89'

Mueller otrzymał pilkę od Gundogana, ale jego strzał obronił bramkarz.

2
85'

Gol! Strzelił Kevin Volland. Asystował mu Thomas Mueller. Mueller w pole karne do Vollanda, ten musiał sobie znaleźć miejsce do oddania strzału i bez większych problemów podwyższył rezultat na 8:0!

83'

San Marino. Schodzi: Tommaso Zafferani. Wchodzi: Cristian Brolli.

Cristian Brolli #3
Tommaso Zafferani #11
82'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mattia Stefanelli. Mocna wrzutka w pole karne, piłkę starał się przeciąć Stefanelli, ale uczynił to nieudolnie i piłka wpadła do bramki po raz siódmy.

Mattia Stefanelli #9
San Marino
4
1
1
77'

Niemcy. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Leon Goretzka.

76'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Thomas Mueller. Festiwal Niemców trwa. Mueller ładnie dograł do Gnabry'ego, a ten zdobył swojego trzeciego gola w meczu. Jak na debiutanta świetny wynik.

73'

San Marino nie istnieje, goście pewnie prowadzą i na pewno jeszcze trafią do siatki.

70'

Niemcy. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Max Meyer.

70'

Niemcy. Schodzi: Mario Gomez. Wchodzi: Kevin Volland.

65'

Gol! Strzelił Jonas Hector. Asystował mu Mario Goetze. Goetze powalczył o pikę dograł do Hectora, a ten nie zmarnował kolejnej okazji. 5:0!

60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabiuo Vitaioli.

San Marino
59'

San Marino. Schodzi: Luca Tosi. Wchodzi: Marco Domeniconi.

Marco Domeniconi #4
Luca Tosi #19
58'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Sami Khedira. Już mamy 0:4! Khedira sprytnie dograł piłkę, do której doszedł Gnabry i piłka po raz czwarty w bramce gospodarzy.

56'

Strzelał Gomez, po chwili Gundogan, ale po zmianie stron Niemcy wciąż bez gola.

54'

Z rzutu wolnego tuż obok bramki uderzył Ilkay Gundogan.

52'

Niemcy długo rozgrywają piłkę, goście nie wrzucili w meczu nawet trzeciego biegu. Piłkarsko rywali przerastają rywali o kilka klas.

48'

Niemcy, co nie może dziwić, wciąż dominują. Na bramkę gospodarzy uderzył Mats Hummels, ale został zablokowany. Po chwili, po wrzutce z rogu niecelnie strzelił Benjamin Henrichs.

46'

Gramy po przerwie.

45'

Doliczona została minuta.

42'

Indywidualną akcję przeprowadził Mario Goetze, ale atakowany przez rywala został zablokowany.

38'

Niemcy sporo strzelają na bramkę gospodarzy. Przed momentem uczynił to Serge Gnabry, chwilę później pomylił się Thomas Mueller.

35'

Goetze do Muellera, ale ten w dobrej sytuacji z pola karnego uderzył niecelnie.

33'

Mario Goetze napędza akcje Niemców, a teraz sam uderzył. Jednak piłka minęła bramkę po mocnym strzale.

32'

Gol! Strzelił Jonas Hector. Asystował mu Mario Gomez. Hector rozegrał piłkę z Gomezem i znalazł się w sytuacji strzeleckiej, co pewnie wykorzystał.

31'

Znowu groźnie pod bramką San Marino. Hector dograł do Gomeza, ale ten uderzył wprost w bramkarza.

27'

Z rzutu wolnego uderzył Gundogan, bramkarz odbił piłkę, poprawka poszybowała ponad poprzeczką.

26'

Benjamin Henrichs strzelał po dograniu Goetze, ale pomylił się wyraźnie.

25'

Obraz meczu nie ulega zmianom. Ogromna przewaga Niemców, San Marino skupione na własnej połowie.

21'

W końcu strzał oddali gospodarze. Po wrzutce z rogu uderzył Simoncini, ale uczynił to niecelnie.

18'

Aktywny w szeregach gości jest Serge Gnabry. Niemiec oddał kolejny strzał, ale tym razem nie trafił w bramkę.

15'

Miażdżąca przewaga Niemców. Goście swobodnie rozgrywają piłłkę, gospodarze mają duże problemy.

11'

Niemcy wciąż swobodnie atakują. Przed momentem swoje okazje zmarnowali Gomez i Gnabry.

9'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Niemcy rozkręcają się. Z piłką szarżował Gomez, rywale wybili piłkę prosto pod nogi Gnabry'ego, a ten nie zmarnował okazji.

4
1
1
7'

Gol! Strzelił Sami Khedira. Khedira znalazł się w świetnej sytuacji i z zimną krwią ją wykorzystał. Gracz gości ograł  bramkarza i strzelił do pustej bramki!

4
1
1
5'

Pierwszy celny strzał Niemców. Szybka akcja, piłka trafiła do znajdującego się w polu karnym Gnabry'ego, ale ten uderzył wprost w bramkarza.

2'

Od początku Niemcy w natarciu. Strzelał Benjamin Henrichs, ale przymierzył niecelnie.

20:02

Spotkanie poprowadzi Artyom Kuchin (Kazachstan).

20:02

W tym meczu pewny jest tylko zwycięzca. Chyba nikt nie wyobraża sobie, że Niemcy nie są w stanie pokonać San Marino. Pozostaje pytanie: jaką różnicą bramek.