(0:0)
Zakończony
Lech Poznań
90+10'

Piłka wybita przed pole karne, gdzie czekał Pereira, ale jego strzał został zablokowany.

52
36
8
12
36
90+9'

Jeszcze rzut rożny dla gości.

22
9
8
17
24
90+9'

Coraz mniej czasu. Cały zespół Stali na własnej połowie.

18
15
8
4
8
90+6'

Lech próbuje, ale nie jest w stanie zagrozić bramce rywala.

40
30
18
12
29
90+5'

Stal skupia się już wyłącznie na defensywie.

17
7
5
9
15
90+3'
Stal Mielec
14
9
10
8
11
90+2'

W polu karnym Stali powalczył o piłkę Ishak. Przepchnął rywala, miał okazją na piętnastym metrze Pereira, jednak strzelił bardzo niecelnie.

14
11
8
5
8
90'

Sędzia doliczył minimum 10 minut.

21
13
9
21
33
89'
90'
89'

Z rzutu wolnego strzelał Kwekweskiri. Piłkę podbił Getinger, Kochalski stał jak wryty, ale miał szczęście. Futbolówka spadła na górną siatkę bramki.

6
7
3
6
8
87'
87'

I tylko żółta kartka dla Esselinka!

24
15
8
7
33
87'
Stal Mielec
11
6
4
3
12
87'

Rzut wolny dla Lecha z około siedemnastu metrów.

32
10
10
8
16
85'

Trwa to bardzo długo.

17
7
15
11
23
84'

Jeśli nie rzut karny, to może być to czerwona kartka dla Esselinka za faul taktyczny.

43
11
9
9
12
84'

Sędzia biegnie do monitora.

26
6
5
6
8
83'

Velde został nadepnięty przez Esselinka, ale chyba minimalnie przed polem karnym.

5
5
8
3
12
82'

Velde przewrócił się w polu karnym po kontakcie z Esselinkiem. Sędzia nie dostrzegł tam faulu.

4
3
3
2
11
81'

Bardzo niecelny strzał Domańskiego z narożnika pola karnego. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

2
3
1
3
3
80'
2
1
2
4
2
79'

Miał okazję Gholizadeh. Dobrze zagrał w pole karne Kwekweskiri, jednak reprezentant Iranu nie trafił w piłkę na piątym metrze. Kochalski broni.

3
5
2
2
4
78'

Po wrzutce Pereiry piłkę opanowywał przed polem karnym Velde. Przekładał z jednej nogi na drugą, jednak zrobił to tak czytelnie, że rywale bez problemu go powstrzymali.

3
4
2
3
77'
76'

Kwadrans do końca. Nie zanosi się na gole.

3
2
3
3
5
74'

Kolejny rzut rożny dla Stali. Wrzucał Getinger, bliski oddania strzału był Ehmann, ale nie trafił w piłkę.

7
5
3
3
6
72'

Ładne dośrodkowanie Pereiry fałszem. Na dalszym słupku byli Ishak i Marchwiński, lecz żaden z nich nie oddał strzału.

15
10
6
5
6
70'
8
5
5
4
5
69'

Wysoki pressing Stali. Lech zmuszony do dalekich wybić.

11
11
3
2
3
67'

Jeszcze jakieś problemy zdrowotne ma Wlazło. Potrzebna interwencja sztabu medycznego.

1
1
4
6
7
66'
66'
1
3
1
2
2
66'

Zablokowana próba Marchwińskiego w polu karnym. Była jeszcze okazja do dobitki, ale przed "szesnastka" zaplątał się w drybling Murawski.

2
3
2
2
1
64'

A tymczasem akcja Stali. Dośrodkowanie Getingera na wysokości kolan i to chyba zaskoczyło defensywę Lecha, bo kompletnie bez krycia na jedenastym metrze był Hinokio. Zabrakło jednak mocnego strzału i Mrozek pewnie złapał piłkę.

5
2
3
3
3
61'

Lech wyraźnie przycisnął. Nie schodzi z połowy przeciwnika.

19
5
6
2
25
60'

Świetne podanie Velde do Douglasa. Ten miał sporo miejsca w polu karnym, ale chyba się zawahał i nie decydował na płaskie zagranie w pierwsze tempo. W końcu zablokował go Esselink. I to w taki sposób, że nie ma nawet rzutu rożnego.

7
6
5
1
2
59'

Czekamy na emocje. Na razie ich nie ma.

2
5
2
2
58'

Jednak nie okazała się to poważna kontuzja. Mariusz Rumak może odetchnąć.

3
2
3
1
2
57'

Velde przestał grać i nagle usiadł na murawie. Trzyma się za kolano, wygląda to na jakiś uraz.

2
2
4
3
12
55'

Gospodarze trochę wyhamowali w porównaniu do tego, co działo się w pierwszej połowie. Dokładając do tego przeciętną postawę Lecha mamy niezbyt przyjemne do oglądania widowisko.

4
3
2
5
53'

Koszmarny błąd Pajnowskiego i była szansa dla Lecha. Gholizadeh wrzucał w okolice szesnastego metra, złożył się do strzału z powietrza Szymczak, ale nie trafił w bramkę. Powinien to lepiej uderzyć.

6
7
3
3
6
50'

Pereira miał bardzo dużo miejsca na prawej stronie, ale najpierw źle przyjmował piłkę, a następnie dośrodkowywał niecelnie. I tak przez większość meczu wygląda gra ofensywna Lecha.

8
7
1
4
48'

Ładna akcja Stali. Jaunzems wrzucał z prawej flanki, dość nieoczekiwanie zamykał to w polu karnym Getinger, ale strzelił za lekko i Mrozek nie miał problemów ze złapaniem piłki.