(3:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

To był nokaut! W finale Superpucharu Hiszpanii Real Madryt nie dał szans FC Barcelonie pokonując w Rijadzie mistrza kraju 4:1. Gola dla drużyny Xaviego zdobył Robert Lewandowski.

45
26
5
12
10
90'

Mocny strzał oddał Aurelien Tchouameni, piłka minęła bramkę Peny.

19
11
11
14
8
89'

Za moment końcowe odliczanie Realu. Dodgrywamy potyczkę.

27
16
5
6
5
86'
ZMIANA
14
11
8
14
6
85'

Przepychanki na boisku. Lewandowski uspokaja zawodników. Polak wie, że ten mecz już jest przegrany.

38
35
10
13
7
86'
ZMIANA
83'

Real Madryt szuka piątego trafienia. Barcelona bezradna marzy o końcu spotkania.

38
42
6
10
13
81'
ZMIANA
33
17
29
744
137
81'
ZMIANA
26
13
3
3
3
80'

Uderzał Felix, Łunin na raty, ale piłkę ostatecznie złapał!

17
9
5
6
7
79'

Bellingham sam na sam z bramkarzem, już go ograł, ale piłkę sprzed linii wybił Kounde!

28
19
10
18
19
76'
ZMIANA
37
20
9
9
7
74'

Końcowy kwadrans spotkania. Bawmy się, bo mecz się już niedługo zakończy.

43
37
7
11
11
71'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółta kartka dla Araujo i Barcelona w dziesiątkę!

95
86
28
32
64
69'

Barcelona już pasuje. Real dobrze się bawi w El Clasico.

78
49
13
20
34
67'

Mocny strzał oddał Yamal, Łunin nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

40
19
8
11
11
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Teraz już chyba po wszystkim. Tym razem Rodrygo! Podawał Vinicius, fatalnie w obronie zachował się Kounde, który wyłożył piłkę Rodrygo, a ten uderzył do siatki z siedmiu metrów! 4:1!

Real Madryt
156
88
19
38
89
63'

Minuty płyną, niewiele wskazuje na to, żeby FC Barcelona miała jeszcze wrócić do gry.

45
34
14
25
19
62'
ŻÓŁTA KARTKA
36
25
16
25
25
61'
ZMIANA
42
19
9
21
11
61'
ZMIANA
24
118
4
5
102
61'
ZMIANA
17
13
16
5
8
59'

Vinicius w polu karnym Barcelony. Czwarty gol? Nie tym razem, obrona Barcelony w końcu potrafi zatrzymać Brazylijczyka.

18
15
9
13
21
57'

Starała się przyspieszyć akcję Barcelona. Ostatecznie zabrakło dokładności. Królewscy muszą być czujni w tyłach. Jedna bramka może tutaj zmienić wiele.

14
13
7
10
7
54'

To mogła być zabójcza kontra Realu. Vinicius do Bellinghama, którego w ostatnim momencie zablokował obrońca.

31
10
13
17
14
52'

Lewandowski łokciem zaatakował rywala. Bez kartki, ale gra została przerwana.

37
17
16
21
38
50'

Szuka swojego momentu Barcelona. Real czeka w obronie i blokuje wszystkie próba mistrza.

25
18
11
13
13
47'

Spokojny początek 2. części gry. Barcelona ma co odrabiać i musi zacząć ryzykować.

komentarz

Real Madryt prowadzi 3:1 i jest blisko wywalczenia Superpucharu Hiszpanii.

98
58
30
55
75
45+5'

Mocny strzał oddał Pedri, piłka ostatecznie minęła bramkę Realu!

58
45
21
24
25
45+2'

Niewielkie zamieszanie pod bramką Realu. Ostatecznie zabrakło uderzenia.

35
26
12
23
25
45'

Jeszcze 4 minuty emocji w 1. połowie.

58
29
18
18
12
43'
108
48
35
63
85
42'
89
66
21
27
57
41'

Barcelona w tym szalonym meczu musi znowu wszystko układać od początku. Dwa gole straty to sporo, ale czasu równie dużo.

42
27
13
19
25
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Pena wyczuł intencje Viniciusa, ale nie był w stanie odbić piłki! 3:1 i hat trick Brazylijczyka!

176
101
31
45
164
37'
89
59
32
45
120
37'

Sędzia uznał, że Araujo przed bramką faulował Viniciusa i bez wahania wskazał na rzut karny!

79
53
20
30
71
36'

Real nie zamierza Barcelonie rozpędzić się. Królewscy starają się długo rozgrywać piłkę i nie dać mistrzowie nadziei na wyrównanie.

35
25
11
11
21
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Barcelona wraca do meczu! Kapitalnym strzałem z woleja z ok. 16 metrów popisał się Lewandowski. Zasłonięty Łunin nie był w stanie odbić piłki! 2:1!

821
340
140
150
183
31'

Kwadrans do przerwy. Real nie pozwala Barcelonie na wiele, ale do zdobycia Superpucharu Hiszpanii jeszcze daleko.

41
31
20
17
12
28'

Pedri do Torresa, a ten w sytuacji sam na sam uderzył w nogę Łunina! Powinno być 2:1!

56
51
22
40
44
25'

Bellingham do Viniciusa, który ponownie starał się uciec defensywie rywala. Tym razem nie udało się.

32
12
8
22
18
24'

Atak pozycyjny Barcelony. Jednak mistrzowie Hiszpanii nie potrafią zbyt wiele zdziałać. Typowe bicie głową w mur.

28
37
7
15
14
21'

Uspokoili się nam piłkarze na placu gry. W końcu Torres wpadł z piłką w pole karne, ale uderzył niecelnie.

6
18'

Vinicius starał się po raz kolejny uciec obrońcom, ale zbyt mocne dogranie i w efekcie bez zagrożenia.

16
14
9
13
14
17'

Minął szalony kwadrans. Zastanawiamy się czy już wszystko jest jasne? Wszak 2:0 to niebezpieczny wynik.

14
28
9
9
18
14'

A teraz Real. Vinicius w polu karnym, jednak nie zdołał groźnie uderzyć.

28
15
10
10
11
13'

Po rzucie rożnym uderzał Torres, ponad bramką.

25
21
13
19
19
12'

Barcelona mogła złapać kontakt! Strzał Torresa odbił się od poprzeczkę, poprawkę Lewandowskiego na rzut rożny wybił Łunin!

43
35
14
19
29
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Rodrygo Goes. Barcelona na deskach! Zagranie do Rodrygo, który uciekł prawą stroną i podał do Viniciusa. a ten wślizgiem do bramki na 2:0!

142
82
17
35
88
9'

Mogło być 2:0! Z pola karnego uderzył Rodrygo, Pena odbił piłkę.

26
22
10
16
30
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Jude Bellingham. Kapitalny początek Realu! Prostopadłe podanie do Viniciusa, ten przez kilkadziesiąt metrów biegł naprzeciwko Peny. Brazylijczyk minął bramkarza i spokojnie trafił do siatki! 0:1!

153
102
29
54
116
5'

Łunin czujnie na przedpolu. Najpierw zatrzymał Gundogana, po chwili przed szansą Torres.

22
16
12
9
14
4'

Niedokładnie zagrywał Kroos. Piłkę przejęli gracze Barcelony, ale zabrakło dokładności.

30
20
13
17
15
2'

Barcelona wysoko ustawiona, stara się grać daleko od bramki. Real mógł to wykorzystać, ale mistrzowie wrócili w porę.

34
24
16
14
21
czas Start meczu
Która z drużyn wywalczy Superpuchar Hiszpanii?