3
3
4
90+4'

Matuszewski przewrócił się kilka metrów przed polem karnym po wejściu Koprowskiego, ale nie było mowy o faulu. Zawodnik ŁKS-u ryzykował zdrowiem.

3
3
3
1
90+3'

Warta w ataku, ale dość nieśmiałym. Bobek nie ma wiele pracy w ostatnich minutach.

5
1
3
1
3
90+1'
90+1'
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

2
1
89'

Tym razem Grobelny pewnie łapie piłkę na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
2
87'

Tymczasem Warta! Matuszewski zagrał z lewej flanki, ale Stavropoulos nie trafił w piłkę na piątym metrze po odegraniu Eppela. Niewiarygodne.

2
2
5
2
1
85'
1
2
3
2
1
84'

Ależ blisko drugiego gola goście! Fantastyczna indywidualna akcja Młynarczyka. Zakręcił Matuszewskim, zagrał płasko na piąty metr i niewiele zabrakło, a Borowski strzeliłby gola samobójczego!

4
1
1
2
1
83'
ŁKS Łódź
1
3
81'

Warta chce odpowiedzieć, ale nie za bardzo ma ku temu argumenty. Samo posiadanie piłki nic nie da. ŁKS jest dobrze ustawiony w tyłach.

5
2
1
78'
78'
78'
77'

Bobek po raz kolejny ratuje ŁKS. Znakomita interwencja po strzale głową Eppela!

5
2
2
2
2
76'
76'

Kwadrans do końca. Jeśli taki wynik się utrzyma, to ŁKS będzie miał 16 punktów. Strata do bezpiecznej strefy dalej będzie spora, bo Korona Kielce i Puszcza Niepołomice mają po 23 punkty.

4
1
1
1
3
75'

Gol! Strzelił Piotr Janczukowicz. Asystował mu Riza Durmisi.

ŁKS na prowadzeniu! Durmisi precyzyjnie zacentrował z rzutu rożnego, a gola strzelił kompletnie niepilnowany na dalszym słupku Janczukowicz! Ależ zaspali zawodnicy Warty!

10
5
2
6
9
73'

Kibice ŁKS-u dbają o atmosferę. Szkoda, że gorąco jest tylko na trybunach.

6
3
2
1
72'

Ramirez szukał prostopadłego podania w stronę Młynarczyka, jednak po raz kolejny dobrze w defensywie zachowali się gospodarze.

2
2
1
1
68'

Po średnim dośrodkowaniu Bartkowskiego strzelał głową Eppel, ale to nie miało ani siły, ani wystarczającej precyzji, żeby zaskoczyć Bobka.

1
3
1
1
1
66'

Katastrofa. ŁKS wychodził z kontrą trzech na trzech, ale Balić podawał fatalnie do będącego na skrzydle Ramireza. Piłka przejęta przez rywala.

2
3
2
3
3
65'

Niestety niewiele dzieje się na boisku. Jedni i drudzy grają tak, jakby satysfakcjonował ich remis.

1
1
62'

Warta ma optyczną przewagę, jednak w dalszym ciągu nie potrafi jej udokumentować zdobyciem bramki.

1
1
1
1
61'
61'
59'

Do piłki podszedł Mokrzycki, ale strzelił wyraźnie nad bramką.

2
57'
1
2
2
57'

Ramirez faulowany kilka metrów przed polem karnym Warty.

1
56'

Tejan ruszył do kontrataku, ale w pewnym momencie stracił koncepcję i chyba nie wiedział, co trzeba zrobić. Zaplątał się, stracił piłkę.

2
53'

Teraz z dystansu strzelał Eppel. Niecelnie.

1
2
52'

Świetna szansa dla Warty. Bartkowski oddał sytuacyjny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale kapitalnie na linii spisał się Bobek!

2
5
1
2
50'

Przypomnijmy, że ŁKS nie zdobył jeszcze ani jednego punktu na wyjeździe w tym sezonie.

2
49'

Ładne prostopadłe podanie w kierunku Vizingera, ale Mammadov nie popełnił błędu i umiejętnie zablokował napastnika Warty.

1
1
46'

Mezghrani zaczął drugą połowę od ataku saneczkami.

3
46'
3
1
1
1
46'

Gramy!

2
czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko. Gorzej chyba nie będzie.

1
3
1
45'

Sędzia dolicza minimum 1 minutę.

3
1
1
45'

W odpowiedzi Ramirez strzelał niecelnie z 20 metrów.

1
1
2
44'

Vizinger strzelał płasko z ostrego kąta i z najwyższym trudem broni Bobek!

2
1
1
43'

Ceijas wyprowadzał kontrę ŁKS-u, ale zawiodło podanie do rozpędzającego się na skrzydle Balicia.

3
2
1
1
41'

Pierwszy od dłuższego czasu atak Warty, ale strzał Vizingera zza pola karnego był zbyt lekki i Bobek nie miał problemów z obroną.

1
1
2
1
38'

Przewaga gości. Durmisi podał płasko w pole karne, ale Janczukowicz źle złożył się do strzału i posłał piłkę wyraźnie nad bramką. Wcześniej mieliśmy trzy dośrodkowania w pole karne Warty.

6
1
2
1
4
36'

ŁKS wreszcie jest w stanie dłużej utrzymać się przy piłce na połowie przeciwnika.

4
1
1
4
35'
4
2
3
2
5
33'

Gra przerwana. Mokrzycki i Bartkowski leżą poza boiskiem. Konieczna interwencja sztabu medycznego.

1
1
4
1
2
32'

A teraz wrzucał z wolnego Durmisi i nad poprzeczką główkował Tejan. Protestuje napastnik gości, domaga się rzutu rożnego, choć arbiter ma inne zdanie.

3
1
1
31'

Pół godziny za nami. Dwie znakomite szanse Warty, jedna bardzo dobra ŁKS-u. Poza tym jest dość średnio.

2
1
2
30'

Żurawski w trudnej pozycji strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie trafił w bramkę.

1
1
28'

Szmyt podawał fałszem w pole karne. Za nisko. Piłka bez problemu wybita przez zawodnika ŁKS-u.

2
1
1
2
27'

W defensywie gości cały czas chaos, gdy tylko piłka zagrywana jest w pole karne.

1
2
24'

Czekaliśmy na ŁKS i chyba się doczekaliśmy. Bardzo ładna akcja, w końcu Balić oddał płaski strzał z 20 metrów i tylko świetna interwencja Grobelnego uchroniła Wartę przed stratą gola.

3
1
1
23'

Kolejny stały fragment gry dla Warty, ale tym razem Bobek spokojnie złapał piłkę w polu karnym. Inna sprawa, że ponownie to gospodarze wyskoczyli najwyżej. ŁKS lekko zaspany.

1
1
22'

ŁKS ma wielkie problemy. Zarówno w ataku, jak i w obronie. Próby wyjścia z kontrą są bardzo szybko kasowane.

1
1
1
19'

Kąśliwy strzał Żurawskiego z 20 metrów. Wyglądało to na dość proste do obrony, ale Bobek miał trudności i odbił piłkę.

2
1
2
1
1
17'

Warta powinna prowadzić. I to nie 1:0, a 2:0. Bartkowski z pięciu metrów nie trafił do bramki! Wyskoczył najwyżej, ale strzelił nad poprzeczką. Ależ oni dzisiaj pudłują!

7
2
2
1
3
15'

Durmisi znakomicie podał w pole karne, ale fatalnie przyjmował piłkę Ramirez. Przy lepszym kontakcie z futbolówką miałby okazję strzelecką, a tak w porę zareagował przeciwnik.

2
1
2
14'

Grobelny w prostej sytuacji wykopał piłkę w aut. Jedno z ciekawszych zagrań w pierwszym kwadransie.

1
13'

Na razie wygląda to jak typowy poniedziałkowy mecz Ekstraklasy, a więc nie są to wyżyny futbolu.

1
10'

Wreszcie akcja gości, ale popsuł wszystko Dankowski. Kopnął piłkę w pole karne i chyba miał nadzieję, że coś się z tego urodzi. Na jego nieszczęście pewnie na przedpolu interweniował Grobelny.

1
9'

Łodzianie jeszcze nie byli pod bramką Warty. Spokojnie wchodzi w mecz beniaminek.

1
1
1
1
2
6'

Tym razem Szmyt ruszył lewą flanką, podał w pole karne i powstało spore zamieszanie, jednak żaden z partnerów nie zdołał oddać strzału.

1
1
5'

Pierwsza groźna sytuacja pod bramką ŁKS-u. Piękne dośrodkowanie Prikryla i Stavropoulos pudłuje z kilku metrów! Ależ niewiarygodnie pomylił się obrońca Warty.

2
1
3'

Póki co oglądamy kopaninę w środkowej strefie boiska. Oby w kolejnych minutach było lepiej.