Długie podanie w pole karne i Bakambu trafia idealnie w boczną siatkę. Neuer bez szans!

3
3
6
90+1'

Gnabry kapitalnie zagrał w pole karne, ale po strzale Muellera piłka przeleciała centymetry obok słupka.

2
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

3
1
1
88'
86'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Mathys Tel.

2:0! Poklepali Bawarczycy. Mathys Tel podał do Kane'a, a ten strzela do pustej bramki.

Bayern Monachium
12
5
1
2
83'

Gol ostatecznie uznany.

12
3
1
1
83'

Sędziowie dalej coś sprawdzają. Dziwna sytuacja.

5
2
1
2
4
80'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Joshua Kimmich.

Jednak gol! Nie było spalonego. Bayern na prowadzeniu!

11
3
1
4
80'

VAR!

2
2
2
2
80'

Dośrodkowanie Kimmicha z rzutu wolnego i Kane strzela gola głową. Ale... znowu spalony! Sędzia asystent podniósł chorągiewkę.

1
1
78'
78'
wchodzi Wchodzi
Victor Nelsson #25
schodzi Schodzi
77'

Zgłosił uraz Angelino. Chyba nie jest w stanie grać dalej.

76'

Dużo podań wymieniają gospodarze, natomiast większość w poprzek boiska. Te do przodu bardzo często są niedokładne.

1
73'

Bardzo powoli zbiera się do ataków Bayern.

5
1
1
1
2
72'
72'
69'
69'
Tete #20
1
68'

Bardzo mocne podanie Sane do Comana. Ten opanował trudną piłkę, a następnie strzelił niecelnie z półwoleja.

1
2
67'

Czekał na podanie niepilnowany na skrzydle Sane. Chciał mu zagrywać Goretzka, ale posłał piłkę w aut. Źle wygląda Bayern.

1
2
65'

Coman z ostrego kąta... obok bramki. To nawet nie była boczna siatka.

1
2
2
64'

Gwiżdżą też kibice z Turcji, których jest dziś całe mnóstwo na Allianz Arenie.

62'

1:0 Galata! Ale... spalony! Krótko trwała radość. W początkowej fazie akcji na spalonym był Icardi.

3
4
1
1
61'

Korner dla Galaty i nad bramką strzelał Yilmaz. Przeszkadzali sobie dwaj piłkarze gości.

1
1
2
60'

Goście wpadli w furię. Davies faulował, ale sędzia nie ukarał go żółtą kartką.

1
1
1
1
1
59'

Gwizdy publiczności. Nie są zadowoleni, że w tym meczu wciąż jest 0:0.

1
2
58'
Baris Yilmaz #53
57'

Kolejny rzut rożny dla Bayernu, ale Kane strzelał nad poprzeczką.

1
56'

Podłączył się prawym skrzydłem Mueller, zagrał mu na obieg Coman, ale dośrodkowanie w kierunku Kane'a było niedokładne.

53'

Bayern blisko gola, ale Kane strzela w słupek z kilku metrów!

1
2
2
3
6
52'

Rzut rożny dla Bayernu i ponownie nad poprzeczką główkował Upamecano.

1
2
51'

Galata ruszała z kontrą trzech na trzech, jednak w najważniejszym momencie źle podawał Icardi. Ależ mogą tego żałować.

1
48'

Dośrodkowanie Comana. Idealnie... pomiędzy Kane'a i Muellera. Wybijają piłkę goście.

1
1
1
46'

Gramy!

czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45+2'

Kimmich uderzał płasko z 18 metrów i trafił w obrońcę Galaty.

1
1
1
45'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

43'

Co to była za okazja dla gości! Icardi miał przed sobą tylko Neuera i górą bramkarz Bayernu! Po chwili mógł dobijać jeszcze Zaha, to nie trafił czysto w piłkę.

3
1
42'

Upamecano po raz drugi dziś doszedł do strzału po rzucie rożnym, jednak ponownie nie trafił w bramkę.

2
41'

Znowu pokazał się Icardi, dostał podanie, ale był na spalonym.

1
40'
39'

I jeszcze zgłosił kontuzję Musiala. Zasygnalizował, że potrzebuje zmiany.

1
38'

Kane zamarkował strzał z 25 metrów, podał w pole karne do Musiali, ale ten nie opanował piłki. A ponadto i tak był na spalonym.

37'

Sędzia przerywa grę. Torreira doznał jakiegoś urazu.

36'

Coman ruszył jak do pożaru prawym skrzydłem. Wybrał wycofanie piłki na szesnasty metr do Goretzki i zrobił to niedokładnie.

35'

Sane zagrywał miękko z rzutu wolnego. Kompletnie niepilnowany w polu karnym był Goretzka, ale źle przyłożył głowę do piki i zmarnował dobrą okazję.

2
34'
Abdulkerim Bardakci #42
2
33'

Kane mógł wyjść na czystą pozycję, ale dała o sobie znać jego szybkość, a raczej jej brak. Doskonale przeczytał go Sanchez.

31'

Po chwili faulował Davies. Sporo ryzykował, ma już kartkę, a za to przewinienie spokojnie mógł ujrzeć drugą.

30'

Sane nie wykorzystuje stuprocentowej sytuacji! Po podaniu Goretzki był sam przed Muslerą, jednak strzelił źle, prosto w bramkarza gości.

1
3
28'

Musiala doskonale przyjął piłkę w polu karnym, odskoczył od rywala, ale strzelił obok bramki.

2
27'

Bayern próbuje. Raz lewą stroną, raz prawą, raz środkiem. Galatasaray broni się jednak bardzo dobrze.

24'

Kane podawał prostopadle w kierunku Sane, ale znakomicie w defensywie zachował się Sanchez. Przepchnął rywala i nie pozwolił, by ten znalazł się na czystej pozycji.

1
1
2
22'

W końcu przyspieszył Bayern, Sane miał mnóstwo wolnego miejsca przed polem karnym, ale strzelił obok słupka. Zabrakło niewiele.

4
1
1
1
1
22'

Cóż, zrobił nam się dość przeciętny mecz. Mało się dzieje.

19'

Nadepnięty Boey, a to jest kartka z urzędu.

19'
1
18'

Goście nie potrafili wypracować sobie żadnej klarownej sytuacji (legalnej). Momentami może się podobać ich gra, natomiast konkretów z tego nie ma.

15'

Kontra Bayernu, Sane podawał do Kane'a, ale ten nie opanował piłki w polu karnym. Ma czego żałować.

1
1
1
14'

Wrzucał Sane. Do kogo? Tylko on to wie. Piłka zagrana w aut.

1
1
2
13'

Rzut rożny po akcji Sane.

1
1
1
11'

Ziyech dostał piłkę przed polem karnym, strzelał technicznie lewą nogą, ale został zablokowany.

1
1
1
1
1
10'

Galata próbuje grać swoje. Krótkimi podaniami, po ziemi. Nie oglądamy znanej i lubianej lagi na napastnika.

1
1
7'

Goście grają podobnie, jak w pierwszym meczu. Wysoko, odważnie, w pressingu. Bayern nie ma swobody w rozgrywaniu.

2
2
1
6'

Po rzucie rożnym nad bramką strzelał Upamecano.

1
1
5'

W odpowiedzi Bayern. Kane strzelił potężnie zza pola karnego i Muslera z trudem odbija piłkę.

1
1
3'

Pierwsza fantastyczna szansa dla... gości! Icardi dostał podanie w tempo, znalazł się w sytuacji sam na sam z Neuerem, ale strzelił bardzo źle. Pewna interwencja bramkarza Bayernu. Po chwili okazało się, że Icardi był na spalonym.