(0:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

FC Barcelona wygrała w La Lidze po raz drugi z rzędu. Po ograniu w zaległym meczu Osasuny, mistrzowie Hiszpanii pokonali Deportivo Alaves 3:1. Wynik gry otworzył w 22. minucie Robert Lewandowski.

44
19
4
3
3
90+7'

Lewandowski ruszył z kontrą, mknął jak za dawnych czasów, ale Sola powalił Polaka.

Alex Sola #7
7
4
6
3
3
90+5'

Kolejna próba gospodarzy. Strzał głową oddał Javi Lopez, piłka poszybowała ponad bramką.

18
8
3
6
6
90+4'

Tymczasem Sola uderzył z dobrej pozycji. W bramkę jednak nie trafił. Było blisko!

12
13
7
6
9
90+3'

Barcelona coraz bliżej cennej wygranej. Ten sezon dla mistrza nie musi być jeszcze stracony.

27
11
2
2
6
90+1'

Płasko z pola karnego uderzył Hagi. Pena z dobrą interwencją.

27
10
7
5
8
90'

Jeszcze 6 minut emocji przed nami.

24
13
12
7
13
89'

Kontra Barcelony. Yamal nie podawał do Lewandowskiego, ale uderzył z pola karnego. Wysoko ponad bramką.

12
10
14
19
39
88'
4
86'

Gospodarze zamarzyli o rzucie karnym, ale o nim mowy nie było.

16
11
6
7
9
85'

Barcelona cofnęła się. Deportivo w ataku, ale póki co bez okazji na złapanie kontaktu bramkowego.

13
9
6
4
8
83'
83'
Pau Cubarsi #33
16
7
3
4
4
80'

Ciekawie może być w momencie, kiedy gospodarze złapią bramkowy kontakt. Do tego wydaje się, że droga obecnie jest daleka.

13
13
3
3
3
78'

Strzał z ostrego kąta Fermina bramkarz odbił na rzut rożny.

13
7
3
3
3
78'

Barcelona stara się nie oddawać piłki rywalom. Sporo gościom daje w sobotni wieczór Robert Lewandowski. Jest to przede wszystkim mądrość w grze.

51
23
6
6
6
77'
Nahuel Tenaglia #14
4
3
1
1
77'
Carlos Benavidez #23
2
1
1
74'
8
5
2
1
72'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Vitor Roque. Sędzia uznał, że Roque zbyt ostro potraktował rywala, który sam był dużo bardziej niebezpieczny. Kontrowersyjna decyzja i Barcelon w dziesiątkę!

26
29
20
25
70
70'

Gospodarze przez moment starali się szarpnąć, ale zaczyna brakował jakość i przede wszystkim nadziei.

9
6
2
5
4
67'
24
19
11
17
22
64'
6
66'

Z gospodarzy po stracie trzeciej bramki zeszło powietrze. Deportivo już raczej nie wierzy w możliwość odrobienia strat.

13
12
5
6
6
64'
63'

Gol! Strzelił Vitor Roque. Asystował mu Hector Fort Garcia. Roque nam się rozwija jak liść sałaty na wiosnę! Młokos dopadł do piłki w polu karnym po podaniu Forta i płasko uderzył do siatki! 1:3!

18
61'

Roque z piłką w polu karnym, ale młodzian Barcelony przewróci się o własne nogi.

11
19
13
13
20
59'
16
5
7
15
7
58'

Problemy ma Gundogan. Będzie konieczna zmiana.

5
5
7
19
14
56'

Rozpędzają się gospodarze. Barcelona odjechać rywalom, inaczej może mieć problemy.

10
3
5
5
6
53'

Deportivo uwierzyło w siebie, Barcelona zamierza ponownie uśpić rywala i wolno rozgrywa swoje akcje.

10
8
9
9
14
51'

Gol! Strzelił Samu Omorodion. Asystował mu Alex Sola. Błyskawiczna odpowiedź Deportivo! Dokładne dośrodkowanie Soli, a Omorodion uderzeniem głową dał gospodarzom nadzieję na co najmniej punkt! 1:2!

Asysta:
22
14
13
28
46
49'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Pedri. Kapitalna kontra Barcelony! Zagranie na lewo do Pedriego, a ten dośrodkował do Gundogana, który uderzył z pięciu metrów pod poprzeczkę! 0:2!

Asysta:
92
47
13
11
17
48'

Rioja otrzymał piłkę w polu karnym, przymierzył jednak z ośmiu metrów daleko od bramki.