Bardzo niecelne udrzenie Khediry.

85'

Hodson wrzucił ze skrzydła, ale piłkę błyskawicznie wybili Niemcy.

84'

Krótka przerwa w grze. McNair w powietrznej walce o piłkę ucierpiał, ale szybko wrócił do gry.

81'

W dogodnej sytuacji znalazł się Gundogan, ale strzelił niecelnie.

81'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Jonas Hector. Wchodzi: Kevin Volland.

80'

Kolejna szansa Niemców. Tym razem niecelne uderzenie Mustafiego.

79'

Niemcy dominują nad rywalami. Irlandczycy sprawiają wrażenie, jakby oczekiwali na ostatni gwizdek sędziego.

74'

Kroos dośrodkował z rzutu wolnego, ale Irlandczycy szybko zażegnali niebezpieczeństwa pod swoją bramką.

74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Shane Ferguson.

Irlandia Północna
73'
ZMIANA

Irlandia Północna. Schodzi: Oliver Norwood. Wchodzi: Paddy McNair.

wchodzi Wchodzi
Paddy McNair #21
schodzi Schodzi
69'

Po dograniu z rzutu rożnego Khedira głową uderzył ponad poprzeczką.

67'

Techniczny strzał Krossa. Było to niecelne uderzenie.

65'

Gundogan zagrał do znajdującego się w polu karnym Goetzego. Ten miał problem z opanowaniem piłki i nie zdołał oddać strzału.

63'

Strzał Kimmicha został zablokowany. Trzecia bramka dla Niemców wisi w powietrzu.

59'

Boateng szukał w polu karnym Muellera. Drugiego z Niemców ubiegł Johny Evans.

56'

Akcja Niemców zakończona niecelnym strzałem Khediry. Ogromna przewaga reprezentacji Niemiec.

55'

Niedokładne dośrodkowanie Krossa. Grę od bramki wznowił irlandzki bramkarz.

54'

W ostatnich minutach dużo niedokładności po stronie obu zespołów.

52'

Norwood dośrodkował prosto w ręce Neuera.

49'

Niedokładne dośrodkowanie Muellera. Piłka opuściła boisko.

48'

Po dograniu Kimmicha piłka trafiła do Gundogana, ale jego strzał został zablokowany.

47'

Irlandczycy mieli dwa rzuty rożne, ale nie sprawili po nich zagrożenia.

46'

Początek drugiej połowy.

46'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

44'

Khedira szukał w polu karnym Goetze, ale jego dośrodkowanie wybili Irlandczycy.

43'

Norwood zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Piłka poszybkowała nad poprzeczką.

42'

Boateng sfaulował tuż przed polem karnym Corry'ego Evansa. Sędzia podyktował rzut wolny.

40'

Lekkie uderzenie Kimmicha, w dodatku zablokowanie. Irlandczycy szybko wyjaśnili sytuację.

38'

Szał radości na stadionie w Hanowerze. Po strzale Goetzego piłka wpadła do siatki, ale gol nie został uznany. W momencie podania od Muellera piłka była już poza boiskiem.

37'

Hummels dośrodkował z prawego skrzydła, uderzał Mueller, ale jego strzał został zablokowany.

34'

Kontra Irlandczyków zatrzymana przez sędziego, gdyż Magennis był na spalonym.

33'

Dobra interwencja McGoverna po dośrodkowaniu Draxlera.

30'

Kontratak Niemców zakończony niedokładnym podaniem Kimmicha.

27'

Po strzale Warda skutecznie interweniował Neuer.

25'

Po zdobyciu dwóch bramek Niemcy się rozluźnili, ale wciąż mają duża przewagę.

24'

Zbyt długie podanie Krossa i grę od bramki wznowili rywale.

21'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Niemcy szybko wyjaśnili sytuację.

20'

Khedira zatrzymał kontratak Irlandczyków. Sędzia uznał, że było to czyste wejście.

17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sami Khedira. Asystował mu Mats Hummels. Niemcy błyskawicznie podwyższyli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hummels wygrał pojedynek główkowy, piłka trafiła do Khediry. Uniknął on spalonego i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

15'

Ofensywna akcja Niemców przerwana przez faul Draxlera.

13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Thomas Mueller. Szybka akcja Niemców. Draxler wykorzystał błąd obrońców, huknął zza szesnastki i pokonał bramkarza rywali.

12'

Potężny strzał Krossa, ale zablokowany przez obrońców rywali.

10'

Po rzucie wolnym spore zamieszanie pod bramką Irlandczyków. Akcja zakończona została niecelnym strzałem.

9'

Jedna z nielicznych póki co akcji gości została przerwana przez sędziego. Magennis był na spalonym.

7'

Dośrodkowanie ze skrzydła w wykonaniu Oezila zostało zablokowane.

5'

Niemcy od początku spotkania wychodzą z groźnymi ataki. Udana pułapka ofsajfdowa i Goetze został złapany na spalonym.