze prowadzą 4:0!

166
81
19
7
11
77'

39 583 widzów ogląda spotkanie Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Śląsk prowadzi 3:0.

29
14
4
1
1
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. Czy Legia zdoła odmienić losy tego spotkania?

5
23
4
5
6
73'

3:0 prowadzi Śląsk! Nahuel Leiva minął rywala i wyłożył piłkę przed bramkę Legii. Tam do bramki skierował ją świetnie grający dziś Piotr Samiec-Talar, który do dwóch asyst dołożył gola!

136
75
15
10
15
72'
7
4
3
3
3
72'
71'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Piotr Samiec-Talar.

2:0 dla Śląska Wrocław! Znów świetnym podaniem popisał się Piotr Samiec-Talar, a Erik Exposito wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Legii!

113
61
8
12
16
69'

Gra wznowiona.

15
8
2
4
4
69'

Czekamy na wznowienie spotkania.

2
4
2
1
4
66'

Chwilowa przerwa w grze z powodu zadymienia boiska.

4
7
4
4
7
63'

Z rzutu wolnego strzelał Erik Exposito. Piłkę wybił Kacper Tobiasz.

8
4
5
4
4
62'

Tym razem rzut wolny dla Śląska na wysokości pola karnego Legii. Okazja na dobre dośrodkowanie.

16
7
1
60'

Coraz więcej brzydkich fauli. Sędzia co chwilę musi przerywać grę.

5
3
6
10
59'
15
5
2
6
58'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Aleks Petkow.

2
2
1
1
1
56'

Będzie rzut wolny dla Sląska. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Legii.

12
3
1
3
54'
5
4
2
2
3
52'

W drugiej połowie wrocławianie prezentują się lepiej. Jak na razie gra toczy się daleko od bramki WKS-u.

16
5
3
4
2
50'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Legii.

4
4
5
4
5
49'

Legia przy piłce, ale rozgrywa ją w środku pola. Wrocławianie starają się szybko odbierać piłkę rywalowi.

7
7
1
1
46'

Gol! Strzelił Petr Schwarz. Asystował mu Piotr Samiec-Talar.

Niesamowite! Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu Śląska Wrocław! Piotr Samiec-Talar idealnie podał na dobieg do Schwarza, a ten tylko lekko trącił piłkę, która wpadła do bramki Legii. Śląsk prowadzi 1:0!

88
50
12
10
52
czas Druga połowa
45+3'

Poprzeczka uratowała Śląsk przed stratą gola! Po dośrodkowaniu Tomas Pekhart zgrał piłkę do Marca Guala, a ten po chwili z kilku metrów strzelił w poprzeczkę!

17
11
5
12
8
45+2'

Legia cały czas szuka okazji na gola. Sporo dośrodkowań w pole karne WKS-u.

10
5
2
3
8
45'

Doliczone trzy minuty.

6
3
1
1
44'

Marc Gual strzelał z dystansu, ale zablokował go Janasik.

6
5
4
2
1
43'

Legia znów rozgrywa piłkę na połowie Śląska. Daleko jednak do bramki gospodarzy.

6
5
1
5
1
41'

Paweł Wszołek dryblował w polu karnym Śląska Wrocław. Gdy już składał się do strzału, został wyblokowany.

9
6
2
4
1
38'

Dobra okazja dla Legii. Kun zagrał na dwunasty metr, skąd niecelnie strzelał Maciej Rosołek.

2
3
2
3
5
37'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska Wrocław. Dobrze piłkę wybił Łukasz Bejger.

2
4
1
4
2
34'

Teraz znów więcej gry w środkowej strefie boiska.

1
4
2
1
2
32'
7
5
1
5
10
31'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wrocławianie daleko wybili piłkę. Legia rozgrywa kolejną akcję.

3
3
1
2
5
30'

Rzut wolny i dośrodkowanie w pole karne Śląska. Goście po chwili wywalczyli rzut rożny.

2
3
3
2
28'

Będzie rzut wolny dla Legii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

5
5
1
1
1
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
2
2
24'

Szybka, groźna akcja Śląska. Dobre rozegranie piłki, po którym z 17 metrów minimalnie niecelnie strzelał Piotr Samiec-Talar.

6
4
4
2
1
22'

Petr Schwarz miękko zagrał w pole karne Legii, gdzie niecelnie główkował Piotr Samiec-Talar.

10
4
1
1
1
21'

Ładną interwencją w defensywie popisał się Kun, który zatrzymał rozpędzonego Janasika.

4
3
20'

Akcja ofensywna Śląska, ale to wszystko daleko od bramki Legii. Dobrze w defensywie prezentuje się drużyna z Warszawy.