18
10
10
90'

Sytuacyjny strzał Carvajala zza pola karnego. Piłka spadła mu szczęśliwie pod nogi, ale zabrakło precyzji.

10
8
9
10
6
89'

Dośrodkowanie z prawej strony i Stones w ostatniej chwili wybija piłkę. Sprzątnął ją z głowy Bellinghama.

13
9
7
7
11
89'

Lepsze wrażenie w końcówce sprawiają gospodarze.

16
9
10
8
13
88'
21
10
6
16
10
87'
11
6
8
12
7
86'

Foden potrzebuje pomocy medycznej.

14
6
6
8
5
86'
15
6
6
3
3
86'

Tymczasem jakiegoś urazu doznał Foden. To efekt starcia z Camavingą. Doszło do lekkiego kontaktu.

6
3
3
3
2
85'

Goście opanowali sytuację i chyba otrząsnęli się już po straconym golu.

9
8
2
3
5
83'

Akanji po raz kolejny faulował Bellinghama. Sędzia zastosował korzyść, ale kibice Realu domagali się kartki. Bellingham aż runął na kolana. Nie mógł uwierzyć, że nie było kartki.

17
13
7
10
28
81'
Real Madryt
25
20
5
8
16
81'

Wrzutka Modricia, ale nikt nie doszedł do strzału. Po chwili jeszcze stracił piłkę Brahim Diaz.

4
3
5
6
3
80'

Blisko Real! Długie podanie w pole karne do Bellinghama, ale ten nie opanował dobrze piłki i w ostatniej chwili zdołał ją wybić Stones! Tylko rzut rożny.

8
7
9
4
3
79'

Gol! Strzelił Federico Valverde. Asystował mu Vinicius Junior.

Gol na 3:3! Co to była za akcja! Przecież nic tego nie zapowiadało. Modrić ruszył środkiem, zagrał do Vinicusa, a ten idealnie zacentrował w pole karne. Później jednak całą robotę zrobił Valverde, który kapitalnie złożył się do strzału z powietrza i trafił idealnie przy słupku!

65
25
15
23
40
78'

Długie podanie Modricia w kierunku Bellinghama. Anglik wbiegał w pole karne i nagle się przewrócił po kontakcie z Akanjim. Sędzia pokazuje, że było czysto.

2
3
1
5
77'

"Królewscy" męczą się w ataku. Nie potrafią nic wykreować.

6
7
3
6
2
76'

Gvardiol naprawił swój własny błąd i świetnie odebrał piłkę spod nóg rozpędzonego Brahima Diaza. Czysto, bez faulu.

6
3
1
2
7
75'

Mniej więcej od 56. minuty nie ma Realu w tym meczu, czyli od tej niewykorzystanej setki przez Viniciusa.

12
10
2
6
6
73'

Dośrodkowanie Modricia, piąstkuje piłkę Ortega i oddala zagrożenie, choć tylko na moment.

8
6
6
4
4
72'

Kontratak Realu, ale Vinicius wywalczył tylko rzut rożny.

8
8
3
1
4
72'
72'
6
4
2
2
71'

To jest niewiarygodne! Josko Gvardiol odpalił torpedę zza pola karnego i Łunin skapitulował!

43
22
5
9
22
70'

Fatalne minuty Realu Madryt. Nie strzelili gola na 3:1 (a mieli okazje) i teraz cierpią. Manchester City złapał właściwy rytm.

5
6
1
5
6
68'

Popracował w odbiorze Valverde. Wycofał piłkę przed pole karne do Kroosa, ale Niemiec został zablokowany. Ortega pewnie broni.

6
7
4
4
5
66'

To musiało się zemścić! Cierpliwie zbudowali akcję goście, a na koniec Foden popisał się fantastycznym strzałem z dwudziestu metrów. Samo okienkoi!

45
27
7
16
26
65'

Gospodarze odbierają piłkę i chcą bardzo szybko przejść do ataku, ale brakuje w ich szeregach dokładności.

5
6
5
3
3
65'

Pomruki niezadowolenia na trybunach, bo Real nie potrafi wydostać się z własnej połowy.

6
5
4
7
3
64'

Haaland popracował w defensywie i powstrzymał rozpędzającego się Viniciusa.

3
2
5
5
3
63'

Niebezpieczna strata Bellinghama na własnej połowie. Rodri rozegrał akcję na skrzydło, Grealish oszukał Carvajala, ale ten zdążył ze wślizgiem w najważniejszym momencie.

6
2
2
2
62'

Valverde z dystansu... bardzo niecelnie. Kopnął w trybuny.

4
3
3
7
2
61'

Nieco lepszy fragment Manchesteru City, choć bez konkretów.

7
3
1
5
60'

Teraz dużo lepszy strzał z dystansu oddał nieatakowany Bernardo Silva. Łunin odbił piłkę przed siebie, jednak nie było tam nikogo do dobitki.

2
6
3
1
1
59'

Celny strzał Fodena zza pola karnego, ale Łunin spokojnie złapał piłkę. Ani siły, ani precyzji.

6
4
2
1
59'

Gubi się w rozegraniu zespół Manchesteru City. Real gra agresywnie w obronie i goście sobie z tym nie radzą. A na Bernabeu święto.

8
8
2
1
56'

To była stuprocentowa sytuacja! Kontratak Realu, Rodrygo podał prostopadle do Viniciusa, ale ten strzelił nad bramką! Ależ pudło!

9
7
2
23
9
55'

Dobre dośrodkowanie Grealisha z rzutu wolnego. Rodri wygrał walkę w powietrzu, przeskoczył Kroosa, lecz uderzył nad poprzeczką.

3
6
4
3
2
53'

Ależ blisko Real Madryt! Koszmarna strata gości na własnej połowie. Bellingham przejął piłkę, okiwał dwóch rywali w polu karnym, ale strzelił obok słupka. Nie dostrzegł w pierwszym momencie, że daleko poza bramką jest Ortega.

8
6
3
9
1
52'

Budował akcję Real, wymieniał podania i w końcu chciał przyspieszyć wszystko Camavinga, ale podawał za mocno w stronę Rodrygo.

4
5
2
7
51'

Bernardo Silva strzelił w mur z rzutu wolnego.

7
8
2
3
2
50'

Vinicius faulował Grealisha. Do bramki 35 metrów.

10
6
4
5
4
50'

Foden urwał się na lewym skrzydle. Miał miejsce i czas, zagrywał miękko w pole karne, jednak niedokładnie w kierunku Haalanda.

7
5
3
4
50'

Manchester City przy piłce. Rozgrywa długo, cierpliwie. I nic z tego nie ma.

5
10
2
4
2
49'

Akcja gości. Dobre podanie na lewą stronę do Grealisha, ten oszukał Carvajala prostym zwodem, ale strzelił nad bramką.