(1:1)
Zakończony
Lech Poznań
90+4'

Jeszcze jedna centra z rzutu rożnego. Pereira na głowę Velde, ale ten nie oddał czystego strzału.

65
44
16
20
22
90+3'

Pewne piąstkowanie Stipicy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

34
22
6
7
13
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA
15
9
9
7
15
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

15
7
9
16
29
90'
ZMIANA
89'

Stipica broni strzał głową Ishaka.

30
12
3
3
15
87'

Stipica zderzył się w polu karnym z kolegą z drużyny. Potrzebuje pomocy medycznej.

4
6
10
9
9
85'

Szaleństwo w Chorzowie. Jest to zasłużone prowadzenie Ruchu. Są lepsi w tym meczu.

47
27
3
12
18
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Feliks. Asystował mu Tomasz Wójtowicz.

RUCH PROWADZI! Piękna akcja, Starzyński zagrał na skrzydło, Wójtowicz precyzyjnie zacentrował, a kompletnie niepilnowany Feliks strzelił nie do obrony!

80
70
13
19
37
82'

Feliks wypracował wyśmienitą okazję Starzyńskiemu. Wystawił mu piłkę przed polem karnym, ale pomocnik Ruchu uderzył bardzo źle i nie trafił w bramkę. Sporo zabrakło.

10
7
1
3
5
81'

Afonso Sousa zablokowany. Próbował strzelać zza pola karnego.

6
3
2
1
5
80'
ZMIANA
80'
ZMIANA
80'
ZMIANA
79'

Letniowski oddał niecelny strzał z dystansu.

6
8
3
2
4
76'

Kwadrans do końca. Coś zaczęło się dziać. Chyba jedni i drudzy uznali, że wystarczy tych wygłupów i jednak trzeba trochę pograć w piłkę.

16
10
2
1
4
75'

Warto odnotować. To był drugi celny strzał Lecha w tym meczu.

6
14
11
3
3
75'

Odpowiedział Lech. Centra Pereiry na dalszy słupek, Velde zamykał tę akcję, ale jego strzał głową obronił Stipica. Dobitka Ishaka z ostrego kąta okazała się niecelna.

13
12
7
5
8
74'

Ruch przed fantastyczną szansą! Świetne dośrodkowanie Sadloka, który wcielił się w rolę skrzydłowego. Z kilku metrów strzelał głową Novothny, ale znakomicie broni Mrozek!

16
5
6
14
8
72'

Odpowiedział równie nieudanym uderzeniem Starzyński. Z woleja z 25 metrów. I piłka w trybuny.

5
6
2
4
4
70'

Afonso Sousa... fatalny strzał z dwudziestu metrów. Ależ koncertowo zepsuli kontrę poznaniacy.

7
17
7
9
19
69'
ZMIANA
69'
ZMIANA
13
6
3
4
3
68'

Bardzo wolna gra Lecha Poznań. Nic się nie klei w ofensywie.

7
10
4
4
11
67'

Ba Loua wejdzie za moment na boisko. Trener Rumak szykuje kolejną zmianę.

7
10
9
5
11
65'

Strzały 9-4. Strzały celne 2-1 dla Ruchu.

20
11
5
6
14
64'

Czerwiński postawił na siłę przy tym rzucie wolnym i nie trafił w bramkę.

9
14
5
5
13
64'
ZMIANA
63'

Josema faulował Szymczaka. 30 metrów do bramki, rzut wolny dla Lecha.

8
3
3
2
13
63'

Tym razem Szczepan uderzał z dalszej odległości. Lekko, w środek bramki. Broni Mrozek.

6
4
4
2
5
62'

Letniowski w dużym tłoku zdecydował się na strzał z 30 metrów. Dziwna decyzja, blisko był Salamon i zablokował to.

5
5
4
2
6
60'

Było niebezpiecznie po rzucie rożnym dla Ruchu. W dużym chaosie Mrozek złapał piłkę na linii bramkowej.

8
3
6
4
3
58'

Kiepski strzał oddał Kwekweskiri. Nad bramką.

3
8
6
9
17
57'

Niebezpieczna strata Letniowskiego przed polem karnym. Po chwili faulował Murawskiego. Rzut wolny dla Lecha.

16
7
5
5
11
54'

Lech stara się atakować, ale kolejne dośrodkowania nie docierają do celu. Teraz nie popisał się Murawski.

6
10
2
6
3
53'

Słabiutki strzał Salamona po wrzutce Czerwińskiego. Goście chcieli rzut rożny, ale sędziowie nakazali grę od bramki.

5
9
3
4
4
51'

Lech miał rzut rożny, ale koszmarnie wykonał go Kwekweskiri. Piłka szybowała wysoko i Szymczak nie mógł z tego nic zrobić. W dodatku Karlstrom faulował Stępińskiego.

5
3
2
4
6
48'

A teraz mogło się zrobić 2:1 dla Ruchu! Odbiór gospodarzy na połowie przeciwnika, Novothny oddał dobry strzał z dwudziestu metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka. Ależ niewiele zabrakło.

5
1
7
9
12
48'

Mrozek bardzo długo zwleka ze wznowieniem gry. To wygląda tak, jakby Lech był zadowolony z remisu.