Radomiak zepchnięty do defensywy w ostatnich minutach.

2
3
3
90+2'

To była złota szansa dla Puszczy! Świetny kontratak, była przewaga liczebna, ale fatalnie zachował się Thiago. Miał przed sobą tylko Kobylaka i strzelił prosto w niego!

6
7
4
2
3
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

2
3
5
88'

Daleki wyrzut piłki z autu przez Abramowicza. Rossi przewrócił się w polu karnym, później z ostrego kąta strzelał jeszcze Vusković, ale tym razem nie popełnił błędu Zych.

2
1
1
4
87'
2
1
2
3
85'

Kobylak wybił piłkę ręką. Raczej nie trafił rywala. To wyglądało bardziej na nieudolną próbę symulki.

1
3
2
85'

Jest kontrowersja. Zapolnik oberwał od Kobylaka, który interweniował na przedpolu. Sędzia nie reaguje.

1
1
2
2
1
83'

Dwóch zawodników Puszczy leży na boisku. Przypadkowo zderzyli się ze sobą, gdy biegli za rozpędzonym Machado.

2
2
1
1
82'

Thiago od razu chciał się pokazać. Ruszył dynamicznie lewym skrzydłem, jednak świetnie w defensywie zachował się Luizao. Nie dał się wyprzedzić, nie zostawił wolnej przestrzeni.

1
81'
3
2
2
2
2
80'

Radomiak grający w dziesięciu jest groźniejszy niż w jedenastu. To dość niecodzienne.

5
3
2
2
1
78'

1822 kibiców ogląda dzisiejszy mecz z perspektywy trybun.

1
2
3
2
2
77'

Puszcza wyjaśniła sytuację. Była okazja do kontrataku, ale goście uratowali się faulem taktycznym.

1
1
76'

Zablokowane dośrodkowanie Abramowicza i Radomiak ma rzut rożny.

3
2
76'

Radomiak z kolejną akcją i ponownie zbyt indywidualnie chciał to zakończyć Jardel. Strzelał z nieprzygotowanej pozycji i został zablokowany.

1
1
1
75'
72'

Ładnie na małej przestrzeni pograł Radomiak. Jardel zakończył akcję strzałem lewą nogą zza pola karnego. Trochę zabrakło.

2
1
70'

Dziwny przebieg tego meczu. Puszcza gra z przewagą jednego zawodnika, a tymczasem to Radomiak przeważa.

2
1
3
1
2
69'

Radomiak przed szansą na drugiego gola! Kapitalny drybling Semedo, wbiegł między dwóch rywali w polu karnym, ale następnie strzelił bardzo niecelnie. Przeprosił kolegów, bo powinien podawać.

3
1
2
66'

Remis w Krakowie! Co za kuriozalna bramka! Gabriel Kobylak kopnął z własnego pola karnego, piłka zrobiła kozioł i przelobowała Zycha! Gol bramkarza, niewiarygodne sceny w tym meczu!

Radomiak Radom
20
26
4
1
4
66'

Do wejścia przygotowany był również Donis, ale czerwona kartka najwyraźniej zmieniła plany trenera Kędziorka.

2
1
1
1
1
65'
64'
63'

I cóż, Vagner Dias wykluczony z tego meczu. On sam nie może się z tym pogodzić.

2
1
1
1
1
63'
CZERWONA KARTKA
4
1
1
1
4
63'

Faul był dość brutalny. Czekamy na decyzję.

2
62'

Sędzia Kwiatkowski biegnie do monitora. Czyżby czerwona kartka dla Vagnera Diasa?

1
2
1
61'

Pół godziny do końca. Szykują się zmiany w jednej i drugiej drużynie.

1
1
60'

Hajda po raz kolejny został poturbowany i leży na boisku. Tym razem został trafiony przez Vagnera Diasa, ale sędzia nie dostrzegł faulu.

1
58'

Ciekawy pomysł Bruno Jordao. Prostopadłe podanie w pole karne, ale okazało się zbyt mocne dla Grzesika.

1
1
57'

Mecz toczy się na warunkach Puszczy. Radomiak niby dochodzi do jakichś sytuacji, ale nie potrafi z tego nic zrobić.

1
3
56'

Rzut wolny dla Radomiaka z ok. 40 metrów. Miękka wrzutka Wolskiego, ale Vusković nie dał rady powalczyć w powietrzu. Piłka spadła na nogę Rossiego, ale ten strzelił wysoko nad bramką.

1
1
53'

W odpowiedzi mieliśmy ofensywne wejście Jakuby lewą flanką. Uderzył mocno z ostrego kąta i Kobylak ratuje gości przed stratą drugiego gola.

3
51'

Była szansa dla Radomiaka. To powinien być remis. Vagner Dias miał mnóstwo miejsca, żeby opanować piłkę w polu karnym, ale zrobił to bardzo źle. Utrudnił sobie wszystko, a następnie kopnął nad bramką.

1
1
49'

Radomiak nie rzucił się z furią do atakowania. To wygląda na kontynuację tego, co działo się w pierwszej połowie.

2
2
47'

Hajda nie podnosi się z murawy.

1
1
1
1
3
47'

Wolski z kartką za brutalne wejście w Hajdę.

3
47'
1
2
1
46'

Gramy!

1
1
czas Druga połowa
46'
46'
46'
3
2
2
2
45+4'

Rocha opuszcza boisko na noszach.

3
6
1
45+2'

Przy okazji Rocha doznał jakiegoś urazu. I pokazał, że konieczna będzie zmiana.

1
2
2
45+1'

Jakubik zagrał na kilkadziesiąt metrów w pole karne, wygrał walkę w powietrzu Rocha, ale strzelił głową prosto w dobrze ustawionego Zycha.

3
1
45'

Sędzia doliczył minimum 2 minuty.

1
44'

Bruno Jordao strzelał głową po dalekim wyrzucie piłki z autu, ale ponownie zabrakło odpowiedniej siły. Zych broni bez problemu.

1
2
43'

A teraz zaskoczył Abramowicz! Fantastyczne uderzenie z dalszej odległości. Piłka leciała w okolice okienka i wybornie interweniował Zych!

1
2
1
41'

Trener Kędziorek ujrzał kartkę za protesty. Nie zgadzał się z decyzją sędziego, który uznał, że piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bocznej, gdy Puszcza wyprowadzała akcję z własnej połowy.

1
2
39'

Dla odmiany kontrę wyprowadził Radomiak, ale Vagner Dias pogubił się w polu karnym, stracił równowagę i rywale łatwo odebrali mu piłkę.

2
38'

Nawet trudno powiedzieć, że Puszcza nastawia się na kontratak. To są nieliczne próby. Przede wszystkim trener Tułacz stawia na defensywę.

3
1
36'

Gra przerwana, jakieś problemy Sołowieja. Potrzebna interwencja medyków.

1
3
1
1
2
35'

Ciekawie rozegrany rzut rożny przez gości, ale Zych ponownie spisał się bez zarzutu na przedpolu.

1
1
1
33'

Kąśliwy strzał Semedo z dystansu. To nie miało żadnych szans powodzenia i Zych po raz kolejny z łatwością złapał piłkę.

2
1
30'

Radomiak ma coraz większą przewagę w posiadaniu piłki, ale trzeba powiedzieć wprost, że kompletnie nic z tego nie wynika.

1
1
1
29'

Bruno Jordao bez problemu ograł Lee przy linii końcowej, zagrywał płasko w okolice piątego metra, lecz zabrakło tam ataku na piłkę ze strony zawodników Radomiaka i Zych pewnie interweniuje.

2
27'

Ładny kontratak Puszczy, ale Lee niezbyt dobrze zagrywał w pole karne. Była jeszcze szansa dla Serafina, który składał się do strzału z woleja, jednak nie trafił w piłkę. To powinien być przynajmniej strzał.

1
1
25'

Był aut dla gości, ale strzał głową Vuskovicia został zablokowany. Później jeszcze młody Chorwat ostro zaatakował Hajdę i zarobił za to kartkę.

2
1
25'
2
2
2
2
25'

Niewidoczny jest Wolski, Semedo nie ma miejsca, żeby się rozpędzić na skrzydle. Puszcza bardzo dobrze pracuje w defensywie.

1
24'

Był rzut wolny dla Puszczy, ale kompletnie nie przyłożył się do niego Lee. Fatalne było to dośrodkowanie i goście bez problemu oddalili zagrożenie.

2
21'

Ludzie, którzy wybrali inną formę spędzenia wolnego czasu niż oglądanie meczu Puszcza - Radomiak raczej dużo nie tracą. Nie jest to wybitne widowisko, choć mamy nadzieję, że rozkręci się szybciej niż film o facecie w łódce.

1
2
19'

VAR również stwierdził, że nie ma podstaw do podyktowania rzutu karnego.

2
18'

Abramowicz ruszył lewym skrzydłem, zagrywał po ziemi w pole karne, ale został zablokowany. Przyjezdni protestują, chcieliby rzut karny po zagraniu ręką, natomiast sędzia Kwiatkowski niczego takiego się nie dopatrzył.

18'

Ładna akcja Radomiaka, a zaczął ją odważnym wejściem środkiem Rossi. Na koniec goście pograli na małej przestrzeni, strzelał z kilkunastu metrów Rocha, jednak brakowało tam odpowiedniej siły. Zych pewnie broni.

16'

Majchrzak podjął się odważnej próby strzału z powietrza z ponad 40 metrów. Wyszło tak sobie, bo piłka przeleciała wyraźnie obok bramki.

1
15'

Długie podanie Vuskovicia w pole karne, jednak dobrze czytał grę Zych i skutecznie interweniował na przedpolu.

2
1
14'

Rossi za daleko wypuścił sobie piłkę, a następnie wykonał nieprzemyślany atak i przydeptał Serafina. Zwija się z bólu zawodnik Puszczy.

1
1
14'
2
1
1
2
11'

Goście siłą rzeczy są częściej w posiadaniu piłki, natomiast póki co gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Nie obserwujemy wysokiego pressingu Puszczy.

1
1
10'

Puszcza bardzo dobrze się broni na początku spotkania. Nie dopuszcza przeciwnika pod własne pole karne. Zych nie miał jeszcze nic do roboty.

1
2
7'

Przerzut Craciuna na kilkadziesiąt metrów, ale piłka znalazła się poza boiskiem. Jakuba był nieatakowany, natomiast nie miał żadnych szans, by opanować futbolówkę.

1
1
1
6'

Radomiak póki co nie ma zbyt wiele do zaoferowania w ofensywie.

1
2
2
2
4'

Ależ szybko zaczyna się ten mecz. Puszcza miała aut, a to prawie jak rzut karny w przypadku tego zespołu. Powstało spore zamieszanie w polu karnym, było tam mnóstwo przypadku, jednak na koniec piłka spadła idealnie na nogę Jakuby, a ten trafił idealnie przy słupku. 1:0.

Puszcza Niepołomice
9
4
3
3
8
4'

Groźny strzał Zapolnika zza pola karnego i spore problemy miał Kobylak. Odbił piłkę przed siebie, ale zabrakło kogoś do dobitki.

1
1
2'

Bardzo nieprzyjemne zderzenie Jakuby i Jakubika. Zawodnik Radomiaka z dużym impetem wpadł w rywala. Potrzebna pomoc medyczna.

2
1
1
1'