2
2
2
89'

I po tym chwilowym ataku Warty wracamy do normy. Jagiellonia ponownie przejęła posiadanie piłki i nie oddaje jej rywalowi.

7
3
2
2
4
86'
ZMIANA
86'
ZMIANA
85'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym. Najpierw z ostrego kąta strzelał Matuszewski, świetnie bronił Abramowicz, a po chwili Szymonowicz skiksował.

5
3
4
3
2
84'

Rzut rożny dla Warty. Może teraz?

3
3
4
2
2
82'

Niewiele dzieje się na boisku. Jedni i drudzy pewnie nie mieliby nic przeciwko, gdyby sędzia już teraz zakończył ten mecz.

4
4
2
2
2
79'

Warta ma problem z odbiorem piłki. Jest bezradna w ofensywie.

7
4
3
4
3
78'
7
4
2
3
4
76'

Kwadrans do końca. Sytuacja Warty zrobiła się beznadziejna.

6
7
3
4
3
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nene. Asystował mu Afimico Pululu.

Fantastyczny kontratak Jagiellonii i jest 2:0! Pięknie to rozegrali. Wszystkie podania w tempo, Pululu zachował zimną krew w polu karnym, podał do Nene, a ten z kilkunastu metrów dopełnił formalności.

Jagiellonia Białystok
25
11
3
4
5
73'
ZMIANA
3
2
1
1
2
72'
ZMIANA
11
3
3
2
4
71'

Wreszcie coś zrobiła Warta. Szybka kontra, ale Żurawski strzelił z dystansu obok słupka.

3
1
2
3
1
68'

Na razie nie widać zrywu gości. To Jagiellonia jest częściej przy piłce. Strzelony gol nie zmienił sposobu gry.

9
6
4
2
2
66'

Jaka będzie odpowiedź Warty? Raczej nic się nie zmieniło i po stronie strzałów celnych w dalszym ciągu mamy okrągłe zero.

2
6
2
2
2
65'
ZMIANA
64'
ZMIANA
5
3
1
1
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Nene.

Był jeszcze rzut rożny i tym razem już Jagiellonia obejmuje prowadzenie! Precyzyjne dośrodkowanie Nene, zgubił krycie przy bliższym słupku Jesus Imaz i zaskoczył Grobelnego!

Asysta:
17
10
4
6
9
62'

Świetna szansa Jagiellonii. Ależ podanie Romanczuka w pole karne. Tiru spóźniony, uprzedził go Naranjo i uderzył z powietrza, ale bardzo dobrze broni Grobelny!

6
6
4
4
5
62'

Marczuk. Nie wychodziły dośrodkowania prawą nogą, więc wrzucił lewą, ale efekt podobny. Piłka wybita przez Szymonowicza.

5
3
3
2
3
60'
ZMIANA
59'
ZMIANA
59'

Lewicki poradził sobie z rywalem w polu karnym, zagrał płasko w okolice piątego metra, ale strzał Naranjo piętką został zablokowany przez Pleśnierowicza.

4
3
2
2
4
58'

Będą zmiany w zespole Warty.

2
3
2
2
2
57'

Nieporozumienie, złe podanie, strata. I tak ten mecz się toczy. Jeśli nic się nie zmieni, to niestety czeka nas dogrywka.

2
2
2
2
3
54'
7
4
2
4
5
53'

Ładna klepka Jagiellonii, po podaniu Imaza wbiegali w pole karne Nene i Lewicki. Doszło tam do starcia z Tiru i... sędzia pokazał faul w ofensywie.

3
2
1
1
2
52'

Dośrodkowanie Marczuka i kolejny raz bez zagrożenia. Grobelny spokojnie łapie piłkę na przedpolu.

1
1
1
1
3
50'

Krótka przerwa, bo coś zabolało Romanczuka. Został chyba lekko nadepnięty, co przy tak niskiej temperaturze jest mocno odczuwalne.

1
2
2
1
2
49'

Pierwsze minuty po przerwie niestety nie sugerują, że coś się zmieni w grze jednej i drugiej drużyny.