Z dystansu w trybuny huknął Serhij Bułeca.

4
3
2
88'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Lecha, ale mocny strzał zablokował Bartosz Salamon.

9
3
3
86'
1
2
2
2
5
85'

Zagłębie chyba pogodzone z porażką, częściej w ataku jest Lech.

6
3
3
82'
90+3'
81'

Zupełnie nieudany techniczny strzał Grzybka sprzed pola karnego. Mrozek nie musiał interweniować.

3
3
3
78'

Trudno zakładać, że Zagłębie zdoła jeszcze odwrócić losy wyniku. Ma dziś chyba zbyt mało atutów w ofensywie.

8
4
2
1
1
76'
72'

Gol! Strzelił Radosław Murawski. Asystował mu Filip Marchwiński.

2:0! Marchwiński przedarł się lewym skrzydłem, wyłożył piłkę przed pole karne do Murawskiego, a ten mocnym uderzeniem przy słupku skierował ją do siatki. Świetne wykończenie!

62
29
8
5
10
71'
KGHM Zagłębie Lubin
13
5
1
2
1
69'

Wracamy do gry. Będzie sporo doliczonych minut.

5
1
3
1
1
66'

Boisko zadymione, kolejna przerwa w grze.

3
1
2
11
65'

Szybka akcja Lecha. Z prawego skrzydła płasko dośrodkował Alan Czerwiński, jednak zamykający to Filip Marchwiński uderzył nieczysto i obok słupka.

7
3
2
6
7
64'

Znów zapłonęły race w sektorze kibiców gości.

3
2
1
9
63'
4
2
1
6
8
62'

Gra wznowiona.

2
60'

Mamy przerwę w grze. Boisko jest zadymione po odpaleniu pirotechniki przez kibiców Zagłębia.

1
2
13
60'

Na trybunach Enea Stadionu pojawiło się 18 256 widzów.

7
2
59'
56'

Teraz po rzucie rożnym nad poprzeczką główkował Mateusz Wdowiak.

1
4
4
2
1
55'

"Miedziowi" coraz groźniejsi! W zamieszaniu w polu karnym Bartosz Mrozek z trudem obronił strzał Poletanovicia.

5
1
2
3
4
54'

Dość wyrównany początek drugiej części w Poznaniu. Zagłębie zaczyna wierzyć w odrobienie strat.

1
1
1
1
8
52'
8
5
2
50'

Powinno być 1:1! Po stracie Douglasa, Tomasz Pieńko ruszył w kierunku bramki Lecha, wyprzedził Murawskiego, ale w sytuacji sam na sam z Mrozkiem uderzył centymetry obok słupka!

7
3
1
1
2
48'

Bardzo ładna dla oka akcja Lecha! Z prawego skrzydła dośrodkował Filip Szymczak, piłkę przepuścił Alan Czerwiński, a płaski strzał Karlstroma z 15 metrów obronił Jasmin Burić.

6
3
5
2
3
Czy w drugiej połowie zobaczymy jeszcze co najmniej jednego gola?
46'
2
2
1
4
12
czas Druga połowa
46'
46'
45+1'

Bartosz Mrozek przechwycił piłkę po długim zagraniu w kierunku Chodyny.

9
4
1
2
45'

Doliczone 2 minuty.

3
1
1
4
4
43'

Zagłębie egzekwuje sporo stałych fragmentów. Teraz po rzucie wolnym Juan Munoz miał już znacznie lepszą sytuację, mimo to wyraźnie chybił.

3
3
1
2
42'

Trudna pozycja Munoza i bardzo niecelny strzał głową. Centrował Poletanović.

2
1
1
40'

Po starciu z Douglasem, w polu karnym - podobnie zresztą jak Szkot - upadł Tomasz Pieńko. O faulu jednak nie ma mowy, zawodnik lubinian się poślizgnął.

4
2
2
2
38'

Ponownie mieliśmy rzut wolny dla "Miedziowych", ale tym razem z nieco większej odległości. Wyraźnie obok słupka uderzył Damian Dąbrowski.

6
4
1
1
2
37'
4
5
4
6
16
36'

Z rzutu wolnego wprost w mur lechitów uderzył Marko Poletanović.

6
3
1
35'

Dotąd Zagłębie nie wypracowało żadnej sytuacji, po której trybuny przy Bułgarskiej mogłyby zadrżeć o utratę prowadzenia Lecha.

7
5
1
33'
32'

Lech gra bardzo pragmatycznie. Szybko otworzył wynik, więc nie musi forsować tempa za wszelką cenę. Przyspiesza tylko momentami.

7
5
3
29'

Teraz dużo walki na boisku. Brakuje ciekawych akcji i strzałów.

5
1
2
24'

Kacper Chodyna zbyt długo zwlekał ze strzałem w polu karnym Lecha i został zablokowany.

7
11
1
1
23'

Ładna, dynamiczna akcja Lecha. Po centrze z prawej strony boiska, do strzału głową doszedł Bartosz Salamon, jednak kąt był bardzo ostry i piłka poleciała nad poprzeczką.

6
6
6
2
5
20'

Znów mamy okres przewagi poznaniaków. Gra toczy się na połowie Zagłębia.

11
5
1
1
1
17'

Dino Hotić trochę za głęboko zagrał w kierunku wbiegającego w pole karne Douglasa i piłkę przejął Jasmin Burić.

4
3
3
1
5
14'

Lech teraz spuścił z tonu i nastawił się na kontry. "Miedziowi" mają więcej swobody na boisku niż w pierwszych minutach.

2
3
2
12'

Po okresie trochę śmielszych ataków gości, Lech mógł zadać kolejny cios. Bardzo groźnie z lewej strony boiska dośrodkował Dino Hotić i przeciął to Bartosz Kopacz. Za jego plecami już czyhał Filip Marchwiński.

4
2
2
3
7'

Z dystansu uderzył Kacper Chodyna, jednak nie dokręcił piłki i Mrozek nie miał powodów do strachu.

6
4
3
1
5'

Akcja bramkowa zaczęła się od koszmarnego błędu Ławniczaka, który nie opanował piłki po podaniu kolegi z zespołu.

8
3
4
4'

Gol! Strzelił Filip Szymczak. Asystował mu Adriel Ba Loua.

Lech mocno nacisnął od początku i już prowadzi! Ba Loua dośrodkował płasko spod końcowej linii, a piłkę do siatki z kilku metrów wpakował Szymczak.

45
19
2
3
6
1'

Już po 30 sekundach mocno z ostrego kąta strzelił Jesper Karlstrom, ale po rykoszecie piłka minęła słupek.