(1:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

W ostatnim meczu grupowym Ligi Mistrzów FC Barcelona skompromitowała się przegrywając na wyjeździe z Royalem Antwerp 2:3.

24
38
5
8
12
90+6'
Jelle Bataille #34
11
9
4
2
8
90+6'
13
12
2
6
90+6'

Nerwowo na boisku, ale jeszcze gramy!

6
9
5
3
12
90+4'
2
90+2'

Gol! Strzelił George Ilenikhena. A jednak gospodarze! Zagranie do Ilenikheny, a ten w sytuacji sam na sam do bramki na 3:2!

George Ilenikhena #9
64
62
19
19
23
90+1'

Gol! Strzelił Marc Guiu. Asystował mu Ilkay Gundogan. A jednak remis! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, a Guiu głową wpakował piłkę do bramki! 2:2!

58
28
11
14
20
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

10
4
4
2
6
90'
7
4
1
2
3
89'

Kontra gości, Yusuf sprytnie przytrzymał piłkę i zyskał sporo czasu.

9
8
3
3
6
87'

Z dystansu płasko uderzył Kounde. Bramkarz Royalu pewnie interweniował.

8
8
4
3
7
84'

Miejscowi już fetują, ale muszą być świadomi, że wystarczy moment nieuwagi, który może być kosztowny.

11
8
6
5
10
82'

Barcelona w końcu zaatakowała. Goście wciąż nie są w stanie zagrozić gospodarzom.

11
15
8
7
10
79'
Kobe Corbanie #52
Chidera Ejuke #19
2
1
98
79'
5
2
1
2
3
79'

Gospodarze coraz bliżej sprawienia niespodzianki. Do końca coraz mniej.

6
7
2
2
3
76'
Marc Casado Torras #30
9
9
4
2
2
75'

Kwadrans do końca. Barcelona wciąż ma problemy z kreowaniem sobie okazji na wyrównanie.

9
15
3
2
11
72'
91
55
12
20
17
71'

Kontra gospodarzy, Janssen jednak wywalczył tylko rzut rożny.

11
6
3
3
4
69'

Coraz mniej czasu mają gracze gości na doprowadzenie do remisu. Dość topornie wyglądają ataki Barcelony.

6
10
6
5
12
69'
Gyrano Kerk #7
6
6
1
1
4
66'

Już jesteśmy po drugiej stronie. Piłka na aucie, ale czy Pedri nie został sfaulowany?

9
10
6
4
8
65'

Kontra Antwerpii, Ejuke starał się lobować bramkarza. Piłka poszybowała ponad bramką.

6
3
4
6
9
64'

Barcelona ruszyła do ataku. Mistrzowie Hiszpanii jednak jak na razie nie kreują sobie okazji bramkowych.

9
8
7
5
14
61'

Royal Antwerp rozpędza się. Barcelona niewiele robi, aby doprowadzić do remisu.

6
6
6
4
14
61'
17
7
4
2
3
60'
Hector Fort Garcia #39
14
11
1
2
60'
21
8
1
2
3
59'

Kolejna akcja gospodarzy. Tym razem bez uderzenia, ale miejscowi wywalczyli korner.

9
6
7
3
12
56'

Gol! Strzelił Vincent Janssen. Asystował mu Alhassan Yusuf. Royal Antwerp ponownie prowadzi. Kolejny błąd Romeu, który przed polem karnym stracił piłkę na rzecz Yusufa. Ten po chwili zagrał do Janssen, który z pola karnego pokonał bramkarza! 2:1!

32
55'

Kerk płasko uderzył z pola karnego. Pena z małymi problemami, ale piłkę złapał.

13
5
6
3
9
54'

Po analizie VAR mamy zmianę decyzji. Sergi Roberto jednak ukarany żółtą kartką.

16
10
8
5
9
54'
11
7
3
3
9
53'

Ostro potraktował rywala Sergi Roberto. Sędzia bez wahania wyrzucił gracza gości z boiska!

8
2
3
8
10
52'

Piłka trafiła w polu karnym do niepilnowanego Yamala. Ten huknął z pola karnego w poprzeczkę!

5
3
5
9
8
49'

Tragiczna postawa Barcelony w defensywie. Janssen miał sporo czasu i miejsca pakując piłkę do siatki. Gola jednak nie ma. Minimalny spalony!