Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
(0:0)
Zakończony
Bayern Monachium
komentarz

Doczekaliśmy się pierwszej niespodzianki w Lidze Mistrzów w 2024 roku. Lazio Rzym w spotkaniu 1/8 finału 1:0 pokonało Bayern Monachium. Jedynego gola w potyczce zdobył z rzutu karnego Ciro Immobile.

15
5
2
1
3
90+2'

Ponownie Lazio, Pedro uderzył z pola karnego, ale wprost w Neuera.

4
5
1
4
4
90+2'

Jeszcze Bayern stara się dać sobie nadzieję, ale bez większego przekonania atakuje.

2
8
1
1
1
90'

Jeszcze 5 minut gry przed nami.

2
1
3
4
90'

Zagranie do Anderssona, ale ten zamiast uderzyć z pierwszej piłki jeszcze zaczekał i został zablokowany.

1
1
1
2
Który z graczy więcej dawał/daje Bayernowi?
Robert Lewandowski
Harry Kane
4
7
87'

Nerwowo obrona Lazio, dość panicznie i będzie rzut rożny dla gości.

4
4
1
2
2
86'

Kane uderzył z rzutu wolnego z ok. 25 metrów. Trafił jednak w mur i będzie zaledwie rzut rożny.

3
4
1
1
83'

Kontra Lazio, jednak rzymianom udało się dotrzeć jedynie do pola karnego.

1
1
1
2
81'
3
3
4
3
3
81'
81'
2
81'
3
2
3
2
2
80'

Gospodarze coraz bardziej zmęczenie. Gila padł na murawę, złapały go skurcze.

3
2
2
4
2
77'

To mogła być groźna akcja Bayernu, zabrakło gościom dokładności. Od bramki wznowią grę gospodarze.

2
3
2
3
2
76'

Już mniej niż kwadrans do końca regulaminowego czasu spotkania. Bayern bezradny i coraz bardziej bezbarwny. Gdzie jest Kane?

5
3
3
3
3
74'
74'
Gustav Isaksen #18
2
2
2
komentarz

Kim Min-jae uderzał po rzucie rożnym, ale wysoko ponad bramką.

1
1
2
73'
72'

Musiala uderzał z pola karnego, został zablokowany przez obrońcę.

2
4
3
2
1
72'

Lazio gra z przewagą jednego zawodnika, ale czeka na rywala przed własnym polem karnym.

5
2
2
69'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Pewny strzał Immobile, Neuer w przeciwnym rogu i mamy niespodziankę w Rzymie! 1:0!

23
8
2
4
9
68'
6
3
3
3
67'
CZERWONA KARTKA

Za faul z boiska wyrzucony został Upamecano!

14
8
2
3
5
67'

To się podziało, kontra Lazio. Strzał Immobile został zablokowany, po chwili uderzał Isaksen, ale został sfaulowany. Rzut karny!

7
3
1
2
4
65'

Akcja Bayernu, dogranie na przedpolu, ale Mazraoui zamiast w piłkę kopnął w nogę obrońcy.

1
2
3
1
62'

Atak pozycyjny Bawarczyków, z którego niewiele wynika. Męczą się goście potwornie.

3
1
1
2
2
60'
59'

Hysal doznał urazu i do gry już nie wróci.

1
1
1
1
1
58'

Kane oddał strzał głową, piłka poszybowała kilka metrów ponad bramką Lazio.

1
1
1
55'

Bayern powoli uzyskuje przewagę. Lazio szarżowało na początku 2. połowy, ale już cofnęło się.

2
2
2
52'

A teraz Bayern. Sytuacyjnie z ostrego kąta uderzał Musiala, został zablokowany.

1
1
1
1
1
51'

Gracze Lazio poczuli, że tutaj można napocząć Bayern i rzymianie zaatakowali.

3
1
1
48'

Isaksen sam na sam z bramkarzem, Neuer wyczekał do końca i został trafiony w swoje ogromne nogi!

1
4
3
47'

Spokojnie weszliśmy w 2. część gry. Liczymy na więcej emocji, a przede wszystkim na gole.