Koniec! Szalony mecz kończy się zwycięstwem Barcelony 4:3!

6
2
5
90+6'

Minuty upływają, a obraz gry się nie zmienia. Villarreal musi liczyć na jakiś cud.

10
6
3
3
2
90+3'

Fermin Lopez płasko z dystansu i broni Jorgensen!

26
13
11
17
30
90+1'

Lewandowski w sytuacji sam na sam z Jorgensenem! Był z lewej strony niepilnowany Fati, ale Polak mu nie podał i strzelił prosto w bramkarza.

41
56
27
49
112
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

18
9
9
6
10
89'

Sorloth na spalonym, ale i tak nie trafił w piłkę na piątym metrze po świetnej wrzutce Pedrazy.

19
8
2
3
5
86'
18
5
38
1
6
86'

Villarreal CF. Schodzi: Dani Parejo. Wchodzi: Brereton Diaz.

wchodzi Wchodzi
Brereton Diaz #9
schodzi Schodzi
4
2
1
85'

Gundogan wypracował dobrą sytuację Fatiemu, ale ten oddał koszmarny strzał z trzynastu metrów.

5
3
6
9
27
84'

I znowu fatalnie Barcelona w kontrze. Fati biegł nieatakowany w pole karne, miał m.in. Lewandowskiego po prawej stronie, ale mu nie podał. Został zablokowany, po chwili Polak również.

10
7
6
12
29
82'
10
10
8
10
20
82'

W ostatnich minutach ter Stegen nie ma zupełnie nic do roboty.

22
11
2
3
1
80'
25
9
5
3
7
79'

Mógł być kolejny gol dla Barcy, lecz Ferran Torres nie zdecydował się na strzał, choć miał przed sobą tylko bramkarza. Szukał podania do Fatiego i nie zagrał mu celnie.

6
6
12
8
22
86'
76'
28
10
4
6
3
75'

Barcelona kontynuuje swoją grę. Dłużej utrzymuje się przy piłce. Jest to trudny czas dla Villarrealu.

33
13
8
7
9
73'

Cuenca ostro zaatakował Lewandowskiego przy linii bocznej. Wejście w okolicy kostki.

20
10
16
13
46
77'
7
3
3
3
4
71'

Przełamał się! Robert Lewandowski strzela pierwszego gola w tym sezonie! Polak trafia do pustej bramki, po tym jak Yamal strzelił w słupek.

314
143
29
27
38
70'
4
2
1
2
4
70'
70'
2
68'

Zbyt głęboko cofnęli się gospodarze. Od kilku minut pachniało to golem dla Barcelony i tak się stało! Gavi miał problemy z opanowaniem piłki w polu karnym, wyręczył go Ferran Torres i choć pierwszy strzał Villarreal zdołał zablokować, to przy drugim nie było już żadnych szans. 3:3!

60
29
12
10
16
66'

Faul Lewandowskiego w ofensywie po wrzutce z prawej strony.

16
14
11
9
18
65'

Akcja Barcelony! Lewandowski sprytnie przepuścił piłkę, bo widział, że za jego plecami jest niepilnowany Alonso. Hiszpan uderzył potężnie bez przyjęcia, ale Jorgensen zdołał odbić piłkę.

21
11
5
7
10
63'
19
8
3
1
1
63'

Fantazja ponosi gospodarzy. Capoue zagrywał krzyżakiem na własnej połowie i Barcelona mogła ruszyć do kontry, jednak prosty techniczny błąd popełnił de Jong.

5
7
5
8
62'

Miękka wrzutka Gundogana na dalszy słupek. Bez szans na powodzenie.

9
6
3
2
12
61'

Rzut wolny dla Barcelony z ok. 25 metrów. Faulowany był Alonso.

14
5
3
1
2
60'

Miał swoją szansę Lewandowski! Mocny strzał w kierunku dalszego słupka, jednak po raz kolejny świetnie broni Jorgensen.

10
9
3
7
59'

Spokojnie gra Villarreal. Czasami może aż zbyt spokojnie, bo to jest proszenie się o stratę na własnej połowie.

7
2
1
2
2
57'
11
5
2
5
4
57'

Terrats kopnął piłkę po gwizdku. Zrobił to tak ordynarnie, że nie uniknął kary od sędziego.

1
7
3
1
56'

Poklepała Barcelona! Lamine Yamal strzela w słupek!

9
9
5
11
5
54'

Ładnie rozegrany korner przez Villarreal, ale w porę połapał się w tym Gundogan i odebrał piłkę.

8
2
2
3
54'

Foyth ruszył w tempo i dostał podanie, jednak był blokowany w polu karnym przez Erica Garcię i wywalczył tylko rzut rożny.

2
1
1
53'

Barca mogła ruszyć z kontrą, bo na połowie boiska stracił piłkę Capoue, ale sędzia wrócił do wcześniejszego faulu.

1
1
5
6
53'

Ależ spokój gospodarzy. Presja przeciwnika? To nic. Tu klepka, tu drybling. Fantastycznie grają ci w żółtych strojach.

4
3
2
3
6
50'

Gol! Strzelił Alex Baena. Asystował mu Alfonso Pedraza.

3:2! Co za mecz! Ależ to była kontra Villarrealu. Pedraza pokonał kilkadziesiąt metrów, zagrał w pole karne, czym ustawił piłkę do strzału, a Alex Baena przymierzył idealnie przy słupku!

36
16
9
8
17
49'

Romeu strzela z osiemnastu metrów tuż nad poprzeczką! Wcześniej błąd popełnił Jorgensen, nie trafił czysto w piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony, ale za daleko miał do futbolówki Lewandowski.

4
5
4
5
4
47'

Lewandowski przewrócił się w polu karnym, ale sędzia pokazał plastycznym gestem - wstajemy!

24
24
9
9
15
46'

czas Druga połowa
46'

komentarz

Przerwa! Villarreal remisuje z Barceloną 2:2! Ależ to jest dobre spotkanie.

26
16
6
7
5
45+6'
9
4
5
9
9
45+6'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

20
14
7
8
12
45+4'

A Barcelona mogła pokusić się o gola w doliczonym czasie. Yamal ruszył na przebój, efektownie wbiegł w pole karne między dwoma rywalami, jednak w ostatniej chwili zablokował go Cuenca.

4
3
7
10
6
45+3'

Villarreal troszeczkę uspokoił grę. Chyba satysfakcjonuje ich remis do przerwy.

5
4
2
3
5
45'

Sędzia doliczył minimum 6 minut.

10
5
7
3
6
44'
10
9
6
6
10
44'

Yamal przekroczył przepisy, łapał za koszulkę Pedrazę przy linii bocznej.

3
4
1
2
5
43'

Romeu zaskoczył wszystkich soczystym strzałem z dalszej odległości. To znaczy wszystkich poza Jorgensenem, bo ten pewnie złapał piłkę.

3
3
6
5
4
42'

Bramka uznana! 2:2!

17
14
6
13
13
41'

Jeszcze sprawdzamy ewentualnego spalonego na początku akcji, gdy piłkę po raz pierwszy otrzymał Sorloth.

5
6
3
6
5
40'

Gol! Strzelił Alexander Sorloth. Asystował mu Alfonso Pedraza.

Co za akcja Villarrealu! Defensywa Barcelony rozklepana! Jak po sznurku, Moreno w tempo do Pedrazy, ten wzdłuż piątego metra i Sorloth pakuje piłkę do pustej bramki.

24
17
4
13
17
38'

Techniczny strzał Gundogana z 30 metrów. Zbyt lekki, żeby to mogło zaskoczyć Jorgensena.

4
4
6
11
5
35'

Krótkie rozegranie Gundogana i de Jonga, dośrodkowanie tego pierwszego i piłka po raz kolejny wybita z pola karnego.

14
16
11
13
9
35'

Klepka Lewandowskiego z Alonso, Hiszpan po chwili wrzucał płasko w okolice piątego metra, ale wybronili się gospodarze. Rzut rożny dla Barcelony.

14
7
6
5
7
33'

Barcelona od dłuższego czasu nie potrafiła przeprowadzić składnej akcji.

11
6
7
11
9
31'

Baena zdecydował się na strzał w ten róg, gdzie bliżej miał ter Stegen. Bramkarz gości stał do końca i choć strzał był bardzo mocny i precyzyjny, to nie sprawił Niemcowi większych problemów.

18
5
5
3
6
30'

Znakomity pressing Villarrealu. Sorloth się zawahał i nie strzelił z 25 metrów, ale po chwili rzut wolny wywalczył Capoue.

2
3
3
6
8
27'

I od razu zrobiło się głośniej na trybunach. Villarreal łapie drugi oddech.

8
6
4
6
13
26'

Ale teraz nie ma już żadnych wątpliwości! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, przyłożył głowę do piłki Foyth i trafił idealnie od słupka!

24
14
7
19
22
25'

Szansa dla Villarrealu! Jakim cudem gospodarze nie mają jeszcze gola? Pedraza przyjęciem piłki wprowadził się w pole karne, miał dużo swobody, ale jego strzał z ostrego kąta broni ter Stegen!

12
5
2
3
5
24'

Nie opanował piłki "Lewy" na linii pola karnego. Dobrze zastawił rywala, ale uciekła mu futbolówka. Gdyby nie ten błąd, to byłaby czysta sytuacja.

11
16
9
7
14
24'

Lewandowski oberwał od rywala i wyraźnie utyka.

10
11
7
23
16
22'

I znowu Barcelona w ataku. Lewandowski dostał dobre podanie od de Jonga, ale dał się dogonić obrońcy i ostatecznie został zablokowany w polu karnym.

8
18
8
14
15
19'

Yamal wrzucał zbyt nisko i piłka nie dotarła do Lewandowskiego.

17
10
8
10
18
18'

Barcelona nakręcona po tych dwóch akcjach. Gospodarze są w szoku, bo do 10. minuty mieli wszystko pod całkowitą kontrolą.

17
9
6
5
7
17'

Pedraza na spalonym. Z wielką furią kopnął piłkę w bandę. Musi z tym uważać, bo od tego sezonu sędziowie mogą dawać kartki za podobne zachowania.

9
5
1
3
2
15'

0:2! Frenkie de Jong był kompletnie niepilnowany w polu karnym, uderzył niezwykle precyzyjnie i Sorensen bez szans! Zaczęło się od podania Gundogana do Lewandowskiego, ten nie miał pomysłu na finalizację tej akcji, ale Dani Parejo przy próbie wybicia podał piłkę prosto do de Jonga.

63
28
9
11
17
14'

Lewandowski zagraniem piętką uruchomił kontrę, ale drużyny przeciwnej. Na jego szczęście Romeu zdążył z powrotem i odebrał piłkę.

11
24
11
10
12
12'

Gol! Strzelił Gavi. Asystował mu Lamine Yamal.

Futbol bywa nieprzewidywalny! Lamine Yamal popisał się idealnym dośrodkowaniem, na dalszym słupku bez krycia było trzech zawodników Barcelony i to Gavi strzela głową na 0:1!

67
32
4
7
15
12'

Teraz pokazał się Polak i wywalczył rzut rożny. Czyli jednak jest.

24
23
6
6
10
11'

Dziesięć minut za nami, a Lewandowski nie miał jeszcze chyba ani jednego kontaktu z piłką.

13
16
7
8
6
10'

Co za akcja Villarrealu! Baena na klepkę z Sorlothem i ter Stegen ratuje Barcelonę przed stratą gola!

10
5
3
2
3
9'

Klepka Moreno i Capoue w polu karnym Barcelony, ale strzał lewą nogą tego pierwszego został zablokowany. Aktywni są gospodarze na początku spotkania. To oni dominują.

1
4
4
2
2
7'

Blisko Villarreal! Dynamiczny rajd Pedrazy lewym skrzydłem, wycofanie piłki na szesnasty metr, ale Baena pudłuje o centymetry!

5
4
5
3
6
6'

I jest potwierdzenie decyzji - Sorloth był na centymetrowym spalonym.

20
10
2
2
6
5'

Trwa analiza tej sytuacji.

14
5
1
2
2
5'

Sorloth bardzo pewnie pokonał ter Stegena po prostopadłym podaniu Foytha z własnej połowy, ale sędzia zasygnalizował spalonego!

6
4
2
1
8
4'

Baena opanował piłkę na szesnastym metrze, ale Kounde stał blisko niego i zablokował to uderzenie.

8
3
3
1
3'

Kontra gości, de Jong przebiegł kilkadziesiąt metrów, ale finalnie podawał za mocno na dalszy słupek i Lewandowski nie zamknął tej akcji.

7
11
3
2
7
2'

Pierwsza okazja dla Barcy po świetnym podaniu de Jonga. Gundogan wybiegł za linię obrony, miał przed sobą tylko bramkarza, ale w trudnej pozycji nie trafił dobrze głową w piłkę.

10
9
1
2
7
1'