Liga Mistrzów: Finał
28 maj 2016 20:45
komentarz

5:3 - Real zwycięzcą Ligi Mistrzów!!! Cristiano Ronaldo nie dał szans Oblakowi i Atletico znów przegrało finał Champions League!

6
3
1
1
1
komentarz

X - nie ma gola dla "Atleti"! Juanfran oddał strzał w słupek! Wciąż 4:3 dla Realu.

4
1
1
4
komentarz

4:3 - Sergio Ramos posłał piłkę przy słupku do siatki, Oblak wybrał zły róg.

4
1
3
komentarz

3:3 - Saul Niguez zmylił Navasa i znów mamy remis. Świetnie uderzają zawodnicy Atletico z "wapna".

3
2
5
komentarz

3:2 - Gareth Bale płaskim strzałem pokonał Oblaka, który znów został na środku.

5
2
1
2
komentarz

2:2 - Gabi kapitalnie wykonał "jedenastkę"! Kapitan Atletico nie dał żadnych szans Navasowi.

2
2
1
3
komentarz

2:1 - Marcelo uderzył mocno i przy słupku. Oblak zbyt długo zwlekał.

4
1
3
komentarz

1:1 - Antoine Griezmann tym razem się nie pomylił. Francuz zamienił siłę na technikę i to przyniosło efekt.

4
1
2
komentarz

1:0 - Lucas Vazquez zmylił Oblaka i Real na prowadzeniu!

3
1
3
komentarz

Kto wygra wojnę nerwów? Atletico w 1/8 finału pokonalo po serii "11" PSV Eindhoven 8:7! Żaden z podopiecznych Simeone się wówczas nie pomylił.

2
120+1'

Starcie Carrasco z Pepe i kolejny teatr Portugalczyka.

1
120'

Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu.

1
1
119'

Dwa strzały Królewskich z obrębu pola karnego, ale oba zablokowane! Emocje w końcówce!

1
118'

Atletico dzięki przerwom w grze wybiło Real z rytmu i zniwelowało przewagę Królewskich.

1
117'

Ronaldo huknął z rzutu wolnego z 30 metrów. Prosto w mur piłkarzy Atletico.

116'

Atletico. Schodzi: Koke. Wchodzi: Thomas Partey.

116'

Koke opuści boisko o własnym siłach, ale gry nie będzie kontynuował.

115'

Skurcze zaczynają łapać zawodników Atletico. Dłuższa przerwa w grze.

1
1
113'

Real nie rezygnuje i w końcówce ma zdecydowanie więcej z gry.

1
111'

Żółtą kartkę otrzymał Pepe.

Real Madryt
1
111'

Świetnie współpracują z sobą defensorzy Altetico i znów bez zagrożenia pod bramką Oblaka.

1
110'

Królewskim nie brakuje sił. Rzut rożny dla Realu.

109'

Atletico. Schodzi: Filipe Luis. Wchodzi: Lucas Hernandez.

108'

Do zmiany gotowy był już Thomas Partey, ale uraz zgłosił Filipe Luis i Simeone zmienił zdanie.

107'

Mocno i za wysoko - tak z dystansu strzelił po zmianie stron Casemiro.

106'

Ostatni kwadrans rywalizacji w Mediolanie!

komentarz

Przed dwoma laty Atletico w dogrywce straciło trzy gole. Jak będzie tym razem?

105'

Kolejna akcja Carrasco, który popisuje się dzisiaj świetnym wyszkoleniem technicznym. Po rzucie rożnym przewrotką strzelał Griezmann, ale niecelnie.

104'

Piłkarze Atletico wymieniają mnóstwo podań, ale nic z tego nie wynika. Przynosi efekt wysoki pressing Realu.

101'

Bale przed szansą, ale ofiarnie interweniowali obrońcy i przyblokowali Walijczyka! Po chwili z dystansu niecelnie uderzył Ronaldo.

1
99'

Juanfran wbiegł z animuszem w pole karne, ale podwojony stracił piłkę.

98'

Atletico w ataku pozycyjnym, muszą być bardzo uważni w obronie podopieczni Zidane'a.

1
1
97'

Zmęczenie daje się we znaki piłkarzom obu drużyn, tempo już nieco spadło.

1
95'

Szczęście po stronie Atletico! Ronaldo wysoko wyszedł w powietrze, ale nieczysto trafił w piłkę i Oblak zdołał ją złapać.

1
1
93'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo.

Real Madryt
1
92'

Casemiro z dystansu przetestował czujność Oblaka. Słoweniec spokojnie złapał piłkę.

1
91'

Początek dogrywki! Od środka Królewscy.

1
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał też Gabi, który domagał się czerwonej kartki dla Ramosa.

Atletico Madryt
1
2
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał za faul taktyczny Sergio Ramos.

Real Madryt
1
1
90'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu.

komentarz

Wielka radość piłkarzy "Atleti" po wyrównaniu:

1
1
89'

Real w natarciu, ale coraz więcej wskazuje na dogrywkę!

2
1
87'

Potężne dośrodkowanie Marcelo ze skrzydła, ale piłka tylko przeszyła powietrze!

1
1
86'

Było blisko! idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale Pepe na spółkę z Bale'em główkowali tuż nad poprzeczką!

1
1
85'

Uderzenie Bale'a z ostrego kąta, ale czujny Oblak sparował piłkę na rzut rożny. Real odzyskał rezon!

1
1
84'

Atletico chce iść za ciosem! Po centrze z prawego skrzydła Fernando Torres pomylił się nieznacznie. Zadrżeli fani Realu.

1
1
82'

Techniczny błąd Ronaldo, który nie przyjął dokładnie dogrywanej do niego piłki. Królewscy zaskoczeni i zdeprymowani wyrównaniem.

2
79'

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco. Asystował mu Juanfran. Wyrównanie!!! Po kapitalnej akcji Atletico Juanfran dośrodkował przed bramkę, gdzie Carrasco uprzedził obrońców i nie dał szans Navasowi!

79'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
1
1
78'

Znów Oblak powstrzymał Ronaldo! W tej samej akcji obrońcy Atletico wybili jeszcze piłkę sprzed linii bramkowej.

1
1
78'

Cristiano Ronaldo przed szansą! Po prostopadłym podaniu Portugalczyk ubiegł obrońców i oddał mocny strzał. Oblak był świetnie ustawiony.

2
77'
74'

Fernando Torres zdołał oddać strzał głową, ale miał trudną pozycję i chybił.

2
73'

Trochę teatru w wykonaniu Pepe. Obrońca Realu sugerował, że został uderzony w głowę, ale arbiter nie dał się nabrać.

1
72'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

1
70'

Doskonała szansa dla Realu! Po szybkiej akcji Benzema miał mnóstwo miejsca i wbiegł w pole karne, po czym przegrał pojedynek z Oblakiem. Mogło być 2:0!

1
70'

Diego Godin w ostatniej chwili zatrzymał szarżującego w polu karnym Ronaldo.

1
1
68'

Strzał Bale'a z wolnego, po którym piłka zatrzymała się na murze. Tylko korner dla Realu.

2
67'

Faul na Ronaldo przed polem karnym. To może być okazja do strzału lub dośrodkowania dla Bale'a.

2
64'

Kolejna próba Saula. Gwiazdor Atletico tym razem z większej odległości oddał niecelny strzał.

1
62'

Po akcji Ronaldo z 20 metrów strzelał Bale. Obrońcy Atletico zablokowali Walijczyka.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando Torres.

3
59'

Kolejna okazja dla Atletico! Z powietrza uderzał Saul Niguez i piłka tylko o pół metra minęła słupek bramki Navasa!

1
1
58'

Niesygnalizowany strzał Koke z narożnika pola karnego i piłka wylądowała na górnej siatce.

1
1
57'

Bale doszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego, ale nie uderzył celnie.

1
1
55'

Odpowiedź Realu! Z dystansu huknął Gareth Bale i pomylił się nieznacznie.

1
54'

Doskonała okazja dla Atletico! Zamieszanie w polu karnym zakończył minimalnie niecelnym strzałem Savić!

1
53'

Torres walczył w polu karnym o górną piłkę, ale Ramos z Pepe dali sobie radę.

1
52'

Real Madryt. Schodzi kontuzjowany: Daniel Carvajal. Wchodzi: Danilo.

51'

Przerwa w grze na skutek problemów zdrowotnych Carvajala.

1
2
50'

Mogło być groźnie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Atletico. Obrońcy zdołali jednak wybić piłkę.

2
47'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Antoine Griezmann! Zmarnowany rzut karny Atletico - Griezmann huknął ile sił w nogach i trafił tylko w poprzeczkę!

2
4
46'

Rzut karny dla Realu! Pepe przewinił na Torresie! Portugalczyk chciał trafić w piłkę, ale zahaczył nogę Hiszpana.

2
1
46'

Początek II połowy w Mediolanie.

3
45'

Minuta doliczona do I połowy finału.

1
1
45'

Savić świetnie wybijał piłkę po dośrodkowaniu, które zmierzało na głową Bale'a. Walijczyk jeszcze faulował obrońcę Atletico.

2
43'

Griezmann miał trochę przestrzeni na 20. metrze przed bramką, ale oddał niecelny strzał. Coraz groźniejsi są zawodnicy Simeone.

1
42'

Atletico przeszło do ataku pozycyjnego, Królewscy skoncentrowani na defensywie.

1
39'

Dosyć mocno, ale w sam środek bramki uderzył z dystansu Antoine Griezmann. Navasa nie mogło to zaskoczyć.

1
38'

Nieznaczną przewagę w posiadaniu piłki mają gracze Realu - 52 procent.

2
35'

Dogranie na czyste pole do Griezmanna, jednak Francuz znajdował się na wyraźnym ofsajdzie i akcja została przerwana.