3
2
2
90+4'

Bramka nieuznana w pierwszym tempie z powodu faulu Adriana Dalmaua na Aleksie Ławniczaku. Długa, za długa wideo weryfikacja.

5
3
1
5
7
90'

Doliczone sześć minut do podstawowego czasu.

3
2
1
11
11
89'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Bartosz Kopacz za faul blisko własnego pola karnego.

3
3
4
4
6
88'

Pozostało przyglądać się wydarzeniom w ostatnich minutach spotkania. Korona Kielce nie wykorzystała katastrofalnego zachowania Damiana Dąbrowskiego.

2
2
2
2
3
86'

Mocne uderzenie zza pola karnego Damiana Dąbrowskiego. Kapitan KGHM Zagłębia Lubin wyraźnie spudłował, przez co Xavier Dziekoński nie musiał zrobić nic ponad odprowadzenie piłki wzrokiem poza boisko. Przyjezdni pozostają w kontakcie z przeciwnikami.

3
1
1
1
1
85'
84'

Żółtą kartkę otrzymał Miłosz Strzeboński za ostre przewinienie na Juanie Munozie.

4
4
2
1
2
82'

Luis Mata zszedł na moment z boiska z powodu pojawiania się krwi na jego twarzy.

1
1
1
1
1
80'

Podwójna zmiana Waldemara Fornalika jest reakcją na niedawną sytuację podbramkową Jewgienija Szykawki.

2
1
1
1
2
77'
1
1
1
1
1
75'

Miała swoją szansę drużyna z Kielc, ale zabrakło skuteczności.

2
1
1
3
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kopacz za przewinienie taktyczne.

1
2
2
3
4
73'

Jak na zawołanie, była szansa na doprowadzenie do remisu. Płaskie podanie trafiło w środek pola karnego i zostało przepuszczone do Jewgienija Szykawki przez Adriana Dalmaua oraz Aleksa Ławniczaka. Uderzenie Białorusina zostało efektownie obronione przez Sokratisa Dioudisa.

4
4
2
1
1
72'

Dość ponure spotkanie, które nie jest wypełnione sytuacjami podbramkowymi. Na przykład Korona Kielce powinna gonić wynik, tymczasem nie oddała strzału w drugiej połowie. Miedziowi mają do zaproponowania niewiele więcej.

4
2
2
1
1
68'

Poradzili sobie Miedziowi z rozegraniem kolejnego rzutu wolnego. Po wybiciu dośrodkowania, była próba przeprowadzenia kontrataku. Skończyło się jednak przewinieniem, które Daniel Stefański nie wycenił na napomnienie żółtym kartonikiem.

3
3
2
1
1
67'
65'

Nowym pomysłem Korony na odrobienie straty jest wprowadzenie dodatkowego napastnika. Adrian Dalmau dołączył na desancie do Jewgienija Szykawki, a był zmiennikiem środkowego pomocnika Nono.

1
1
2
2
2
62'

Korona Kielce. Schodzi: Nono. Wchodzi: Adrian Dalmau.

2
1
1
1
1
62'
60'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Godinho za ostre przewinienie na Luisie Macie.

Korona Kielce
5
4
2
2
2
57'

Korona Kielce szuka miejsca do przeprowadzenia ataku na miarę wyrównania. Z kolei podopieczni Waldemara Fornalika schowali się w komplecie na własnej połowie boiska.

1
1
1
2
55'

Korona Kielce nie przystąpiła po przerwie do zdecydowanego natarcia. Nie wydarzyło się po przerwie nic specjalnie interesującego pod bramką strzeżoną przez Sokratisa Dioudisa.

3
2
2
2
2
53'

Nieudana akcja zakończona niecelnym strzałem Dawida Kurminowskiego. Nawet gdyby przymierzył w bramkę Xaviera Dziekońskiego, nie byłoby gola z powodu spalonego w momencie podania Mateusza Wdowiaka.

3
1
2
2
2
50'

Krótko po przerwie zmiana w Koronie Kielce spowodowana urazem Danny'ego Trejo.

komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

2
1
1
2
1
komentarz

Korona odpowiedziała do przerwy jeszcze dwoma strzałami zza pola karnego. Dalibor Takac oraz Nono nie zaskoczyli nimi Sokratisa Dioudisa, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Miedziowych.

1
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Danny Trejo za brzydkie powstrzymanie przeciwnika faulem.

5
3
1
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Błanik za przewinienie taktyczne.

3
2
1
1
38'

W pierwszej połowie były również dwie nieuznane bramki po obu stronach stadionu. Radość zespołów została wstrzymana z powodu spalonych Jewgienija Szykawki oraz Kacpra Chodyny.

1
1
36'

Dalibor Takac oddał niebezpieczne uderzenie zza pola karnego, ale nie zaskoczył nim ustawionego w odpowiednim miejscu miedzy słupkami Sokratisa Dioudisa.

2
1
1
30'

Szansa Dawida Błanika na stworzenie możliwości doprowadzenia do remisu z rzutu wolnego. Poradzili sobie Miedziowi z odchodzącym dośrodkowaniem i po pół godzinie meczu to oni są na skromnym prowadzeniu.

2
1
1
1
1
25'

Dawid Kurminowski i 1:0 dla Miedziowych.

1
1
1
1
22'

Nieuznany gol Miedziowych z powodu spalonego Kacpra Chodyny. Nie przypilnował linii obrońców Korony Kielce i znalazł się za nią o sekundę za wcześnie.

2
2
2
2
6
17'

Gol! Strzelił Dawid Kurminowski.

W 17. minucie Miedziowi zdobyli prowadzenie 1:0 strzałem Dawida Kurminowskiego. Zachował się on przytomnie w sytuacji sam na sam z Xavierem Dziekońskim po błędzie w rozegraniu Korony Kielce. Dawid Kurminowski zabrał piłkę przeciwnikom po niedokładnym podaniu Dominicka Zatora do Yoava Hofmeistera. Następnie nie dał się zatrzymać ani bramkarzowi, ani defensorowi.

10
3
4
2
3
13'

Mocne uderzenie zza pola karnego Damiana Dąbrowskiego. Kapitan Miedziowy trafił w niefortunnie ustawionego Dawida Kurminowskiego, który nie zdążył przeskoczyć nad piłką. W ten sposób, odbita rykoszetem, poleciała obok bramki strzeżonej przez Xaviera Dziekońskiego.

3
2
2
1
1
9'

Jewgienij Szykawka główkował z bliska do bramki KGHM Zagłębia Lubin, ale nie ma uznanego gola z powodu spalonego w momencie dogrania Dawida Błanika z rzutu wolnego.

3
1
1
7'

Przewinienie Dawida Kurminowskiego na Dominicku Zatorze. Blisko całego zamieszania znajdował się sędzia Paweł Raczkowski i nie pozwolił napastnikowi KGHM Zagłębia Lubin na kontynuowanie rajdu w kierunku bramki Xaviera Dziekońskiego.

1
1
1
3'

Gospodarze wyszli na boisko w pomarańczowych strojach z czarnymi elementami. Z kolei Korona Kielce na czarno z żółtymi oraz czerwonymi wstawkami.

01:32

Korona Kielce pożegnała się z Fortuna Pucharem Polski.

3
2
2
01:28

Dla kielczan niedzielny mecz będzie drugim wyjazdowym w jednym tygodniu. W środę Korona rozegrała półfinał Fortuna Pucharu Polski na stadionie Jagiellonii Białystok. O odpadnięciu zespołu z rozgrywek zdecydowała bramka na 1:2 stracona w czasie doliczonym do dogrywki. Korona wykorzystała dużo energii, ale nie sprawiła niespodzianki i musi koncentrować się na walce o utrzymanie w PKO Ekstraklasie.

01:25

Korona Kielce poszuka punktów w Lubinie.

01:23

Gospodarze chcą zwyciężyć po raz pierwszy w tym roku.

01:21

Zagłębie zagra o pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Za zespołem Waldemara Fornalika są porażka 0:2 z Lechem Poznań, a także remisy 1:1 z Cracovią oraz 2:2 z Puszczą Niepołomice. Po tych wynikach Miedziowi znaleźli się w dolnej połowie tabeli w PKO Ekstraklasie i mieli o czym myśleć przed kolejnym starciem przeciwko Koronie Kielce.

01:20

Przygotowania Miedziowych.

00:50

W drugim, niedzielnym meczu w PKO Ekstraklasie dojdzie do starcia KGHM Zagłębia Lubin z Koroną Kielce. Oba zespoły znajdują się w dolnej połowie tabeli. Miedziowi mają o pięć punktów więcej niż drużyna z województwa świętokrzyskiego.