komentarz

Dziś jeszcze spotkanie Sheffield United z Chelsea oraz Tottenhamu z Nottingham. Będzie jeszcze ciekawie. Dobrej niedzieli!

1
komentarz

I mamy koniec spotkania. Huśtawka emocjonalna na Old Trafford. Ostatecznie mamy remis, który chyba nie zadowala nikogo.

1
90+8'

Po rzucie wolnym uderzał jeszcze Harvey Elliott, ale w środek bramki, w Andre Onanę. To nie mogło się udać.

1
90+7'
1
90+7'

Uciekł obrońcom Antony, dostał podanie, ale strzał po ziemi prosto w Kellehera.

2
1
1
1
1
90+4'

Ależ huknął Diaz, wyskoczył znienacka na szóstym metrze, ale za mocno strzelił.

2
2
2
1
2
90+4'
1
1
90+3'
4
1
1
1
1
90+2'

Ostatnie minuty to jednak częściej goście z piłką na połowie United.

90+1'

Co najmniej siedem minut dłużej potrwa spotkanie w Teatrze Marzeń.

3
1
1
90'

Salah uprzedzony przez Bruno Fernandesa. Kolejka akcja zduszona w zarodku.

2
2
2
88'

Robią się przestrzenie. Nie zdążył Hojlund, uprzedził go Jones, który z kolei faulował Amrabat.

2
89'
1
1
3
2
2
87'

Dalot i Diaz wylecieli w fosę za murawę. Chyba delikatnie ucierpieli.

5
85'
84'

Wiało potężnie, piłka uciekała z wapna, ale Salah uderzył mocno i pewnie. Onana bez szans. Rzucił się totalnie w drugą stronę.

6
3
2
5
7
82'

Rzut karny dla Liverpoolu! Faulował Wan-Bissaka, przewracany Elliott!

7
3
1
5
4
82'
2
80'
6
4
3
2
3
79'

Gomez do Diaza, ten strzela, odbija Onana. Jeszcze dobitka Salaha, lecz Egipcjanin nie trafił w światło bramki!

1
1
2
2
2
77'

Z powietrza Joe Gomez po interwencji głową Wana-Bissaki, ale był to strzał zbyt lekki, by zaskoczyć Onanę.

1
2
2
74'
Willy Kambwala #53
1
1
1
1
2
74'

I jeszcze jedno dobre wyjście Kellehera, tym razem do Diogo Dallota.

73'

Kolejna kontra United. Hojlund do Bruno Fernandesa, ale strzał prosto w Kellehera.

1
71'

Garnacho na lewej stronie znów aktywny i groźny. Tym razem wywalczył rzut rożny.

1
2
2
2
68'
69'
67'

Ależ gol! Ależ pięknie wkręcona piłka w bramkę z 15 metrów! Kapitalnie obrócił się z piłką w stronę bramki 18-letni Anglik! United prowadzi!

5
4
2
2
2
66'
66'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Conor Bradley #84
66'
65'

Marcus Rashford chyba nie da rady dokończyć spotkania.

1
1
63'

Bruno Fernandes wbiegł za linię obrony, ale źle podał. A było to już w polu karnym przeciwnika.

2
2
2
61'

Widać przebudzenie u gospodarzy i rozbudzone na nowo chęci do walki.

1
1
1
59'

Dośrodkowanie lub centrostrzał Rashforda łapie Kelleher.

4
4
3
2
57'

Kolejna szansa przyjezdnych. Quansah na boku pola karnego, zagranie do Salaha, ten jakby piłkę zgubił, ale po chwili odzyskał. Strzelił, ale został zablokowany.

3
3
2
1
55'

Co tu się wydarzyło?! Kontra Liverpoolu pięciu na czterech, Diaz wykłada piłkę Nunezowi, ale panowie jakby się nie zrozumieli. A może to był tak nieudany strzał Kolumbijczyka?

1
1
3
4
3
54'

Centrostrzał z lewej strony, minął się z piłką Bruno Fernandes i w ostatniej chwili broni Caoimhin Kelleher!

1
1
1
1
53'

Garnacho lewą nogą nad poprzeczką. Okazja sprzed pola karnego.

1
1
52'

I był to pierwszy strzał Manchesteru United w tym meczu.

50'

Ależ błąd Quansaha! Podanie w poprzek do van Dijka przechwycił Bruno Fernandes, który wykorzystał fakt, że Kelleher wyszedł z bramki i strzałem z 35 metrów pokonał bramkarza Liverpoolu!

7
5
2
4
4
48'

Znów Robertson z lewej strony, strzał Darwina Nuneza w ostatniej chwili zablokowany.