6
7
10
86'

Środkiem pola karnego na przebój ruszył Sami Khedira, ale został dość łatwo powstrzymany.

4
2
3
8
6
84'

2
82'

Tempo już wyraźnie spacerowe. Przed momentem na ofsajdzie Jo Inge Berget, a za chwilę to samo pod drugą bramką. Z wyjściem na pozycję pospieszył się Mario Gomez.

2
3
5
2
79'

Gol! Strzelił Mario Gomez. Asystował mu Joshua Kimmich.

Niemcy nie znają litości. Dośrodkowaną z prawej flanki futbolówkę "szczupakiem" zaatakował Gomez i mamy szóstego gola.

55
16
8
8
11
76'

Chwila przerwy w grze. Opadający na murawę Svensson zahaczył Kinga i ten złapał się za łydkę.

2
4
2
3
4
75'

Norwegia. Schodzi: Ole Selnaes. Wchodzi: Martin Linnes.

2
72'

Wysokie prowadzenie uśpiło Niemców i teraz więcej do powiedzenia mają goście.

3
1
3
2
9
68'

Swojego gola szuka również Jonas Hector, ale jeszcze nie tym razem. Po strzale głową piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
1
1
1
66'
9
3
1
1
2
komentarz

Nie odkryjemy Ameryki, ale jest to mecz absolutnie do jednej bramki.

6
1
1
64'

Mocne wstrzelenie piłki tuż przed norweską bramkę. Nerwowo, ale co najważniejsze skutecznie interweniował Jorgen Skjelvik.

2
2
3
2
4
61'

Niemcy. Schodzi: Sebastian Rudy. Wchodzi: Sami Khedira.

6
3
4
1
2
60'

Haitam Aleesami faulował Kimmicha tuż przed własnym polem karnym z prawej strony. Centra trafiła do Hummelsa, ale ten chybił celu.

4
2
1
1
2
58'

Norwegia. Schodzi: Mohamed Elyounoussi. Wchodzi: Jonas Svensson.

4
55'

Jedna z nielicznych akcji Norwegów zakończona strzałem Ole Selnaesa... tylko boczna siatka.

6
1
1
2
2
53'

Podanie na środek pola karnego gości, gdzie piętą zgrywa Timo Werner. Szansa przed Kroosem, ale gra przerwana. Niemiecki napastnik był na spalonym.

3
1
1
2
1
50'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Julian Draxler.

Krótko rozegrany rzut rożny, a następnie chytre podanie do Draxlera. Ten miękko zawiesił piłkę nad obrońcami, a głową skutecznie uderzył rezerwowy Goretzka.

42
20
9
5
5
49'

Toni Kroos mocno z 22 metrów, ale w ostatniej chwili zablokował go jeden z obrońców.

1
1
46'

Niemcy. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Leon Goretzka.

46'

Norwegia. Schodzi: Sander Berge. Wchodzi: Gustaw Valsvik.

Gustaw Valsvik #5
Sander Berge #15
2
46'

Gramy.

3
2
1
45'

Piękna obrona Jarsteina po uderzeniu Kroosa!

8
1
4
4
7
43'

Niemcy wysoko prowadzą, więc postanowili pograć z własnym bramkarzem. Pressing Norwegii niewiele jej przyniósł.

7
7
4
2
5
40'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Thomas Mueller.

Dzieła zniszczenia ciąg dalszy! Precyzyjna centra z prawej strony boiska i strzał głową w samo "okienko".

48
30
6
6
9
39'

Selnaes dość przypadkowo otrzymał piłkę przed polem karnym gospodarzy, ale zaskoczony sytuacją uderzył bardzo niecelnie.

4
3
1
1
1
37'

Kilka minut oddechu dla Norwegii, gra przeniosła się do środka boiska.

3
2
2
1
2
33'

Długie podanie na lewą flankę do Hectora, ten natychmiastowo podaje na krótki słupek, ale tam niezbyt czysto w piłkę trafił Mesut Oezil i ta spoczęła u bramkarza.

1
2
1
1
30'

Piłka nie opuszcza połowy Norwegii. Wobec deficytu pracy w obronie raz za razem w ofensywnych akcjach pokazują się Hector i Kimmich.

4
3
1
27'

Defensywa gości stała i patrzyła jak piłkę 5 metrów przed bramką przyjmuje Timo Werner. Ależ się w tej sytuacji Niemiec pomylił!

1
2
5
4
25'

Mamy 3:0, a na norweską bramkę sunie atak za atakiem. Niemcy mają dziś chrapkę na strzelaninę.

6
3
1
3
1
23'

Pierwsze w tym meczu zagrożenie niemieckiej bramki. Piłka znalazła Bergeta, ale ten w trudnej pozycji huknął nad poprzeczką.

7
4
3
1
21'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Toni Kroos.

Strata gości 40 metrów przed własną bramką kosztowała trzeciego gola. Kroos płasko zagrał w pole karne, Mueller przeskoczył nad piłką, a Werner kopnął do siatki.

44
23
8
5
7
19'

Norwegia wydaje się być wystraszona. Wcale nie grali otwartego futbolu, a błyskawicznie stracili gole.

7
6
1
1
2
17'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Mesut Oezil.

Szybkie 2:0! Zgranie głową Wernera, przytomne wyłożenie piłki na 12. metr i precyzyjny strzał Draxlera. Niemcy robili co chcieli.

54
18
8
4
12
15'

Rozklepana norweska obrona i czysta pozycja przed Kroosem. Atomowy strzał z 12 metrów, ale koszmarne pudło.

3
2
2
1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Ole Selnaes.

Norwegia
7
3
1
2
13'

Od pierwszych minut zdecydowana przewaga Reprezentacji Niemiec i szybko mamy tego efekty.

5
5
3
10'

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Jonas Hector.

Zaczęło się od płaskiego podania Hummelsa, a potem poszło już z górki. Akcja przeprowadzona lewą stroną i piękny strzał Oezila daje Niemcom prowadzenie. Norweski bramkarz jedynie przyklęknął.

42
20
6
3
7
6'

Dwie centry Oezila z lewego skrzydła, ale za każdym razem piłka "do nikogo".

3
5
1
3
2
3'

Pierwsza kombinacyjna akcja Niemców, ale Julian Draxler pospieszył się z wyjściem na pozycję.

5
4
1
2
2
19:57

Piłkarze już na boisku. Gospodarze na biało-czarno, goście w czerwonych koszulkach i białych spodenkach.

2
3
1
1
2
Tylko tak szczerze...kto wierzy w Norwegię?