9
13
20
90'

Sędzia pobiegł do linii bocznej i wstrzymał grę, bo kolejne przedmioty znalazły się na murawie.

14
16
11
7
23
89'

Bardzo mocny strzał zza pola karnego oddał Szymczak. Minimalnie obok bramki. Był jeszcze rykoszet, więc jest rzut rożny.

37
13
4
6
7
87'

Ostatnie minuty tego meczu. Lech nie potrafi przedostać się w okolice pola karnego rywala, nie mówiąc o kreowaniu sytuacji.

32
60
9
15
34
86'

Zaangażowanie, walka do upadłego. Z przyjemnością patrzy się dziś na grę Spartaka. Lech natomiast wygląda na zbieraninę przypadkowych ludzi.

22
33
2
10
8
84'

Spartak się nie spieszy. Oni mają korzystny wynik.

23
15
5
6
30
83'

Złe podanie Velde na skrzydło. Po chwili Czerwiński zagrywał piłkę ręką.

5
10
3
5
13
81'

Dobra wrzutka Czerwińskiego z rzutu wolnego. Marchwiński wygrał walkę w powietrzu, ale strzelił minimalnie obok słupka.

13
23
11
12
17
80'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Miković.

13
8
7
10
11
79'

Spartak Trnawa. Schodzi: Kelvin Ofori. Wchodzi: Philip Azango.

3
77'
11
11
3
4
4
77'

Strata Lecha przed polem karnym gospodarzy i faulował Szymczak. Zeljković nie podnosi się z boiska.

11
11
4
4
4
76'

Kwadrans do końca. Lechowi ponownie zaczęło się spieszyć.

7
13
2
3
3
74'

Gol! Strzelił Lukas Stetina.

No cóż, wracamy do punktu wyjścia. Spartak prowadzi 3:1. Dośrodkowanie z linii końcowej i Stetina strzela fantastycznego gola przewrotką!

Lukas Stetina #2
44
38
13
26
55
73'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Murawski.

11
6
7
12
26
71'

Karlstrom chciał zrobić ruletę w środku boiska, ale jednak Zidane wykonywał to lepiej. Szwed stracił piłkę i rozpoczął kontrę Spartaka.

9
13
8
8
12
71'

Lech po tym golu osiągnął przewagę. Spartak trochę wybity z rytmu.

24
13
8
3
8
69'
13
8
8
5
5
68'

Wcześniej lekarz Lecha sygnalizował problem z barkiem.

6
6
9
13
16
68'

Pereira położył się na murawie i nie jest w stanie grać dalej.

2
5
5
13
11
67'

Odłożona karta dla Sulka za faul na Marchwińskim.

12
6
6
3
8
66'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Sulek.

19
11
5
1
1
66'

Czerwiński ruszył lewym skrzydłem i... nie popisał się przy dośrodkowaniu lewą nogą. Piłka poza boiskiem.

6
7
5
2
2
65'

Piłkarze Spartaka mają o coś pretensje do Lecha. Ale nie ma co się zajmować głupstwami.

9
9
3
3
3
64'

Przy okazji jakiegoś urazu doznał Szymczak. Nie wyglądało to dobrze.

6
6
9
24
20
63'

Gol! Strzelił Kristoffer Velde. Asystował mu Mikael Ishak.

Jest nadzieja! Nic tego nie zapowiadało, ale Lech strzela! Ishak podał do Velde, a ten uderzył fantastycznie z szesnastu metrów. Samo okienko!

169
70
12
20
33
62'

Spartak bronił w dziesięciu, bo Ofori leżał przy linii bocznej i nie uczestniczył w grze. Tymczasem goście nie wybili piłki.

5
3
5
3
9
62'

Niezła centra Czerwińskiego, ale żaden z zawodników Lecha nie oddał strzału.

2
6
5
2
2
61'

Pół godziny do końca. Coraz mniej czasu ma Lech, by uniknąć kompromitacji, ale niewiele wskazuje, by miało się to udać.

6
8
6
6
14
59'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Daniel.

20
12
5
1
1
58'

Jednak nie. Niezbyt pewne zachowanie Takaca na przedpolu, ale bez konsekwencji.

6
9
6
3
6
58'

Rzut rożny dla Lecha. To może teraz?

15
15
4
2
2
57'

Stetina faulował Murawskiego. Sędzia początkowo zastosował korzyść, ale wrócił do tego przewinienia.

3
2
3
2
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Stetina.

9
6
2
2
2
55'

Problemy zdrowotne Prochazki po faulu Marchwińskiego. Potrzebna interwencja medyków.

3
5
3
3
3
55'
8
8
3
1
3
53'

Ćwierćfinalista poprzedniej edycji tych rozgrywek gra dziś po prostu tragicznie.

10
15
4
8
11
53'

Spartak może wrócić do głębokiej obrony. Na ten moment to ekipa ze Słowacji jest w IV rundzie eliminacji.

14
16
3
9
52'

Bardzo złe dośrodkowanie Pereiry. Piłka w rękach Takaca.

8
8
8
9
8
50'

Gol! Strzelił Erik Daniel.

Sensacja wisi w powietrzu, bo Spartak strzela drugiego gola! Ofori uprzedził Murawskiego, zagrał na piąty metr i Erik Daniel strzela obok bezradnego Bednarka...

44
47
15
24
58
49'

Hotić wrzucał z linii końcowej, jednak wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.

1
1
1
3
3
49'

Lech przy piłce, ale co z tego? Większość podań w poprzek boiska, trochę do tyłu.

1
1
4
4
4
48'

Wysoki pressing Spartaka. Oni po tym golu uwierzyli, że wcale nie muszą odpaść.

5
1
1
1
7
46'

czas Druga połowa
46'

Spartak Trnawa. Schodzi: Sebastian Kosa. Wchodzi: Martin Sulek.

Sebastian Kosa #26
1
1
1
1
1
46'
46'
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko. Lechu, budzimy się!

7
4
2
2
2
komentarz

Przerwa. Nie jest to dobry mecz Lecha. Spartak prowadzi 1:0, a w dwumeczu mamy remis 2:2.

9
20
6
19
34
45+4'

Pereira wrzucał w kierunku dalszego słupka, ale Takac popisał się pewnym piąstkowaniem.

2
6
2
2
11
45+4'

Będzie rzut wolny z bocznego sektora. Okazja pod koniec pierwszej połowy.

6
2
2
45+3'

Za wolno gra Lech. Niestety dostosował się do postawy przeciwnika.

3
3
3
11
45'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

4
5
5
4
2
44'

Marchwiński opanował piłkę w polu karnym, miał dużo miejsca, obrócił się w kierunku bramki, ale uderzył za lekko. Takac nie popełnił błędu.

2
4
2
4
9
42'

Niewiele zabrakło! Po dośrodkowaniu z lewej strony minimalnie obok słupka strzelił Milić!

4
4
2
9
4
40'

Żółtą kartkę otrzymał Roman Prochazka.

14
9
3
3
3
40'

Dwie kartki dla piłkarzy Spartaka za protesty.

10
2
2
2
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Djuricin.

5
3
1
3
3
40'

Podanie po linii bocznej w kierunku Hoticia, jednak ten nie jest typem sprintera i dał się dogonić dwójce przeciwników.

2
4
4
2
2
39'

Bardzo niedokładne podanie Karlstroma na prawe skrzydło. Owacja na trybunach, bo Lech w prosty sposób oddaje piłkę.

2
2
6
8
6
38'

Bramka z niczego i w dwumeczu jest remis 2:2...

10
17
6
11
18
37'

Gol! Strzelił Kelvin Ofori.

Co tu się wydarzyło?! Spartak prowadzi! Długie podanie otrzymał Ofori, przyjął piłkę na szesnastym metrze, nikt do niego nie doskoczył, poprawił sobie pozycję i uderzył niezwykle precyzyjnie przy samym słupku!

19
18
8
22
44
35'

Podają piłkę od prawej do lewej goście. Tylko, że niewiele z tego wynika. Problemy ma też Spartak, który nie gra nic w ataku pozycyjnym, ani w kontrze. I tak ten mecz się toczy.

5
2
2
2
2
33'

W pole karne Lecha cały czas latają jakieś przedmioty z trybun.

3
3
8
3
15
33'

Znowu mamy jakąś przerwę w grze.

2
2
7
2
3
32'

Faul Marchwińskiego na Zeljkoviciu. To mogła być nawet kartka, bo przerwana została kontra gospodarzy.

1
1
5
5
3
31'

Krótkie rozegranie, wrzucał Hotić, jednak zbyt nisko. Piłka łatwo wybita.

1
1
5
3
3
30'

Wreszcie na jeden kontakt zagrał Lech. Marchwiński podał do Ishaka, ale ten był minimalnie wolniejszy niż rywal. Tylko rzut rożny.

6
2
27'

Ale właśnie. Daniel zagrał mocno w pole karne i furę szczęścia mieli poznaniacy. Uderzenie Djuricina mocne, ale bardzo niecelne.

2
5
2
27'

Słowacy biją głową w mur. Lech jest dobrze ustawiony w defensywie i nie pozwala rywalowi na rozwinięcie skrzydeł.

13
3
1
1
1
25'

Akcja Spartaka i bardzo dyskretnie faulował Ofori. Przewrócony Andersson. Dostrzegł to arbiter i dośrodkowanie Prochazki nie miało już znaczenia.

5
2
2
24'

Przechwyt Lecha, długie podanie do Velde, ale ten przyjmował piłkę ręką.

6
3
3
23'

Tempo nie jest zawrotne. Teraz nieco dłużej przy piłce Spartak, choć tylko na własnej połowie.

3
3
3
21'

Kolejorz nie pozwala grać gospodarzom krótkimi podaniami. Wymusza te dłuższe wysokim pressingiem.

9
2
20'

Nie wygląda to na poważny uraz. Gra wznowiona.

8
3
20'

Teraz dla odmiany ucierpiał Marchwiński. Początkowo Lech nie wybił piłki, ale w końcu jednak przerwał grę.

3
2
2
2
2
17'

Niewiele dzieje się na boisku. Lech utrzymuje się przy piłce. I tyle.

6
2
2
2
2
15'

Przy okazji Kosa doznał jakiegoś urazu. Przerwa w grze i czas na interwencję sztabu medycznego.

2
2
6
2
2
14'

Ishak zagrał na klepkę do Marchwińskiego, ale ten nie zdołał przepchnąć obrońcy. Piłka w rękach Takaca.

2
1
1
1
5
13'

Kontratak Spartaka, Ofori miał dobry pomysł, podawał wszerz boiska na lewe skrzydło, ale przeczytał to idealnie Pereira i przechwycił piłkę.

6
2
2
2
11'

Pierwsza kapitalna okazja Kolejorza! Doskonałe dośrodkowanie Velde, piłka spadła idealnie na głowę Ishaka, ale ten fatalnie pudłuje z siedmiu metrów!

4
4
4
10
14
10'

Z dystansu strzelał Hotić. Trochę nieprzygotowana pozycja. Bardzo niecelnie.

5
5
2
2
2
9'

Ofori zdemolował Murawskiego przed polem karnym Lecha. Sędzia to dostrzegł i podyktował rzut wolny. Zbyt agresywnie zaatakował rywala zawodnik Spartaka.

2
1
2
2
4
8'

Ofori opanował piłkę w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

3
3
1
3
3
8'

Prosty błąd w komunikacji w Lechu. Spartak dostał rzut rożny za darmo.

1
1
1
1
6
7'

Spartak ruszył do kontry, ale aż raził w oczy brak jakości w ofensywie. Zero zagrożenia.

3
6
1
5'

Gospodarze bronią się bardzo głęboko.

7
3
1
1
1
4'

Ishak popsuł akcję przed polem karnym. Najpierw dobrze przyjął piłkę, ale następnie zbyt czytelnie chciał mijać obrońcę i to się nie udało.

2
1
2
2
6
3'

Hotić z rzutu rożnego, strącił piłkę Ishak i z kilku metrów nie trafia Blazić. Był w trudnej sytuacji, nie spodziewał się, że futbolówka spadnie mu pod nogi.

3
3
3
3
3
2'

Lech przycisnął od samego początku. Praktycznie nie schodzi z połowy rywala.

7
2
2
2
2
1'