2
3
86'

Gol! Strzelił Antoni Klimek. Asystował mu Dominik Kun.

Piękna bramka Widzewa! Rozgrywający znakomity mecz Antoni Klimek fantastycznie przymierzył z dystansu! Widzew prowadzi 3:1 z Koroną!

28
12
5
4
5
85'

Zanosiło się na groźną, szybką akcję Widzewa. Zabrakło jednak dokładnego rozegrania piłki ze strony gospodarzy.

1
2
3
1
2
84'

Korona cały czas atakuje. Co chwilę groźnie jest przed bramką Widzewa.

2
1
2
6
8
81'
2
1
1
1
1
81'
81'
81'

Po dograniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Yoav Hofmeister.

3
2
3
1
80'

Dobra okazja dla Korony! W polu karnym Widzewa w dobrej sytuacji znalazł się Dominick Zator. Jego strzał dobrze obronił jednak Gikiewicz.

5
2
3
1
2
78'
Widzew Łódź
2
2
2
4
5
78'

Korona zdecydowanie rusza do ataku.

3
2
3
3
3
75'

Gol! Strzelił Jewgienij Szykawka. Asystował mu Jakub Konstantyn.

A jednak jest gol dla Korony! Jakub Konstantyn wygrał pojedynek na skrzydle, wpadł w pole karne i dograł przed bramkę gospodarzy. Tam sytuację pewnie wykończył Jewgienij Szykawka.

7
4
3
9
14
75'

W odpowiedzi swoją szansę miał Fabio Nunes. Jego strzał w polu karnym Korony dobrze obronił Xavier Dziekoński.

1
1
4
1
3
74'

Zza pola karnego Widzewa strzelał Martin Remacle. Piłkę pewnie złapał Rafał Gikiewicz.

1
1
1
74'

Widzew prowadzi 2:0 i wydaje się, że kontroluje losy potyczki. Gra toczy się daleko od bramki łodzian.

4
1
1
90'
71'
5
2
2
1
1
71'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Imad Rondić.

1
3
4
1
70'

Z pola karnego Korony strzelał Fabio Nunes. Wywalczy rzut rożny dla Widzewa.

5
4
1
1
67'

Aktywny jest Antoni Klimek. Skrzydłowy Widzewa przed chwilą znów szukał dogrania w pole karne Korony.

4
1
1
64'

Dogranie Pawłowskiego w pole karne Korony. W ostatniej chwili piłkę dobrze wybił Miłosz Trojak.

1
63'

Spore zamieszanie przed bramką Korony. Ostatecznie zabrakło jednak zawodnikom Widzewa celnego strzału.

1
1
1
1
1
60'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Widzewa. Tym razem jednak wrzutka zbyt mocna i piłka dla gospodarzy.

1
57'
56'

Już 2:0 dla Widzewa! Rzut wolny dla gospodarzy na wysokości pola karnego Korony. Fran Alvarez znakomicie przymierzył z dość ostrego kąta, a piłka po długim słupku wpadła dla siatki kielczan!

Widzew Łódź
14
9
2
3
3
53'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa, gdzie pewnie interweniował Rafał Gikiewicz.

3
1
2
50'

Z około 20 metrów niecelnie strzelał Martin Remacle.

2
48'

Kolejny rzut rożny dla Korony. Tym razem niecelny strzał głową jednego z zawodników drużyny gości.

2
1
3
3
48'

Korona szuka okazji do ataku. Widzew jednak dobrze prezentuje się w defensywie. Przed chwilą dobrze interweniował Rafał Gikiewicz.

4
3
czas Druga połowa
45+2'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Po chwili z dystansu niecelnie strzelał Lirim Kastrati.

2
1
2
3
45+1'

Gol! Strzelił Imad Rondić. Asystował mu Fran Alvarez.

Jest gol dla Widzewa! Z prawej strony przed bramkę Korony dogrywał Fran Alvarez, a formalności z bliska dopełnił Imad Rondić. 1:0 prowadzi Widzew Łódź!

18
5
3
5
6
45'

Doliczone dwie minuty.

43'

Z dystansu zaskakujący, ale i niecelny strzał oddał Bartłomiej Pawłowski.

2
1
40'

Korona rozgrywa piłkę na własnej połowie. Na boisku znów nieco spokojniej.

1
1
36'

Z 16 metrów strzelał Jacek Podgórski. Został jednak zablokowany.

4
1
2
36'

Coraz śmielej atakuje Korona. Widzew po dobrym początku spotkania teraz nieco cofnął się do defensywy. Częściej przy piłce są kielczanie.

3
3
32'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

7
3
3
2
3
32'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy w polu karnym faulowany był zawodnik Korony.

3
4
2
1
2
31'

Ogromne zamieszanie przed bramką Widzewa. Gospodarze kilka razy wybijali piłkę, ta po chwili wracała aż ostatecznie z kilkunastu metrów w poprzeczkę trafił Bartosz Kwiecień.

1
1
1
1
2
28'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Antoni Klimek.

26'

Nieco spokojniejsze tempo meczu w ostatnich minutach.

22'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego przed bramkę Korony. Tam niecelnie strzelał Marek Hanousek.

2
1
1
2
3
18'

Widzew rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

5
4
1
1
2
15'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Fran Alvarez.

3
4
2
5
6
15'

Ciekawa akcja Klimka i zaskakująca wrzutka przed bramkę Korony. Efektownie piłkę wybił Xavier Dziekoński.

3
3
1
4
4
13'

Jeszcze jeden rzut rożny dla Korony. Tym razem piłkę wybił jeden z obrońców gospodarzy.

3
2
1
1
3
11'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Widzewa. Rafał Gikiewicz wypiąstkował piłkę.

5
3
3
2
2
9'

Kolejna dobra okazja Widzewa. W polu karnym Korony dryblował Bartłomiej Pawłowski. Ostatecznie po jego dogrania piłkę wybił Kwiecień.

2
2
2
5'

Znakomicie interweniował Xavier Dziekoński, który obronił strzał Pawłowskiego z kilku metrów. Sędzia i tak jednak odgwizdał zagranie ręką jednego z zawodników Widzewa.

5
5
4
6
7
3'

Po dośrodkowaniu w pole karne w dobrej pozycji niecelnie główkował Marek Hanousek. Dobry początek tego spotkania w wykonaniu gospodarzy.

5
5
2
2
2
2'

Groźnie przed bramką Korony. Zagranie w pole, gdzie w ostatniej chwili piłkę wybił Bartosz Kwiecień.