Koniec. Gent - Pogoń 5:0. Różnica klas. Rewanż wydaje się formalnością.

2
6
4
90+3'

Urwał się na skrzydle Wędrychowski, ale nie wygrał pojedynku biegowego z rywalem. Ten spokojnie odegrał piłkę do bramkarza.

5
14
3
2
4
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minut. Ale po co, panie sędzio...

9
47
3
3
3
90'

Wędrychowski wbiegł w pole karne, zagrał wzdłuż piątego metra, ale zabrakło tam zawodnika Pogoni do zamknięcia akcji.

4
8
1
2
1
89'

KAA Gent. Schodzi: Gift Orban. Wchodzi: Brian Agbor.

1
87'

Od prawej do lewej, na spokoju, na dużym luzie. A Pogoń tylko biega za piłką.

13
74
2
2
3
85'

Z narożnika pola karnego strzelał Hjulsager - zablokowany. Ależ błyskawicznie ruszyli do kontry Belgowie.

7
6
1
1
84'

Goście grają zbyt wolno, by ominąć pressing rywala. To jest zupełnie inny poziom.

2
14
2
82'

A gospodarzom mało. Oni nie zamierzają się zatrzymywać. Przy każdej okazji szukają gry do przodu.

13
12
1
2
3
81'

10 minut do końca. Pogoń chyba nie odrobi strat.

5
77
3
5
4
79'

KAA Gent. Schodzi: Hugo Cuypers. Wchodzi: Tarik Tissoudali.

Tarik Tissoudali #10
Hugo Cuypers #11
2
79'

KAA Gent. Schodzi: Malick Fofana. Wchodzi: Pieter Gerkens.

Malick Fofana #19
2
1
78'

KAA Gent. Schodzi: Jordan Torunarigha. Wchodzi: Alessio Castro-Montes.

Alessio Castro-Montes #14
78'

KAA Gent. Schodzi: Hong Hyun-seok. Wchodzi: Andrew Hjulsager.

Andrew Hjulsager #17
Hong Hyun-seok #7
1
1
77'

Fofana brutalnie kiwał zawodników Pogoni, przedarł się w pole karne, ale w końcowej fazie akcji źle podawał w okolice jedenastego metra. Zagrożenie zażegnane.

2
2
1
1
76'

Minimalnie obok bramki strzelał de Sart. Ciekawie rozegrany rzut wolny przez Belgów.

5
4
4
2
75'

Rzut wolny dla Gentu z 30 metrów po faulu Koulourisa.

5
6
2
2
1
75'

Goście nie potrafią wydostać się z własnej połowy.

5
14
2
2
1
74'

Od kilku minut gra toczy się już tylko na połowie Pogoni. Piąty gol przywrócił scenariusz z pierwszej połowy.

4
7
1
4
1
72'

Hong pozostawiony kompletnie bez krycia na jedenastym metrze. Źle przyłożył jednak głowę do piłki i strzelił bardzo niecelnie.

2
3
2
2
2
71'

Sztuczki techniczne, zagrania piętką. Bawi się Gent.

11
13
2
1
4
70'

Świetnie utrzymywał się przy piłce de Sart. Sfrustrowany Gorgon w końcu go faulował. Bezradność Pogoni.

5
7
2
2
3
68'
67'

Zech usiadł na murawie. Chyba ma dość tego meczu.

7
18
3
6
5
66'

Kums z rzutu rożnego, ale Cuypers strzelił nad poprzeczką.

4
4
1
3
5
66'

Zech w ostatniej chwili blokuje strzał Fofany z ostrego kąta. Mogło być już 6:0.

6
9
1
3
4
64'

Gol! Strzelił Gift Orban. Asystował mu Hong Hyun-seok.

5:0. Gift Orban kompletuje hat-tricka. Gent dał się wyszumieć Pogoni. Błąd popełnił Malec, wypuścił sobie piłkę na kilkanaście metrów. Orban wbiegł w pole karne, zakręcił Zechem i strzelił obok bezradnego Klebaniuka.

10
63'

Gamboa przerwał faulem kontrę Gentu. Miał sporo szczęścia, że sędzia nie pokazał mu drugiej żółtej kartki.

3
5
2
2
3
61'

Piłka w siatce Pogoni, ale wcześniej gwizdek sędziego. Na metrowym spalonym był Orban.

6
6
3
6
5
60'

Ładnie rozegrany rzut wolny przez Pogoń. Biczachczjan zagrał w pole karne, Grosicki kompletnie zmylił defensywę Gentu i był niepilnowany, ale jego strzał głową okazał się za lekki. Pewnie interweniuje Roef.

6
3
1
59'

Wrzutka Fofany na dalszy słupek... sporo szczęścia miała Pogoń, że był tam Hong, który nie należy do najwyższych osób na świecie.

2
2
4
2
57'

Gorgon przyspieszył akcję gości, jednak po raz kolejny zabrakło precyzji Grosickiemu przy dośrodkowaniu.

1
1
1
2
56'

Po przerwie Pogoń wygląda dużo lepiej.

6
6
5
7
1
55'

Zahović zagrał prostopadle w pole karne, ale Biczachczjan skiksował prawą nogą z dość ostrego kąta.

3
3
1
1
54'

I znowu strzelał Biczachczjan. Znowu niecelnie.

2
4
1
4
53'

Była okazja dla Pogoni. Po dośrodkowaniu Wahlqvista błąd popełnił Roef, ale nie wykorzystał tego Koulouris. Szkoda.

1
2
1
2
52'

Biczachczjan znowu spróbował uderzenia z dalszej odległości. Efekt - jak nie on - mizerny. Bardzo słaby strzał.

3
4
1
1
51'

Odłożona kara dla pomocnika Pogoni za ostry faul kilkadziesiąt sekund wcześniej.

4
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Gamboa.

2
5
1
2
4
50'

Kums niecelnie z dystansu.

1
1
48'

Biczachczjan strzelał z szesnastu metrów i został zablokowany. Odrobili pracę domową gospodarze.

1
2
1
2
47'

Wreszcie dobra akcja Pogoni! Świetnie pograli! Grosicki podał w pole karne, Koulouris był tyłem do bramki, więc odegrał piłkę do Koutrisa, ale ten w dobrej sytuacji strzelił obok słupka...