(0:1)
Zakończony
Bayern Monachium
komentarz

Nie było niespodzianki w meczu Werderu Brema z Bayernem Monachium. Bawarczycy wygrali 4:0, a jedną z bramek zdobył Harry Kane. W 79. minucie na murawie pojawił się w barwach gospodarzy Dawid Kownacki.

1
1
90+4'

Gol! Strzelił Mathys Tel. Mocny strzał z pola karnego w kierunku bliższego słupka oddał Tel i piłka po raz czwarty w bramce! 0:4!

5
2
1
90+4'

Przed kolejną szansą Bayern. Gola jednak nie ma.

1
90+3'

Werder stara się grać wysokim pressingiem, ale nie przynosi to spodziewanych efektów.

1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

1
1
90'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Thomas Mueller. Rozmontowali obronę gospodarzy goście, Mueller do Sane, a ten spokojnie z bliska do siatki na 0:3!

3
3
1
87'

Rwana, szarpana gra w końcówce. Bayernowi nie spieszy się, Werder nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać.

3
3
3
3
3
85'

Mazraoui przed kolejną szansą na gola, ale górą Pavlenka.

3
3
3
4
3
84'
84'
82'

Problemy ma Kane. Zawodnik Bayernu ma problemy z nogą.

1
1
79'

W Wederze zadebiutował Dawid Kownacki, który zastąpił Junga.

9
4
1
3
1
79'
79'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jens Stage #6
77'

Bayern prowadzi dwoma golami i ma mecz pod kontrolą. Werder już nie wierzy w możliwość odrobienia strat.

3
1
74'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Alphonso Davies. Kane powiedział Bundeslidze "dzień dobry"! Kontra Bawarczyków, Davies z prawej strony do partnera. Anglik uderzył z pola karnego, piłka otarła się jeszcze o obrońcę i myląc bramkarza znalazła się w siatce! 0:2!

27
12
5
7
6
73'

Bayern stara się długo rozgrywać swoje akcje. Bawarczycy nie kwapią się do zdecydowanego ataku. Dla gości ważne jest, że Werder nie może operować piłką.

2
1
1
1
71'

Szarżował Coman, starał się znaleźć na przedpolu Kane'a, ale bez efektu.

1
1
1
70'

Kolejny raz szczęścia poszukał Coman. Piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę bremeńczyków.

1
68'
Romano Schmid #20
68'
Senne Lynen #14
68'
67'

Składna akcja Bayernu zakończona niecelną próbą w wykonaniu Kimmicha.

66'

Werder szuka wyrównania, gospodarze będą musieli zacząć ryzykować. Bayern tylko na to czeka.

63'

Odpowiedź Werderu, strzał oddał Stage, piłka w niewielkiej odległości minęła bramkę strzeżoną przez Ulreicha!

61'

Kane podprowadził piłkę w kierunku linii pola karnego. Płaski strzał sparował Pavlenka!

1
2
1
2
59'

Na strzał z pola karnego zdecydował się Coman. Piłka uderzona z okolic linii pola karnego uderzyła w słupek!

3
1
2
56'

Lynen zatrzymał szarżującego Musialę i kolejna kartka w meczu.

2
55'
1
52'

Marvin Ducksch w polu karnym Bayernu, nie zdołał oddać uderzenia. Dodatkowo okazało się, że był na spalonym.

1
1
1
50'

Werder dużo odważniej i przede wszystkim konstruktywniej po przerwie. Bayern musi być czujny w tyłach.

2
1
1
48'

Leonardo Bittencourt wślizgiem atakował piłkę i ta po chwili o pół metra minęła bramkę! Dogrywał Niclas Fuellkrug.

3
1
1
47'

Odpowiedź Bayernu, strzał Comana z dystansu. Pavlenka z problemami, ale piłkę złapał.

2
1
1
46'

Weiser uderzał, piłka poszybowała obok bramki. Gospodarze jeszcze domagali się rzutu rożnego. Sędzia był innego zdania.