2
3
1
87'

Nie ma się co znęcać nad grą Lazio. Nie było faworytem tego dwumeczu, chociaż rozbudziło apetyt na rewanż pierwszym meczem.

2
1
83'

Maurizio Sarri wykorzystał komplet zmian. Wprowadzenie ani jednego zawodnika nie okazało się dobrym impulsem dla zespołu. Generalnie od 37. minuty Lazio gra marnie i było tylko zablokowane uderzenie Luisa Alberto.

5
5
2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Alessio Romagnoli za ostre przewinienie.

80'

Lazio. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Daichi Kamada.

78'
75'
75'

Harry Kane nie zawiódł w rewanżu!

1
1
1
72'

Pokazał się Luis Alberto. Uderzenie z kilkunastu metrów nie przedostało się przez gąszcz zawodników Bayernu Monachium. Tym samym zrozpaczony Maurizio Sarri musiał pogodzić się tylko z wywalczeniem rzutu rożnego.

1
2
70'

Pozostało dograć to spotkanie. Teoretycznie 20 minut może wystarczyć Lazio na zdobycie dwóch bramek, ale przez 70 minut rzymian było stać na stworzenie jednej sytuacji podbramkowej. To więc trochę piłkarska fantastyka. Z kolei Bayern Monachium robi swoje i przeprowadził szybki atak zakończony strzałem w słupek Thomasa Muellera.

3
2
68'

Tu z kolei druga z już trzech bramek mistrza Niemiec.

4
2
66'

Gol! Strzelił Harry Kane.

Na kolejnego gola Bayernu trzeba było poczekać do 66. minuty. Ponownie to w pełni zasłużona bramka, ponieważ gospodarze niezmiennie przeważali i stwarzali więcej okazji. Harry Kane skompletował dublet uderzeniem z bliska. Wykonał dobitkę uderzenia Leroya Sane obronionego przez Ivana Provedela. Wynik 3:0 daje już dużo spokoju Bayernowi.

18
12
8
2
5
64'

Bayern Monachium spokojnie w drodze do ćwierćfinału.

2
3
3
2
2
61'

Lazio. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Taty Castellanos.

61'

Lazio. Schodzi: Mattia Zaccagni. Wchodzi: Gustav Isaksen.

wchodzi Wchodzi
Gustav Isaksen #18
schodzi Schodzi
2
61'

Lazio. Schodzi: Matias Vecino. Wchodzi: Danilo Cataldi.

61'

W taki sposób Bayern Monachium rozpoczął strzelanie.

1
1
60'

Niebawem zmiany w Lazio.

1
1
59'

Bayern Monachium stwarza sytuacje podbramkowe pomimo korzystnego wyniku. Raphael Guerreiro miał udział przy obu golach, a mógł jeszcze zdobyć trzeciego. Płaskie uderzenie tego zawodnika spowodowało przeturlanie się piłki nieopodal bramki Ivana Provedela.

2
1
55'

Ciro Immobile wrócił na boisko po pomocy medycznej. Tymczasem kolejne uderzenie Jamala Musiali, jednak nie udało mu się dokręcić piłki w dalszy narożnik bramki Ivana Provedela.

3
2
1
1
53'

Lazio domaga się przyznania rzutu karnego za faul Matthijsa de Ligta na Ciro Immobile. Sytuacja wygladała jednak tak, że Włoch kopnął w nogę Holendra.

2
2
1
51'

Drużyna z Rzymu szuka sposobu na skuteczne zaatakowanie. Brakuje jednak ruchu, o czym przekonał się przed wykonaniem wrzutu z autu Adam Marusić.

1
1
48'

Bayern Monachium może szanować piłkę po zdobyciu zaliczki. Spokojna wymiana podań podopiecznych Thomasa Tuchela po zmianie stron.

komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

2
2
3
1
2
Czy Bayern Monachium strzeli gola po przerwie?
2
1
4
2
komentarz

Połowa dla Bayernu Monachium, który strzałem Harry'ego Kane'a pozbawił przeciwnika prowadzenia w dwumeczu. Następnie uderzeniem Thomasa Muellera zdobył zaliczkę. Lazio mocno przeciętne, ale krótko przed golem dla gospodarzy, mogło śmiało zdobyć bramkę uderzeniem Ciro Immobile.

3
3
2
3
45+2'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Matthijs de Ligt.

W czasie doliczonym do pierwszej połowy Bayern zdobył prowadzenie 2:0 w rewanżu i od tego momentu to on jest bliżej ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Rzymianie nie poradzili sobie z dośrodkowaniem Raphaela Guerreiro z rzutu rożnego, a piłka spadła na stopie Thomasa Muellera. Niemiec nie zastanawiał się długo i oddał kapitalne uderzenie na 2:0 za kołnierz Ivana Provedela.

27
11
2
8
45'

Doliczona minuta.

7
3
1
42'

Zasłużone prowadzenie Bayernu Monachium i idzie po więcej. Z kolei Lazio nie potrafi się pozbierać po ostatnich dwóch mocnych ciosach.

8
2
1
1
2
39'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Raphael Guerreiro.

Jak to często bywa, nie strzelili gola goście, więc zrobili to gospodarze. W 39. minucie Bayern zdobył prowadzenie 1:0 i zarazem odrobił stratę z Rzymu. Harry Kane główkował do siatki po rękawicach Ivana Provedela. Po dośrodkowaniu piłka trafiła do Anglika po przebitce, a asysta została zapisana Raphaelowi Guerreiro.

31
11
8
22
34
37'

W 37. minucie po raz pierwszy mocno zapachniało golem Lazio, ale to naprawdę mocno. Ciro Immobile poszedł szczupakiem na piłkę po dośrodkowaniu Mattii Zaccagnego, ale nie wpakował jej z bliska do siatki. W pokonaniu Manuela Neuera przeszkodziło przetoczenie się piłki po głowie Matthijsa de Ligta. Na pewno kapitan rzymian mógł to jednak wykorzystać.

3
3
7
3
5
35'

Eric Dier główkował ponad bramką Ivana Provedela po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Nie popisał się w konfrontacji w powietrzu Mario Gila.

3
1
34'

Slavko Vincić pomógł rzymianom w powstrzymaniu podania Thomasa Muellera. Po chwili jednak kolejne ponowienie ataku Bayernu Monachium i Adam Marusić musiał blokować płaskie dośrodkowanie Raphaela Guerreiro.

2
1
1
33'

Na razie mecz bez żółtego kartonika.

6
2
32'

Szansa na zagrożenie gościom z rzutu wolnego za faul Felipe Andersona na Thomasie Muellerze. Wrzutka okazała się jednak zbyt płaska, a ponadto jeden z atakujących zawodników Bayernu Monachium faulował.

1
3
2
1
1
30'

Po dwóch kwadransach jest 10:2 w strzałach dla Bayernu. Inna sprawa, że piłka nie wpadła do bramki Ivana Provedela, który poradził sobie z uderzeniami Leroya Sane oraz Jamala Musiali. Włoch zachowuje czyste konto, a zgodnie ze słowami sprzed meczu Thomasa Tuchela, czas pracuje na korzyść Lazio.

1
4
2
1
1
29'

Cały czas czegoś brakuje rzymianom do stworzenia pozycji strzałowej Ciro Immobile. Kombinacyjne ataki, jednak Bayern Monachium znajduje sposób na ich przerwanie.

2
2
1
26'

Mattia Zaccagni chciał wymienić podania z Ciro Immobile, jednak został zablokowany w momencie wbiegania w pole karne i ta klepka musiała zakończyć się niepowodzeniem.

4
1
2
4
2
25'

Podanie Thomasa Muellera do Raphaela Guerreiro. Kolejna szansa na zdobycie gola przez Bayern Monachium, jednak płaskie uderzenie zostało zablokowane przez Adama Marusicia. Jakoś bronią się Laziali.

2
8
1
2
4
21'

Trochę otrząsnęli się rzymianie z szoku w ostatnich minutach. Inna sprawa, że zawodnikom Lazio nie udało się ostatnim rozegraniem zbliżyć do bramki strzeżonej przez Manuela Neuera.

4
1
1
1
1
19'

Przewinienie Leona Goretzki na Mattii Zaccagnim. Kiedy Włoch podnosił się z boiska, można było odnieść wrażenie, że spojrzał na telebim. Nie czekało tam na niego pokrzepienie, ponieważ jest dopiero 19. minuta meczu.

1
5
1
17'

Konserwacja sprzętu Slavko Vincicia.

3
16'

Coraz głębiej bronią się Biancocelesti i z trudem poskromili płaskie dośrodkowanie. Bayern Monachium zaczyna wpychać przeciwników w bramkę Ivana Provedela.

2
2
1
1
3
15'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego i piłka trafiła przed pole karne do Jamala Musiali. Mocne uderzenie młodziana zostało wypiąstkowane przez czujnego Ivana Provedela. Zanosi się na trudną noc dla bramkarza Lazio.

2
1
3
2
12'

Interweniował w ostatnim momencie Eric Dier. W przeciwnym razie gracz Lazio mógłby wybiec niespodziewanie sam na sam z Manuelem Neuerem.

1
1
2
2
10'

Otwarte granie i Lazio szuka sposobu na strzelenie drugiego gola w dwumeczu. Luis Alberto nie przebił się w pole karne, a po chwili było przyznanie gościom rzutu wolnego za faul Jamala Musiali na Matteo Guendouzim.

4
1
8'

Bayern Monachium szybko transportuje piłkę do przodu, z czym nie radzi sobie Lazio. Biancocelesti wybronili się rozpaczliwymi wślizgami, a gospodarze mieli jeszcze możliwość zaskoczenia Ivana Provedela z rzutu rożnego.

5
3
1
1
6'

W odpowiedzi uderzenie celne. Pograli gospodarze w szybkim ataku i na zakończenie Leroy Sane oddał strzał prosto w Ivana Provedela.

2
2
1
1
5'

Pierwsza akcja zakończona strzałem przez Lazio. Felipe Anderson bezkarnie pobiegał blisko pola karnego przeciwnika i podał do Matteo Guendouziego. Francuz huknął płasko i niedokładnie.

4
1
2
1
3'

Bayern Monachium wyszedł na boisko w biało-czerwonych strojach. Z kolei Lazio na czarno z błękitnymi oraz białymi elementami.

5
2
2
1
2
2'

Bayern liczy na pomoc Harry'ego Kane'a przy odrabianiu strat. Anglik, choć zdobywał bramki seryjnie po przeprowadzce do Monachium, znalazł się pod presją jako ten, który przynosi pecha swoim klubom w walce o trofea. Za plecami Harry'ego Kane'a znaleźli się między innymi Leroy Sane i Thomas Mueller.