4
6
7
90'

Z dystansu strzelał Andrejs Ciganiks. Piłkę odbił jeszcze Mateusz Żyro, ale bramkarz Jagiellonii nie dał się zaskoczyć.

4
5
1
2
1
89'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Nic nie wskazuje na to, aby wynik tego spotkania miał ulec zmianie.

10
7
4
2
3
86'
86'
85'

Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii. Widzewowi znów jednak zabrakło dokładnego rozegrania piłki.

5
4
2
1
1
81'

Jagiellonia przy piłce. Goście rozgrywają futbolówkę w okolicy linii środkowej boiska.

12
4
4
3
3
79'
79'
4
4
3
2
1
78'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Pawłowski zgrywał piłkę, ale ta wyleciała poza boisko.

8
9
3
1
1
74'

Zanosiło się na groźną akcję Widzewa, lecz zabrakło dokładnego podania od Marka Hanouska.

7
11
1
1
1
71'
10
3
3
1
2
71'
71'
2
3
4
2
2
71'

Na bramkę Widzewa strzelał Jarosław Kubicki. Uderzenie zablokował Żyro.

3
5
4
3
4
70'

Jagiellonia oddaliła już grę od własnej bramki.

6
3
2
3
1
65'

Widzew rozgrywa piłkę na połowie Jagiellonii. Do bramki rywala jednak daleko.

5
10
3
3
2
61'
4
6
3
2
2
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
2
2
3
2
58'

Po analizie VAR, nie ma rzutu karnego. We wcześniejszej fazie akcji Dominik Marczuk zagrał piłkę ręką.

9
6
7
4
23
57'

komentarz

Trwa jeszcze analiza VAR, czy przyznać Jagiellonii rzut karny.

3
7
5
6
11
54'

Nene dryblował w polu karnym Widzewa i był faulowany przez Mateusza Żyro. Rzut karny dla Jagiellonii.

17
6
4
1
1
51'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Kristoffer Hansen. Kristoffer Hansen ładnie wrzucił piłkę przed bramkę Widzewa, gdzie celnym uderzeniem głową popisał się Jesus Imaz.

43
11
2
6
8
49'

Na boisku leżał jedn z zawodników Jagiellonii. Chwilowa przerwa w grze.

4
4
6
2
4
48'

Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

5
3
3
2
3
czas Druga połowa
45+3'

Zza pola karnego Jagiellonii niecelnie strzelał Fran Alvarez.

6
4
2
1
2
45'

Doliczone trzy minuty.

3
2
1
3
5
42'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Lekkie zamieszanie, a sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku Jagiellonii. Piłka dla gości.

12
6
2
1
4
39'

Z ostrego kąta strzelał Dawid Tkacz. To było uderzenie niecelne.

7
4
3
2
3
36'

Gol uznany, gramy dalej. Jagiellonia prowadzi 2:1.

21
9
3
1
7
35'

Trwa jeszcze analiza VAR, czy Marczuk nie faulował rywala.

4
4
4
3
7
33'

Gol! Strzelił Dominik Marczuk. Asystował mu Nene.

Jagiellonia prowadzi 2:1! Świetne dogranie przed bramkę w wykonaniu Nene. Wrzutkę zamknął Dominik Marczuk i z bliska skierował piłkę do siatki!

Asysta:
43
21
8
4
9
31'

Fabio Nunes zagrywał w pole karne Jagiellonii. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłka wyleciała poza boisko.

4
4
4
1
1
28'

W polu karnym Widzewa padł Kristoffer Hansen. Sędziowie sprawdzali tę sytuację, ale nie zdecydowano o przyznaniu Jagiellonii rzutu karnego.

2
3
3
2
15
25'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Widzewa. Łodzianie wybili piłkę, a po chwili z dystansu niecelnie strzelał Michal Sacek.

5
2
3
2
4
22'
8
5
4
5
26
21'

Widzew utrzymuje się przy piłce na połowie Jagiellonii.

5
4
3
4
11
20'

Jeszcze jeden rzut rożny dla Widzewa. Zagranie w pole karne rywala, zgranie piłki i... jeszcze jeden stały fragment gry dla łodzian.

6
4
3
3
8
16'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Piłkę wybił jeden z obrońców drużyny gości.

10
5
4
2
4
16'
21
9
3
3
6
14'

Strzał z kilkunastu metrów na bramkę Widzewa. Bramkarz nie dał się zaskoczyć.

10
3
7
6
9
11'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski. Asystował mu Andrejs Ciganiks.

I już remis w Łodzi! Andrejs Ciganiks dośrodkował w pole karne Jagiellonii, gdzie do piłki wyskoczył Bartłomiej Pawłowski i głową skierował piłkę do bramki!

24
10
7
10
47
9'

Gol! Strzelił Afimico Pululu. Asystował mu Nene.

Świetna, zespołowa akcja Jagiellonii. Nene wystawił piłkę Pululu, a ten z około 10 metrów skierował piłkę do bramki Widzewa.

Asysta:
60
22
7
4
22
8'

Jeszcze jedno uderzenie na bramkę Jagiellonii. Tym razem niecelnie strzelał Bartłomiej Pawłowski.

6
8
4
4
4
7'

Sporo dzieje się w Łodzi. Jak na razie świetny początek meczu. Obie drużyny starają się atakować. Ciekawe, otwarte spotkanie.

14
10
5
3
2
6'

W odpowiedzi świetnie spisał się Zlatan Alomerović. Bramkarz Jagiellonii kapitalnie obronił strzał Frana Alvareza z kilkunastu metrów.

14
6
4
2
3
3'

Świetnie obronił Jan Krzywański. Z kilku metrów strzelał Jesus Imaz, ale młody bramkarz Widzewa nie dał się zaskoczyć.

9
3
7
3
8
3'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

12
7
5
3
7
2'

W polu karnym Jagiellonii padł jeden z zawodników Widzewa. Sędzia nakazał grać dalej.

6
7
3
5
6
2'

Jagiellonia stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.