(2:1)
Zakończony
SSC Napoli
komentarz

Gol zdobyty przez Roberta Lewandowskiego w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów zamknął potyczkę Barcelony z Napoli. Gospodarze wygrali 3:1 i po remisie w pierwszym meczu 1:1 awansowali do ćwierćfinału.

163
74
10
7
7
90+4'

Strzał rozpaczy Lobotki poszybował wysoko ponad bramką.

55
55
12
6
12
90+2'
2
90+3'

Płaski strzał z ok. 16 metrów oddał Chwicza Kwaracchelia, tuż obok słupka!

25
20
25
9
14
90+2'

Barcelona stara się nie dopuszczać rywala pod bramkę Gospodarze coraz bliżej ćwierćfinału.

58
18
4
5
4
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty.

48
21
19
9
27
89'

Jeszcze Napoli mogło złapać kontakt! Uderzenie Oliveiry i piłka zatrzymała się na poprzeczce!

42
37
33
19
27
87'

Gospodarze już świętują i cieszą się z awansu do ćwierćfinału. Napoli bezradne, ale może...

103
44
15
16
18
85'

Barcelona chce więcej. Szarżował Yamal, który został sfaulowany.

125
56
22
11
26
83'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Sergi Roberto. Czy to już po emocjach? Sergi Roberto w sytuacji sam na sam nie uderzał tylko podał do Lewandowskiego. Polak z bliska wpakował piłkę do siatki! 3:1!

941
398
57
34
46
81'
72
21
6
5
3
80'

Powinno być 2:2! Jedna z nielicznych akcji Napoli. Dośrodkowanie z lewej strony, Jesper Lindstroem główkował z pięciu metrów, ale przestrzelił!

44
43
21
16
26
78'
Hamed Junior Traore #8
13
7
10
4
8
78'

Strzał Yamala lewą nogą o metr minął bramkę gości!

10
6
7
20
25
77'

Szybka akcja Barcy zakończona strzałem Raphinhy wprost w Mereta, który miał jednak problemy.

3
74'

Po dograniu z kornera... kroczem uderzył Lewandowski. Obok słupka.

39
78
26
25
19
73'

Groźny strzał Gundogana, Meret zdołał odbić! Barcelona szuka zamknięcia meczu.

42
14
12
3
11
72'

Gundogan z rzutu wolnego, Meret na przedpolu uprzedził Araujo.

20
10
10
13
16
71'

Słabszy fragment w wykonaniu Napoli, co stara się wykorzystać Barcelona. Tutaj jeszcze sporo grania przed nami.

38
18
12
5
8
68'

A teraz piłka w bramce Napoli po strzale Yamala. Gola jednak nie ma, młokos był na spalonym. Wciąż 2:1!

21
16
12
40
53
68'

Uderzenie głową Lewandowskiego odbił Meret ratując Napoli!

68
25
14
21
31
67'

Strzał Raphinhy z rzutu wolnego sparował Meret!

21
10
4
2
8
67'

Coraz ostrzej na placu gry. Przed momentem ostro potraktowany został Yamal.

5
3
7
6
34
67'
21
7
3
2
4
64'
11
2
5
7
64'
63'

Cóż wyczyniała obrona Barcelony? Jedna akcja, a defensorzy gospodarzy we własnym polu karnym zachowywali się katastrofalnie wykładając piłkę rywalom!

4
4
6
4
32
63'
SSC Napoli
34
13
4
2
3
60'
18
28
2
6
112
60'
58'

Napoli w ataku! Barcelona ponownie musi być czujna w tyłach. To może być moment!

21
16
14
7
45
55'

W końcu Barcrelona! Zagranie do Raphinhy, strzał z siedmiu metrów instynktownie odbił Meret!

61
18
11
7
20
54'

Politano zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z prawej strony pola karnego. Ter Stegen na raty, ale piłkę złapał.

31
11
5
5
13
53'

Napoli szuka remisu, Barcelona ma problemy z przeniesieniem ciężaru gry na połowę gości.

15
11
10
10
21
50'

Cubarsi nadepnął rywala. Victor Osimhen runął w polu karnym. Co na to VAR? Nic!

37
17
13
3
20
47'

Pokazał się Chwicza Kwaracchelia, strzał z ok. 19 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka! Sporo szczęścia miała Barcelona!

komentarz

Barcelona miała już niemal wszystko pod kontrolą. Prowadziła 2:0. Goście złapali kontakt i w meczu jeszcze wszystko jest możliwe.

23
11
9
11
38
45+4'

W zamieszaniu uderzał Lewandowski, piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca!

32
17
13
22
30
45+2'
SSC Napoli
60
24
6
4
8
45+2'

Napoli po słabym początku z każdą minutą radzi sobie coraz lepiej.

9
6
9
10
40
45'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

27
8
7
1
5
44'
20
17
13
27
64
42'

Akcja Napoli, zagranie w pole karnym do Traore, którego uprzedził obrońca!

33
19
9
9
19
40'

Zagranie do Lewandowskiego na jedenasty metr.  Próba Polaka zdecydowanie nieudana. Piłka daleko od bramki.