Micky van de Ven interweniował na linii bramkowej. Było naprawdę blisko.

David Raya wybrał dobry róg, ale nie sięgnął piłki. Heung-min Son daje tlen Tottenhamowi.

86'

Michael Oliver wskazał na wapno. Jednak rzut karny!

4
85'

Wrzawa na trybunach. Wygląda na to, że nie będzie rzutu karnego dla Tottenhamu, choć Ben Davies nie podnosi się z murawy.

1
1
1
83'
1
81'
1
1
1
79'

Brennan Johnson przetestował Davida Rayę. Bramkarz uprzedził Heung-min Sona.

77'
1
1
76'

Sędzia przeprowadził rozmowę wychowawczą. Richarlison miał spore pretensje do Declana Rice'a.

74'

Indywidualna akcja Gabriela Martinellego. Skrzydłowy przeszarżował w polu karnym.

1
72'

David Raya chwycił piłkę po dograniu Richarlisona. Bramkarz odzyskuje pewność siebie.

1
70'

Richarlison próbuje dać impuls Tottenhamowi. Brazylijczyk nie opanował piłki w polu karnym.

1
1
68'

Tottenham musi podkręcić tempo. Szykuje się pasjonująca końcówka derbowego spotkania.

66'

Nie była to pierwsza wpadka Davida Rayi w tym sezonie. Mikel Arteta niezmiennie stawia na rodaka.

1
64'

Gol! Strzelił Cristian Romero.

Kosztowny błąd hiszpańskiego bramkarza. David Raya przy wybiciu trafił wprost w przeciwnika. Cristian Romero nie zmarnował okazji i uderzeniem z dystansu trafił do siatki.

1
64'
61'

Arsenal ma pełną kontrolę. Dobra druga połowa w wykonaniu gości.

2
2
59'

Kai Havertz mógł mieć dobrą szansę. Niemiec zaliczył wpadkę, chcąc przyjąć piłkę.

1
57'

Pedro Porro ma rozregulowany celownik. Bardzo niecelna próba.

1
55'

Tempo jest naprawdę wysokie. Szlagier Premier League jak dotąd nie zawodzi.

1
53'

To powinien być gol! Guglielmo Vicario w fenomenalny sposób obronił strzał Bukayo Saki.

1
53'

Dejan Kulusevski teatralnie przewrócił się w polu karnym. Sędzia nie dał się nabrać.

1
1
51'

David Raya zaliczył pusty przelot. Tymczasem Cristian Romero nie trafił w światło bramki.

50'

Arsenal nadal jest nastawiony na kontrataki. Wynik może być pewnym zaskoczeniem.

48'

To wyglądało groźnie. Takiehiro Tomiyasu przeniósł piłkę nad poprzeczką.

47'

Gospodarze nie oszczędzają Martina Odegaarda. Norweg znowu zwija się z bólu.

1
1
czas Druga połowa
46'
wchodzi Wchodzi
Pape Sarr #29
schodzi Schodzi
45+4'

Pedro Porro szukał miejsce do strzału. Reprezentant Hiszpanii zanotował stratę tuż przed polem karnym.

2
1
45+2'

Arsenal jest w gazie. Podopieczni Mikela Artety w tym tygodniu pokonali w derbach Chelsea aż 5:0.

2
2
45'

Sędzia doliczył sześć minut.

1
44'

Heung-min Son mógł pokonać Davida Rayę. Koreańczyk katastrofalnie spudłował.

1
1
42'

Posiadanie piłki:

Tottenham - 71 proc.

Arsenal - 29 proc.

1
40'

To kolejny pokaz siły Arsenalu. Londyńczycy mają jasny priorytet, jakim jest mistrzowski tytuł.

38'

Gol! Strzelił Kai Havertz. Asystował mu Declan Rice.

I znowu rzut rożny wywołał spore zamieszanie pod bramką Tottenhamu Hotspur. Declan Rice dograł wręcz idealnie na głowę Kaia Havertza, a ten z łatwością wbił piłkę do siatki.

36'

Gospodarze nie tracą nadziei. Akcja toczy się pod polem karnym Arsenalu.

34'

Mnożą się problemy menadżera Tottenhamu Hotspur. Timo Werner ze względu na uraz musiał zejść do szatni.

1
32'
Brennan Johnson #22
31'

Martin Odegaard musiał na chwilę opuścić boisko. Norweg mimo wszystko będzie chciał kontynuować grę.

29'

Wrzutka z rzutu rożnego Jamesa Maddisona. W polu karnym kolejny raz ucierpiał Martin Odegaard. Sztab medyczny w drodze.

27'

Gol! Strzelił Bukayo Saka. Asystował mu Kai Havertz.

Gol wyrównujący wisiał w powietrzu, tymczasem Bukayo Saka podwoił prowadzenie "Kanonierów". Skrzydłowy przeprowadził indywidualną akcję i znalazł sposób na bramkarza Tottenhamu.

25'

Micky van de Ven jednak musi obejść się smakiem. Michael Oliver uznał, że był na spalonym i anulował gola.

1
24'

Sędzia zastanawia się, czy nie było spalonego. Czekamy na ostateczną decyzję.

21'

Znowu James Maddison wypatrzył Cristiana Romero. Tym razem stoper trafił w prawy słupek!

19'

To mogła być bramka! Cristian Romero strzelił minimalnie obok słupka po dograniu Jamesa Maddisona.

17'

Leandro Trossard nieco ucierpiał. Belg potrzebuje przerwy po starciu z Dejanem Kulusevskim.

15'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Pierre-Emile Hoejbjerg.

Pierre-Emile Hoejbjerg zupełnie się pogubił po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Duński zawodnik niefortunną interwencją głową pokonał własnego bramkarza i sprezentował gola Arsenalowi.

15'

Cristian Romero zablokował próbę Declana Rice'a. Tylko rzut rożny.

14'

Kai Havertz przełamał ręce Guglielmo Vicario i trafił do siatki. Sędzia zasygnalizował jednak spalonego.

12'

James Maddison spróbował swoich sił. Reprezentant Anglii strzelił wysoko nad poprzeczką.

11'

Martin Odegaard uderzył bezpośrednio. Jęk zawodu wśród kibiców Arsenalu, piłka trafiła w mur.

9'

Timo Werner wstrzelił piłkę w pole karne. Bramkarz Arsenalu był dobrze ustawiony.

8'

Zrobiło się nerwowo. Można dostrzec niedokładność w grze po obu stronach.

6'

Niedokładnie podanie w kierunku Timo Wernera. David Raya przechwycił piłkę.

4'

Martin Odegaard jest wszędzie. Norweski pomocnik ma zadania w obronie i ataku.

2'

Tottenham spokojnie rozgrywa piłkę. Piłkarze Arsenalu podeszli wysoko pod pole karne.