(4:0)
Zakończony
VfL Bochum
komentarz

Nie było czego zbierać. Piłkarze Bayernu Monachium nie dali żadnych szans zawodnikom VfL Bochum gromiąc niżej notowanego rywala 7:0. Wygrana mogła być okazalsza.

4
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
2
88'

Piłka w bramce po strzale Kane-a, ale czy nie było spalonego? Ostatecznie VAR uznał, że wszystko było w porządku. 7:0!

4
2
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Dogranie z prawej strony, Kane z bliska do siatki i jest 7:0!

6
4
1
1
87'

Kolejna akcja Bayernu. Dogranie z lewej strony nogą wybił bramkarz.

84'

Rozegrali goście piłkę w okolicach pola karnego. Strzał Stogera był bardzo słaby i padł łupem bramkarza.

1
1
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mathys Tel. Asystował mu Harry Kane. Demolki ciąg dalszy! Kolejna strata w środku pola. Po chwili Kane zagrał w polu karnym do Tela, a ten mocnym strzałem trafił na 6:0!

2
1
1
79'

Nieśmiała próba Bochum. Goście jednak nie potrafią oddać uderzenia na bramkę Bayernu.

77'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Lukas Daschner #13
schodzi Schodzi
C. Antwi-Adjei #22
77'
ZMIANA
75'

Indywidualna akcja Sane, zawodnik Bayernu jednak zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i ją stracił.

72'

Powoli wchodzimy w ostatni kwadrans w meczu. Obraz nie zmienia się. Bayern w ataku, Bochum sporadycznie zagrać Bawarczykom.

69'

Franz Kratzig doszedł do uderzenia. Gola w debiucie jednak nie ma. Górą bramkarz!

1
1
1
1
1
68'
ZMIANA
Patrick Osterhage #6
1
1
1
65'
ZMIANA
Franz Kratzig #41
2
1
64'

Groźnie pod bramką Bochum. Jeszcze niepotrzebnie odgrywał Coman i goście cało wyszli z opresji.

61'

Ponad godzina za nami. Bayern wciąż przeważa, piłkarze Bochum są tłem dla gospodarzy.

3
1
58'

Indywidualna akcja Comana. Strzał Francuza był jednak niecelny. Piłka otarła się o słupek.

1
1
56'

Akcja Sane zakończona celnym uderzeniem, ale dokładnie tam, gdzie stał bramkarz.

1
1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane. Bardzo pewnie i spokojnie. Kane wykorzystał rzut karny i już jest 5:0!

3
1
1
54'

Zagranie ręką jednego z obrońców gości i po chwili sędzia wskazał na rzut karny. Zaczęło się od prostej straty.