(1:0)
Zakończony
Łotwa
komentarz

OSTATNI test przed barażami za nami. Momenty były. Jest także trochę minusów, co niepokoi szczególnie przed ewentualnym finałem. Teraz sporo nocy, gdzie przy szklance z czymś rozgrzewającym można się spokojnie naradzać i kombinować. Byle do wiosny.

20
27
7
7
6
90+3'

Kabanos z Łotwy pokopał nam naszego Bułkę.

8
20
5
5
11
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
17
10
5
4
4
90+2'

Szarpana końcówka. Brakuje nam spokoju, wciąż na zbyt wiele pozwalamy rywalom.

8
11
7
13
10
90'

Jeszcze 180 sekund meczu przed nami.

18
14
11
34
34
90'

Tymczasem groźnie w naszym polu karnym. Ponownie Polacy niepewnie, ale bez konsekwencji. Zabrakło uderzenia.

12
14
6
4
3
90'

Rozmowa Michała Probierza z sędzią: Eeee, eeee, eee, eee. Arbiter milczał.

9
31
9
5
6
89'
3
88'
2
88'

Gwiazdka już za miesiąc (czy Pani i Pani listy już napisali?), tymczasem jeden z graczy gości już gwiazdy zobaczył, po zderzeniu głową. To musiało boleć.

7
14
6
7
10
87'

O! Teraz ładnie Kamil wjechał prawą stroną, z dograniem poradzili sobie rywale.

14
6
3
3
6
85'

Tymczasem mamy dość kiepskie dogranie "Grosika". Lepsze byłoby włączenie legendarnego TURBO.

14
28
3
8
7
85'

O czym jeszcze marzymy? O rzucie wolnym i strzale Wdowika.

16
25
5
6
7
83'

Atak pozycyjny Polaków. Na milczącym Stadionie Narodowy każdą uwagę pana Probierza słychać niczym księdza na spowiedzi.

10
35
4
4
6
81'

Grosicki starał się urwać obronie, ale niebywałe, zabrakło mu prędkości. Dziwne.

8
23
10
3
8
81'

- Do graaaaniaaaa - wydziera się na naszych trener Probierz.

22
19
7
5
4
80'

Jan Bednarek nie jest już kapitanem, przekazał opaskę Grosickiemu. A na boisku Łotysze szukają kontaktu bramkowego.

17
8
7
3
3
78'
ZMIANA
78'
ZMIANA
76'

Trener Michał spełnia marzenia kibicek. Na boisko wejdzie m.in. Kamil Grosicki.

32
15
6
8
11
komentarz

Po brutalnym wejściu rywala Zalewski zgubił but. Uraz wygląda na bolesny.

9
9
5
13
12
75'

Zrównany z trawą Zalewski. Rywale jak Bedn... tzn. jak w klasie A.

6
27
4
3
7
75'
Łotwa
4
4
1
3
5
74'

W końcu zaatakowaliśmy Łotyszy. Zabrakło uderzenia. Szarżował Świderski.

3
6
1
3
5
72'
1
72'
1
70'

Kolejna próba Łotyszy, piłka poszybowała ponad bramką po strzale z dystansu Ciganiksa.

4
2
1
1
3
69'
10
5
3
5
5
68'

A Bułka po raz kolejny pokazuje, że jest pewnym punktem. Gdyby tak jeszcze kogoś za Jana znaleźć. Zresztą Jan to teraz kapitan.

11
6
2
2
5
Czy Michał Probierz będzie w stanie postawić na Bułkę w barażach?
2
67'

Janis Ikaunieks kolejny raz spróbował Bułkę. Bramkarz na raty, ale pokazał, że jest na teraz TOP w Europie.

10
8
1
4
2
66'

A Bednarek co? Oddał rywalom piłkę pod naszym polem karnym. Szalonyyyy...

5
28
7
6
15
64'

Jedna z Czytelniczek do Redakcji w liście: Kamila Grosickiego bardzo bym chciała dzisiaj zobaczyć.

13
19
6
4
7
63'

Sebastian Szymański w pole karne, Świderski nie zdołał opanować piłki.

6
7
3
5
4
61'

Robert w końcu szczęśliwy, zszedł z boiska. Bywaj tam w tej Hiszpanii i w marcu widzimy Cię w top formie!

50
41
6
9
13
60'
ZMIANA
16
11
10
7
130
60'
ZMIANA
15
10
5
5
3
61'
ZMIANA
Dmitrijs Zelenkovs #17
7
5
5
5
61'
1
60'
ZMIANA
59'

Redaktor Mateusz z Dębicy denerwuje się. Spokojnie, nerwy zostawmy sobie na marzec. Dzisiaj ma być zabawa dla nas.

6
15
2
3
2
58'

Dżizas! I pokazał! Janis Ikaunieks uderzył z rzutu wolnego, piłka otarła się jeszcze o plecy obrońcy, ale nasz BUŁKA piłkę wybił! Do bramki na baraże!

20
19
5
4
4
57'

Niepotrzebny faul Frankowskiego przed naszym polem karnym. No! Panie Bułka/Bułko, pokaż Pan, co potrafisz!

7
18
6
3
1
55'

Znowu mały kocioł w polu karnym gości. Zabrakło uderzenia. Po chwili faul taktyczny Wieteski. Bez kartki. Cóż.

10
3
5
7
4
54'

Staramy się wciągnąć rywali, a później pokazać im, gdzie raki zimują.

6
10
3
5
8
52'

Próba Łotyszy. Dwie lagi w nasze pole karne to dla bramkarza bułka z masłem. Tym bardziej, że druga wyszła na aut.

4
12
2
2
5
50'

A nasi mkną dalej. Zalewski uderzył z dystansu, pomylił się wyraźnie.

8
7
7
6
5
49'

Płaczemy, co to za gracze są! Naprawdę, o baraże możemy być spokojni. Już szukamy hotelików na przedmieściach różnych niemieckich miast.

12
52
6
9
18
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Nicola Zalewski. Robertooooo! Lewyyyyyyyyyyyyy! Lewuśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśś! Zalewski kapitalnie dośrodkował, a Robertinko główeczką pyk do siatki z pięciu metrów! 2:0!

118
61
22
30
72
46'

Już ruszamy. Nasz "Lewy" jednak zbyt mocno kopnął. A może uderzał. W efekcie piłka przeleciała przez przedpole rywala jak szansa na obniżenie rat kredytów.

10
33
6
4
5
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
komentarz

Dobrze zaczęliśmy, szybko zdobyliśmy gola. Po kwadransie doszło do dużego przestoju. W końcówce ponownie ruszyliśmy, ale wyniku nie podwyższyliśmy.

18
21
4
15
18
45'

Jeszcze minuta gry w 1. połowie.

13
10
6
7
12
45'

Zalewski przymierzył, piłka jeszcze otarła się plecy obrońcy. W efekcie mamy korner.

11
6
4
7
44'

Frankowski płasko przymierzył z dystansu. Celnie, bramkarz panicznie, ale skutecznie. Szukamy drugiego gola.

11
7
1
2
4
43'

Już szukaliśmy kontaktu do agenta bramkarza, ten jednak po dośrodkowaniu minął się z piłką i do Wieczystej go nie będziemy polecali.

4
11
1
2
5
42'

Lewandowski z prawej strony do Zalewskiego. Ten wydawało się, że uderza do pustej bramki. Szalony bramkarz zdołał piłkę odbić jeszcze przed linią. Po chwili piłka trafiła w słupek i wróciła na boisko!

11
19
12
4
6
40'

Kontra Łotyszy, wyjście lewą stroną. Dogranie w pole karne, kiks naszego obrońcy. I tutaj dobra historia dla gości się kończy. Nie miał kto nas trafić.

7
4
1
3
11
38'

Staramy się wysoko atakować gości. Łotysze cało wychodzą z opresji. Musimy coś innego wykombinować, zaszaleć trochę.

7
18
3
1
3
36'

Lewą stroną szarżował Zalewski, dośrodkował wprost w ręce bramkarza.

2
9
5
3
9
36'

Złe zagranie w defensywie Frankowskiego. Na szczęście bez konsekwencji.

4
6
5
6
8
35'

Dogranie z kornera. Uderzał głową Cernomordijs. Wprost w bramkarza. Zbyt dużo przestrzeni zaczynamy dawać Łotyszom.

3
8
5
4
7
32'

Bednarek przyorał stopę rywalowi. Cóż, kolejny raz zbyt ostro.

14
19
6
6
15
31'

Dobre rozegranie Polaków po trójkącie. Wyszedł trapez, a Buksa zaspał. I nic nie wyszło z akcji naszych Orłów!

5
18
5
4
7
29'

Po rzucie rożnym sytuacyjnie główkował Kiwior, ponad bramką.

16
15
6
6
8
28'

Łotysze szukali momentu w naszym polu karnym. Póki co momenty już były. Bez uderzenia, a po chwili Polacy z kontrą.

8
12
3
2
6
26'

Ucierpiał Wieteska, którego ostro zaatakował Uldrikis.

15
10
4
8
15
24'

No proszę. Rywale wykorzystali nasze złe ustawienie. Eduards Daskevics wpadł w pole karne, jednak dość tragiczne przyjęcie piłki sprawiło, że zamiast uderzać podawał. Niedokładnie.

10
8
5
6
14
24'

Dobre dogranie w pole karne gości, Buksa nie dał rady dobrze opanować piłki.

9
8
5
7
7
23'

Troszkę zwolniliśmy pedał gazu. Dajemy Łotyszom spokój w tyłach. Wciąż jednak bawimy się z rywalami. Inaczej tego nazwać nie można. W końcu z kimś dyktujemy warunki.