90+6'

Sprawdzamy jeszcze ewentualnego spalonego.

90+5'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Bruno Fernandes.

Niesamowite. Wracamy do jednego gola przewagi! Bruno Fernandes zagrał mocno z rzutu wolnego, dołożył głowę Casemiro i jest 4:3!

Manchester United
3
3
1
3
90+2'

Gol! Strzelił Mathys Tel. Asystował mu Joshua Kimmich.

I znowu wracamy do dwóch goli przewagi! Fantastyczne podanie Kimmicha. Mathys Tel przyjął piłkę i uderzył nie do obrony!

Bayern Monachium
17
4
3
4
7
90+1'

Słupek po strzale Muellera! Niemożliwy jest ten mecz!

4
3
90+1'

Bruno Fernandes z rzutu wolnego i piłka wybita. Zmarnowali okazję goście.

1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

1
1
88'

Ale oni to zagrali! Fenomenalna akcja gości. Poklepali niczym Barcelona w swoim najlepszym okresie. Casemiro co prawda przewrócił się na końcu w polu karnym, ale przypadkowo zdołał oddać strzał, gdy już leżał na murawie. Już tylko 3:2.

7
3
2
1
5
87'
2
2
2
2
87'
86'

Wynik 1:3 z perspektywy Manchesteru United, coraz mniej czasu do końca. Czy goście rzucili się do odrabiania strat? No... nie do końca.

1
83'

Blisko Choupo-Moting. Zamarkował strzał prawą nogą na szesnastym metrze, nabrał rywala i uderzył lewą nogą, ale za lekko. Broni Onana.

2
1
2
1
80'

Ależ akcja Bayernu. Kilka podań na małej przestrzeni, w końcu Sane podał do Comana, ale ten strzela prosto w Onanę.

2
1
1
78'

Choupo-Moting! Potężne uderzenie z dwudziestu metrów, jednak tym razem znakomicie spisał się Onana.

2
2
77'

Bawi się Bayern. Mógł już kilka razy podwyższyć prowadzenie, ale brakuje precyzji przy ostatnim podaniu w polu karnym.

2
3
1
1
75'
72'

Manchester zamknięty na własnej połowie.

2
2
1
3
68'

Kane z dystansu... ale zablokowany.

1
1
1
2
1
67'

Nic się nie zmienia. Goście sporadycznie wychodzą z jakąś kontrą. Bayern ma to spotkanie pod całkowitą kontrolą.

1
1
1
1
64'

Dobry strzał Sane zza pola karnego! Piłka nabrała dziwnej rotacji i nieoczekiwanie sporo problemów miał Onana.

2
1
1
1
63'
3
4
2
1
1
62'
4
3
2
3
5
62'
6
3
1
1
3
62'

Przebiegł kilkadziesiąt metrów Musiala, w końcu podał do Kane'a, ten uderzył mocno z ostrego kąta, ale dobrze w bramce spisał się Onana.

1
60'

Manchester United potrafi się odgryźć. Rashford zagrywał z linii końcowej, był w polu karnym Reguilon, ale strzelił niecelnie.

2
1
57'

Stracony gol nie zachwiał zespołem Bayernu. Odpowiedź jest kapitalna. Manchester United zepchnięty do defensywy.

5
2
2
2
56'

Kolejna akcja Bayernu, Sane wbiegł w pole karne, strzelił lekko i słupek ratuje gości!

3
2
2
2
53'

Harry Kane na 3:1! Perfekcyjny strzał z rzutu karnego i choć Onana dobrze się rzucił, to nie miał szans na obronę!

17
10
3
6
8
52'

Kilka powtórek wystarczyło sędziemu, by podjąć decyzję. Rzut karny dla Bayernu!

11
5
2
8
7
52'

Sędzia idzie do monitora.

5
1
1
5
4
51'

Sytuacja sprawdzana przez VAR.

5
1
1
1
51'

Bayern domaga się rzutu karnego. Po rzucie rożnym główkował Upamecano i pytanie - czy trafił piłką w rękę Eriksena?

1
1
2
1
50'

To mogła być błyskawiczna odpowiedź Bawarczyków. Musiala strzelał z szesnastu metrów i po rykoszecie zabrakło centymetrów. Tylko korner!

2
1
2
2
49'

Gol! Strzelił Rasmus Hojlund. Asystował mu Marcus Rashford.

Goście łapią kontakt! Hojlund! Ładna akcja. Rashford zagrał w polu karnym na jeden kontakt, piłka trafiła do Hojlunda, a ten z dość trudnej pozycji trafił do siatki.