2
2
90+1'
GOOOOOOL!!!

Bayern ucieka spod topora! Harry Kane bohaterem! Po strzale z powietrza piłka wpadła do bramki idealnie przy słupku!

9
7
1
4
8
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

1
89'

Po rzucie rożnym strącił piłkę de Ligt, ale nie zdołał oddać strzału Choupo-Moting.

87'
ZMIANA
85'

Piłka bywa jednak przewrotna. Niebezpieczna strata gości przed własnym polem karnym. Była szansa, jednak Choupo-Moting został zablokowany na 18. metrze.

2
3
1
1
2
85'

Okres dużo lepszej gry RB Lipsk.

4
2
1
1
84'
ZMIANA
81'
1
80'

Kane miał doskonałą okazję na piątym metrze, ale w tylko sobie znany sposób nie trafił nawet w bramkę.

3
2
1
78'
ŻÓŁTA KARTKA
77'

Akcja gości. Henrichs wycofywał piłkę do Olmo i doskonale zachował się Pavlović. Idealnie czytał zamiary obrońcy Lipska i w ostatniej chwili przechwycił piłkę, a Olmo już składał się do strzału.

1
1
76'

Kwadrans do końca. Bayern po straconym golu chciałby zaatakować, natomiast chyba nie za bardzo jest w stanie to zrobić.

1
2
1
74'
ZMIANA

RB Lipsk. Schodzi: Amadou Haidara. Wchodzi: Kevin Kampl.

74'
ZMIANA

RB Lipsk. Schodzi: Lois Openda. Wchodzi: Yussuf Poulsen.

73'

Openda zwija się z bólu po wejściu Pavlovicia. Goście domagają się drugiej żółtej kartki dla młodego zawodnika Bayernu.

72'

Teraz Kane zablokowany w polu karnym.

1
72'

Akcja Bayernu, Kimmich wycofał piłkę przed pole karne, ale Musiala za długo składał się do strzału i został zablokowany.

1
1
70'
GOOOOOOL!!!

Remis! Długo przygotowywali tę akcję przyjezdni, ale opłaciło się. Olmo podał do Sesko, ten opanował piłkę i przy pomocy dużego rykoszetu doprowadził do wyrównania. Neuer był kompletnie zaskoczony.

7
3
1
3
5
67'
66'
1
1
2
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
64'

I kolejną sytuację miał Sesko. Szybka wymiana podań w ekipie Lipska, jednak Neuer po raz kolejny broni!

61'

I jak na zawołanie mieliśmy stuprocentową sytuację dla gości. Sesko sam na sam z Neuerem i strzela fatalnie. Niemiec broni!

61'

Pół godziny do końca. Trochę bez pomysłu drużyna z Lipska.

59'
1
58'

Nie tym razem. Bayern wybija piłkę. Małą liczbą zawodników ruszyli w pole karne goście.

58'

To może się szybko zmienić. Olmo wywalczył rzut rożny.

56'
GOOOOOOL!!!

Mogło być 0:1, a tymczasem to Bayern prowadzi! Błyskawiczna akcja, choć było tam sporo przypadku. Schlager chciał wybić piłkę szarżującemu Musiali, ale zrobił to tak niefortunnie, że wypracował stuprocentową sytuację dla Kane'a, a ten się nie pomylił.

6
2
2
55'

Obudzili się przyjezdni. Świetną akcję przeprowadził Olmo, kończył wszystko strzałem Simons i w ostatniej chwili zamortyzował to uderzenie de Ligt, dzięki czemu Neuer miał ułatwione zadanie.

53'

Był jeszcze rzut rożny dla gości, po którym centymetry obok słupka uderzał Simakan! Ależ było blisko.

53'

Neuer w końcu zmuszony do interwencji w tym meczu. Haidara oddał potężny strzał lewą nogą zza pola karnego. Golkiper Bayernu z trudem odbił piłkę.

50'

Raum z rzutu rożnego i Dier wybija futbolówkę. Bezzębni są - jak na razie - zawodnicy gości.

49'

Akcja Lipska, dwa dośrodkowania w pole karne, ale brakuje strzału. Zbyt czytelne te wrzutki i zawodnicy Bayernu spokojnie wybili piłkę.