Jeszcze ostatnie szanse beniaminka na zapunktowanie. Przeciągnięte podanie i piłka została odprowadzona poza boisko przez Bianconerich.

90'

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

2
89'

W 89. minucie Dusan Vlahović zamknął mecz golem na 3:1, dzięki któremu wyrósł na pierwszoplanowego piłkarza meczu.

87'

Niebawem przekonamy się, czy piłkarze zostawili jeszcze coś smakowitego na ostatnie minuty spotkania. Druga połowa była już całkiem żwawa.

85'

Bianconeri ponownie na prowadzeniu. 2:1!

81'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Weston McKennie.

Juventusowi pozostawało coraz mniej czasu na odzyskanie prowadzenia. Zdążył to zrobić w 81. minucie strzałem Dusana Vlahovicia. Serb nie imponował skutecznością w ostatnich tygodniach, ale tym razem znalazł sposób na pokonanie swoim uderzeniem Stefano Turatiego. Dusan Vlahović urwał się obrońcom Frosinone Calcio i wykorzystał dośrodkowanie Westona McKenniego.

79'

Frosinone Calcio. Schodzi: Jaime Baez. Wchodzi: Giorgi Kvernadze.

wchodzi Wchodzi
Giorgi Kvernadze #17
schodzi Schodzi
1
77'

Frosinone Calcio musi skoncentrować się na obronie, ponieważ drużyna z Turynu wywalczyła dla siebie jeszcze jeden korner.

75'

Jeszcze kwadrans podstawowego czasu.

74'

Zrobiło się bardziej otwarte widowisko na Stadio Benito Stirpe. Sytuacja podbramkowa jedna za drugą. Weston McKennie dostał podanie od Adriena Rabiota i oddał potężne uderzenie. Stefano Turati głęboko odetchnął z ulgą, kiedy zobaczył, że piłka odbiła się od poprzeczki w jego bramce.

72'

Wojciech Szczęsny na posterunku! Pierwsza tak poważna interwencja bramkarza Bianconerich. Kibice gospodarzy już widzieli oczami wyobraźni gola po strzale Abdou Harrouiego, jednak nie pozwolił na jego zdobycie Wojciech Szczęsny.

71'

Także szkoleniowiec Frosinone Calcio wprowadził z ławki rezerwowych na boisko kolejnych zawodników. Coraz mocniej przemeblowane są jedenastki obu zespołów.

69'

Frosinone Calcio. Schodzi: Luca Garritano. Wchodzi: Abdou Harroui.

Abdou Harroui #21
Luca Garritano #16
69'

Frosinone Calcio. Schodzi: Kaio Jorge. Wchodzi: Walid Cheddira.

Walid Cheddira #70
Kaio Jorge #9
69'

Juventus FC. Schodzi: Andrea Cambiaso. Wchodzi: Timothy Weah.

Andrea Cambiaso #27
68'

Frosinone Calcio naciska na Juventus podobnie jak we wtorek na Napoli. Chyba podopieczni Eusebio Di Francesco mają niespożyte pokłady energii, ponieważ to ich rywale mieli więcej czasu na przygotowanie się do meczu.

66'

Danilo nie widział opcji do podania i spróbował pokonać Stefano Turatiego brawurowym uderzeniem z dystansu. Fantazja trochę poniosła zawodnika pochodzącego z Brazylii.

63'

Trener Massimiliano Allegri zareagował trzema zmianami i między innymi wprowadził Dusana Vlahovicia za Kenana Yildiza. Serb dołączył w przodzie do Arkadiusza Milika, który w 63. minucie miał szansę na gola, jednak oddał strzał w bramkarza Frosinone. Szkoda tej sytuacji!

61'

Przerwa w grze była spowodowana urazem.

60'

W ostatnich minutach nie Juventus, a Frosinone Calcio miało możliwość dołożenia drugiego gola. Kaio Jorge próbował wbić szpilkę swojemu byłemu klubowi i nieznacznie spudłował. Wojciech Szczęsny miałby problem z zatrzymaniem piłki, gdyby leciała ona w lustro bramki.

58'

Andrea Cambiaso popełnił ostre przewinienie, gracze Frosinone Calcio domagali się pokazania skrzydłowemu drugiego żółtego kartonika.

57'

Gospodarze mają swojego gola.

55'

Juventus FC. Schodzi: Kenan Yildiz. Wchodzi: Dusan Vlahović.

Kenan Yildiz #15
54'

Juventus FC. Schodzi: Filip Kostić. Wchodzi: Samuel Iling-Junior.

Samuel Iling-Junior #17
54'

Juventus FC. Schodzi: Manuel Locatelli. Wchodzi: Hans Nicolussi.

Hans Nicolussi #41
1
51'

Gol! Strzelił Jaime Baez. Asystował mu Ilario Monterisi.

Nie po raz pierwszy w sezonie ostrożna, momentami leniwa gra Juventusu nie pozwoliła utrzymać prowadzenia. W 51. minucie Jaime Baez doprowadził do remisu 1:1, a ten zawodnik pojawił się na boisku awaryjnie zamiast kontuzjowanego Pola Liroli. Eusebio Di Francesco miał trenerskiego nosa, a gospodarze dopadli Bianconerich. Nie będzie czystego konta Wojciecha Szczęsnego!

Asysta:
Ilario Monterisi #30
1
49'

Była krótka przerwa w grze po przewinieniu na wysokości koła środkowego. Frosinone Calcio nie spieszyło się z ponownym wprowadzeniem piłki do grania, co ułatwiło rozstawienie się w obronie Bianconerim.

47'

Czas na emocje po przerwie. Podopieczni Eusebio Di Francesco mieli możliwość przygotowania lepszego planu na atakowania.