(0:0)
Zakończony

Francja

komentarz

Koniec. Francja remisuje bezbramkowo z Holandią w czwartym meczu grupy D na Euro 2024. Polska żegna się z turniejem. Na dziś to wszystko. Dziękujemy za uwagę.

54
117
13
31
16
90+5'

Od bramki Maignan.

41
29
12
17
13
90+4'

Holendrzy jeszcze próbują. Niecelne dośrodkowanie. Dawno ich nie było w tym sektorze.

26
23
10
12
8
90+3'

Gwizdy w Lipsku.

36
26
8
6
6
90+2'

Francja ma wszystko pod kontrolą. Holandia nie potrafi dotknąć piłki. Chyba, że ją blokując lub wybijając.

18
14
5
19
7
90+1'

Griezmann próbował zagrozić bramce Holendrów z rzutu rożnego.

5
11
2
3
4
90+1'

Doskonały powrót Weghorsta uniemożliwił oddanie celnego strzału Kante w polu karnym.

8
2
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

22
13
6
4
7
90'

Holandia wciąż nie potrafi przejąć piłki. Francja nie powala, ale jest bardzo skrupulatna w tym, co robi.

13
13
6
8
7
89'

Rabiot wpadł w pole karne, ale dograł niecelnie. To mogła być bramka dla Francji.

7
16
6
2
5
87'

Fakt, faktem Francuzi wciąż nie strzelili na Euro 2024 bramki bezpośrednio. Jedyna zapisana na ich koncie, to samobójcza, w pierwszym meczu przeciwko Austrii.

11
40
8
5
5
86'

Ratuje nas tylko bramka Holendrów.

22
81
8
26
7
86'

Polska kilka minut od pożegnania się z Euro 2024.

49
46
7
16
9
85'

Francja na połowie rywali.

3
2
5
13
82'

Giroud próbował w sposób ekwilibrystyczny złożyć się do strzału. Dostał jednak dośrodkowanie za plecy.

3
3
4
3
2
79'

Weghorst ledwo zdążył wejść na boisko, a już zostaje złapany na spalonym.

5
9
6
5
7
79'

Depay podcinką, jest rzut rożny.

9
5
5
5
5
79'
4
77'

Kante fauluje. Będzie rzut wolny po przewinieniu na Wijnaldumie. Do bramki około 25 metrów.

1
3
2
2
1
77'

Żadna nie zarzuca się do szaleńczych ataków. Holendrzy wymieniają podania, a Francuzi im tego nie utrudniają.

2
1
1
1
1
76'

Coraz więcej wskazuje na to, że w Lipsku może paść remis.

3
2
3
2
75'
75'
73'

Koeman sięga po trzech rezerwowych. Deschamps nie reaguje.

2
1
1
1
1
73'
wchodzi Wchodzi
Lutsharel Geertruida #2
schodzi Schodzi
1
73'
Joey Veerman #16
Jerdy Schouten #24
72'

Bramka nie zostaje uznana. Spalony.

13
17
8
11
35
73'
komentarz

Pytanie, czy jeden z Holendrów, znajdujący się na pozycji spalonej absorbował uwagę Maignan.

9
9
7
7
16
komentarz

VAR interweniuje. Istnieje wysoka szansa, że bramka nie zostanie uznana.

13
12
16
12
31
68'

Dembele tańczy w polu karnym, wypracowuje pozycję strzelecką i uderza ponad bramką.

3
5
3
2
2
66'

Francja zaczyna dominować. Holandia bezradna.

2
3
6
4
4
66'

Po chwili Griezmann niedokładnie z rzutu rożnego.

1
4
1
2
1
65'

Jakim cudem Griezmann tego nie trafia? Znakomita szansa. Kante wystawia piłkę, a napastnik Atletico przegrywa pojedynek z bramkarzem.

5
4
2
1
2
64'

Holandia nie sprawia wrażenie zespołu, którego nie satysfakcjonuje remis. Francuzi się rozkręcają.

1
2
3
63'

Tchouameni przeskoczył De Vrija i uderzył tuż nad poprzeczką. Od bramki Holandia.

1
3
1
3
3
63'

Dembele dośrodkowuje, Van Dijk wybija.

2
2
1
3
2
62'

Będzie rzut rożny dla Francji.

1
2
1
2
1
62'

Xavi Simons cierpi i się nie podnosi.

2
1
2
3
60'

Urwał się Thuram i uderzył zza pola karnego po ziemi. Nieznacznie, ale obok bramki.

2
1
1
1
59'

Przy piłce w ostatnich minutach zdecydowanie częściej Francuzi.

4
3
2
2
2
57'

3 celne strzały Holendrów, przy dwóch Francuzów.

2
1
2
55'

Depay w mur.

1
2
1
1
54'

Xavi Simons ograł Ousmane Dembele i wywalczył rzut wolny. Do bramki jakieś 25 metrów.

1
1
2
2
2
54'

Dobra wymiana podań pomiędzy napastnikami Holandii. Francja zaś szczelnie broni i uniemożliwia dośrodkowanie.

2
3
1
2
1
52'

Kante z dystansu. Wysoko ponad poprzeczką.

1
2
51'

Frimpong ciekawie dogrywał w pole karne. Niemniej Dumfries fauluje Upamecano. Z rzutu wolnego Francja.

1
1
1
50'

Obie drużyny się badają, to nie jest porywające spotkanie.

1
4
2
48'

Holandia zamknięta na własnej połowie, grająca dosyć pasywnie.

2
5
1
1
2
47'

Les Bleus zaczynają spokojnie. Dembele zainicjował rajd, ale wybiegł z futbolówką z boiska.

2
3
1
1
1
46'

czas Druga połowa
45+2'

Obie drużyny szykują się do rozpoczęcia drugiej połowy.

2
1
45+1'

Pora na kwadrans przerwy.

2
3
4
8
2
45'

Sędzia dolicza jedną minutę do pierwszej części gry.

3
6
2
4
3
42'

Griezmann strzela, Verbruggen bez żadnego problemu łapie piłkę.

5
4
3
4
3
42'

Griezmann niedokładnie z rzutu rożnego.

4
1
1
3
2
41'

Griezmann z 23 metrów w mur.

5
3
3
2
2
40'

Faulował Van Dijk.

4
4
3
3
4
40'

Dembele wpada w pole karne, ale jego podanie zostaje zablokowane. Odzyskuje jednak piłkę i wywalcza rzut wolny w okolicach pola karnego.

4
4
4
4
3
39'

Dośrodkowanie pewnie przerywa Van Dijk.

3
4
4
5
3
38'

Reijneders fauluje Thurama. Francuzi będą mieli szanse z rzutu wolnego. Do bramki około 30 metrów.

4
4
3
4
6
36'

Simons odbiera piłkę Dembele, podbiega w okolice szesnastki i... podaje do Maignan.

3
4
4
6
4
35'

Frimpong wpada w pole karne, ale chyba zbyt egoistycznie. Próba strzału zablokowana przez Francuzów. Większego zagrożenia nie było.

2
1
1
1
2
34'

Ciekawe długie podanie od De Vrija do Gakpo. Niemniej minimalnie za mocne. Łapie Maignan.

1
1
1
2
1
33'

Zmarnowany kontratak. Zupełnie nieudane podanie zagrywa Depay.

3
1
2
2
1
30'

Jak na razie Holendrzy oddali dwa celne strzały, a Francuzi jeden. Mecz jest wyrównany.

3
3
4
3
2
31'

Jerdy Schouten przerywa kontrę Francuzów, fauluje Griezmanna i dostaje zasłużony żółty kartonik

Holandia
1
1
1
3
1
28'

Thuram z bliska i ostrego kąta. Wydawało się jednak, że był na spalonym. Strzał tak, czy inaczej - niecelny.

1
2
1
1
1
28'

Reijneders z dystansu, rykoszet i piłka w rękach Maignan.

2
1
26'

Riposta Holendrów. Znakomita wymiana podań otworzyła Gakpo możliwość strzału z linii pola karnego. Trudno powiedzieć, czy Holender podawał, czy chciał zrobić coś innego, ale było to niedokładne.