Valentin Cojocaru spokojnie złapał bezpańską piłkę i szybkom rozpoczął akcję swojego zespołu.

4
9
11
79'

Mariusz Fornalczyk wywalczył rzut wolny dla gospodarzy tuż przy polu karnym rywala.

22
8
5
4
7
76'
5
3
5
2
3
73'

Poza własnym polem karnym głową skutecznie interweniował bramkarz Vladan Kovacević.

8
5
4
7
70'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy futbolówce znajdują się szczecinianie.

12
7
2
2
3
68'
3
5
2
2
2
67'

Gol! Strzelił Alexander Gorgon. Asystował mu Kamil Grosicki.

Pogoń Szczecin doprowadziła do remisu 1:1! Kamil Grosicki zagrał znakomite podanie wzdłuż linii końcowej boiska, a Alexander Gorgon w zasadzie wpakował piłkę do pustej bramki.

39
15
6
13
16
66'

Świetnie w obronie zagrał Mariusz Malec, który zatrzymał Fabiana Piaseckiego.

5
3
2
3
5
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
5
4
3
62'

Bartosz Nowak trafił do siatki, lecz w momencie podania był na pozycji spalonej.

6
4
5
5
9
62'
59'

Nieźle z około 15 metrów uderzył Bartosz Nowak, ale piłkę pewnie chwycił Valentin Cojocaru.

7
5
3
3
6
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gustav Berggren.

Raków Częstochowa
12
5
4
2
8
54'

Gol! Strzelił Bartosz Nowak. Asystował mu Władysław Koczerhin.

Raków Częstochowa niespodziewanie wyszedł na prowadzenie 1:0! Władysław Koczerhin zagrał znakomite, sprytne podanie w polu karnym rywala do Bartosza Nowaka, a ten uderzeniem przy dalszym słupku pokonał Valentina Cojocaru.

30
24
10
9
29
Czy w tym meczu padnie co najmniej jeden gol?
1
3
1
2
50'

Celnie strzelił Kamil Grosicki, lecz piłkę odbił Vladan Kovacević, który na razie jest bohaterem mistrza Polski.

14
8
3
1
6
49'

Gustav Berggren trafił do siatki, ale wcześniej była pozycja spalona.

8
3
5
4
7
46'
46'
1
1
4
3
2
46'

Dwukrotnie świetnie przed polem karnym interweniował Vladan Kovacević.

3
1
1
1
2
46'

Początek drugiej odsłony spotkania w Szczecinie.

5
2
2
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

4
4
2
1
1
45'

Minimalnie niecelnie sprzed pola karnego huknął Kamil Grosicki.

17
6
4
4
6
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Srdan Plavsic.

Srdan Plavsic #14
5
2
5
4
5
42'

Nieudanie szarżował Kamil Grosicki i grę od własnej bramki wznowi Vladan Kovacević.

7
6
3
4
4
39'

Nieźle z kilku metrów strzelił Marcin Cebula, jednakże pewnie piłkę złapał Valentin Cojocaru.

9
4
3
7
7
38'

Kamil Grosicki został zablokowany, ale będzie korner dla drużyny ze Szczecina.

11
3
3
4
9
36'

Tym razem w boczną siatkę uderzył Wahan Biczachczjan. Zarysowuje się spora przewaga Portowców.

11
9
3
6
10
35'

Efthymis Koulouris próbował technicznie przymierzyć, lecz piłka minęła słupek bramki przyjezdnych.

9
4
2
1
1
34'

Pogoń wywalczyła czwarty rzut rożny w tym meczu.

6
2
2
3
5
30'

Bardzo groźny kontratak gospodarzy. Vladan Kovacević znakomicie obronił uderzenie Wahana Biczachczjana.

11
7
2
2
3
29'

Szczecinianie starają się uspokoić grę i wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

6
4
2
2
4
26'

Groźnie, ale niecelnie sprzed pola karnego strzelił Wahan Biczachczjan.

7
4
3
3
24'

1
21'

Władysław Koczerhin znalazł się na pozycji spalonej.

8
5
2
5
5
21'

Miejscowa ekipa cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

9
4
1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
3
1
1
3
1
16'

Świetna, szybka akcja Pogoni, zakończona celnym strzałem z kilku metrów w wykonaniu Alexandra Gorgona. Jednakże świetną interwencją nogami popisał się Vladan Kovacević.

19
10
6
4
4
13'

Pogoń Szczecin spokojnie konstruuje swój atak pozycyjny.

13
10
7
2
4
10'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Rafał Kurzawa i futbolówkę do gry wprowadzi Vladan Kovacević.

7
8
2
4
5
6'

Z prawej strony pola karnego huknął Wahan Biczachczjan, ale Vladan Kovacević odbił piłkę do boku.

18
8
3
2
1
5'

Nieudana akcja gospodarzy i grę od własnej bramki wznowi Vladan Kovacević.

7
2
2
5
3'

Aktywny jest Marcin Cebula, który stara się napędzać ofensywne poczynania gości.

8
2
2
2
6
1'

Vladan Kovacević pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawej flanki.

11
6
3
3
3
czas Start meczu
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa?