Kostadinov zablokowany w polu karnym. Piłka mogła lecieć w kierunku bramki.

3
4
2
90+2'

Huk był w polu karnym, zagrał płasko przed bramkę, ale Hładun nie popełnił błędu.

9
2
3
2
4
90+2'

Bardzo głęboko broni się Legia, ale Piast wciąż nie potrafi tego wykorzystać.

4
3
3
1
2
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

6
2
5
9
18
90'
90'
88'
88'

Po dośrodkowaniu ze skrzydła Felix strzela w poprzeczkę!

9
7
5
4
87'

Nieprzygotowany strzał Szczepańskiego z dystansu. I zablokowany.

3
2
1
1
86'

Gwilia gotowy do wejścia. Piast przez moment w dziesiątkę.

1
1
1
4
86'

Jakiś uraz Mosóra. Chyba konieczna będzie zmiana.

1
1
2
3
3
84'

Kądzior zagrywał z rzutu wolnego i tuż obok słupka strzelał głową Mosór.

5
5
3
2
3
83'
7
2
2
1
2
82'

Legia już nawet nie próbuje wyprowadzać kontrataków. Angażuje bardzo małą liczbę zawodników w akcje ofensywne.

7
4
3
2
80'

Kostadinov strzela w poprzeczkę! Piast bardzo blisko gola kontaktowego.

8
6
6
7
11
79'

Morishita ruszał z kontrą, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i zdążył z odbiorem Czerwiński.

3
2
3
4
2
79'

Piasecki wrzucał miękko w pole karne. Do nikogo. Augustyniak nie był atakowany, ale chyba nikt mu nie krzyknął i wybił piłkę.

4
3
3
3
77'

Tomasiewicz strzelał z dystansu. Kiepsko. Nie musiał interweniować Hładun.

3
3
1
2
77'

Oficjalna frekwencja: 21 853.

8
2
3
2
2
76'

Kwadrans do końca. Obraz gry się nie zmienia. Piast w natarciu.

4
2
2
1
5
74'
13
5
1
3
11
74'
10
2
3
7
74'

Starcie Pyrki z Josue.

2
1
4
1
3
73'

Piast długo budował akcję, w końcu wrzucał Szczepański, ale Kostadinov nie oddał czystego strzału. Pewna interwencja Hładuna.

4
3
1
4
2
70'

Świetne dośrodkowanie Kądziora z rzutu wolnego, lecz przeszkadzało sobie dwóch zawodników Piasta i ostatecznie żaden z nich nie oddał strzału. Poza tym był tam spalony.

6
9
4
1
2
69'

Piast nie schodzi z połowy Legii.

12
6
3
2
7
67'
67'
66'

Po zgraniu Piaseckiego fatalnie pudłuje Mosór, choć i tak sędzia dopatrzył się chwilę wcześniej faulu w ofensywie.

4
1
1
2
66'
5
2
2
5
64'

Zmiana decyzji. Czerwona kartka dla Wszołka i Legia kończy w dziesiątkę.

31
16
6
4
13
64'
CZERWONA KARTKA
34
22
4
7
16
63'

Atak wyprostowaną nogą na piszczel.

5
1
6
3
13
63'

No właśnie. Sędzia Musiał biegnie do monitora!

10
3
5
2
7
62'

Mokwa brutalnie zaatakowany przez Wszołka. Żółta kartka wydaje się absolutnym minimum.

3
1
4
6
8
61'

Pół godziny do końca. Będą kolejne zmiany w zespole Piasta, bo w drugiej połowie niewiele się zmieniło.

3
5
1
1
1
60'
7
4
4
5
13
59'

Legioniści od kilku minut nie są w stanie przedostać się w okolice pola karnego Piasta.

4
2
2
3
9
57'

Pyrka z rzutu rożnego i minimalnie nad poprzeczką główkował Piasecki.

6
2
1
2
4
56'

Tomasiewicz szukał miejsca do oddania strzału. W końcu je znalazł na szesnastym metrze, ale został zablokowany przez Josue.

8
7
2
1
2
55'

Piast przy piłce, Legia nieco wycofana.

4
4
4
6
13
53'

Ależ pudło Piaseckiego! Dośrodkowanie Pyrki, strącił piłkę głową Mokwa, ale Piasecki nie trafia w bramkę z pięciu metrów!

8
14
1
3
11
52'

Josue skiksował na dwudziestym metrze po podaniu Ribeiro. Składał się do strzału z powietrza, ale nie trafił w piłkę.

3
2
3
2
5
51'

Piast jest bardzo dyskretny w grze ofensywnej.

3
5
1
2
50'

Kolejny rzut wolny dla gości. Raz jeszcze Pyrka, ale Legia bez problemu wybija piłkę.

2
5
1
1
2
48'

Miękkie dośrodkowanie Pyrki w pole karne. Bez sensu. Hładun spokojnie łapie piłkę na przedpolu.

7
7
3
2
4
48'

Chrapek zwija się z bólu. Sędzia odgwizdał faul Ribeiro, ale nie pokazał zawodnikowi Legii żółtej kartki.

4
4
2
1
4
47'

Ależ początek drugiej połowy w wykonaniu Legii! Zaczęło się od fatalnego błędu Czerwińskiego na własnej połowie. Później Gual zatańczył z defensywą Piasta i płaskim strzałem z ostrego kąta pokonał Placha!