21 sie 2016 17:00
90+5'

Jonathan Calleri wybiegł sam na sam z Borucem, jednak koszmarnie przestrzelił!

90+3'

Ależ kocioł w polu karnym WHU! Adrian instynktownie obronił strzał Kinga, a dobitkę zablokował Winston Reid!

90'

Doliczone 4 minuty.

90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Obiang.

West Ham United
89'
ZMIANA

West Ham. Schodzi: Gokhan Tore. Wchodzi: Pedro Obiang.

88'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego daleko obok słupka główkował Nathan Ake.

86'
ZMIANA

Bournemouth. Schodzi: Ryan Fraser. Wchodzi: Dan Gosling.

85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Gokhan Tore.

West Ham wykorzystał liczebną przewagę! Po dośrodkowaniu Tore z lewego skrzydła bardzo wysoko wyskoczył na 3. metrze Antonio i głową wpakował piłkę do siatki.

82'

Jonathan Calleri dopadł do piłki na 12. metrze, strzelił jednak wysoko nad bramką.

78'
ZMIANA

Bournemouth. Schodzi: Jordon Ibe. Wchodzi: Nathan Ake.

77'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Harry Arter. To efekt faulu taktycznego na Kouyate.

AFC Bournemouth
74'
ZMIANA

Bournemouth. Schodzi: Callum Wilson. Wchodzi: Lewis Grabban.

72'

Wielkie rozczarowanie - tylko tak można określić ponad 70 minut meczu, które już za nami.

69'

Zderzenie Kouyate i Francisa, obaj leżą na boisku.

68'

Teraz Ibe zaliczył koszmarną centrę z rzutu wolnego. Piłka opuściła boisko.

65'

Z 20 metrów płasko w sam środek bramki uderzył Jordon Ibe. To nie mogło zaskoczyć Adriana.

59'

Poderwały się teraz trybuny! Efektowny strzał z półobrotu oddał Gokhan Tore, ale potężnie uderzona piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

58'

Charlie Daniels zablokował dośrodkowanie Byrama z prawego skrzydła.

56'

Młoty zaczynają się powoli otrząsać z przewagi gości.

56'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

52'

Z 22 metrów soczyście pod poprzeczkę strzelił Joshua King i Adrian w sporych opałach!

51'

Joshua King kapitalnie podał w pole karne do Ibe'a, ten powinien strzelać, ale niepotrzebnie zdecydował się jeszcze na odgrywanie do Calluma Wilsona i Młoty wyszły z opresji.

48'

Płasko z dystansu uderzył Adam Smith - celnie, ale zbyt lekko i piłkę złapał Adrian.

48'

Bournemouth w pierwszej połowie nie pokazało w ofensywie nic. Teraz goście zaczęli nieco odważniej, inicjatywa po ich stronie.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Winston Reid.

45'

Doliczone 2 minuty.

43'

Bournemouth miało rzut rożny, ale Ryan Fraser dośrodkował fatalnie i piłka opuściła boisko.

40'

Pierwsza interwencja Boruca. Polak obronił niezły strzał Valencii z ostrego kąta.

38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sam Byram.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Steve Cook.

37'

Gokhan Tore wyszedł z kontrą, podał w pole karne do Antonio, ale ten uderzył obok słupka.

33'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Harry Arter.

32'

Z dystansu daleko obok słupka uderzył Arthur Masuaku.

31'

Młoty mają optyczną przewagę, ale nie wynika z niej nic konkretnego. Widowisko nadal nie zachwyca.

29'

Kolejna przerwa w grze, tym razem medycy opatrują Ennera Valencię.

26'

Po dośrodkowaniu Cheikhou Kouyate do strzału z woleja składał się Michail Antonio, w ostatniej chwili jednak piłkę z nogi zdjął mu obrońca.

24'

Teraz Gokhan Tore egzekwował rzut wolny z 18 metrów, trafił jednak wprost w mur obrońców.

20'

Zbyt lekkie dośrodkowanie Tore z rzutu wolnego. Bez zagrożenia pod bramką gości.

19'

Przerwa w grze, na boisku leży Mark Noble, który ucierpiał w starciu z Fraserem.

15'

Pierwszy kwadrans za nami. Na razie bez fajerwerków, klarownych sytuacji jeszcze nie było.

10'

Groźnie było w polu karnym Bournemouth, jednak goście zablokowali dośrodkowanie Noble'a spod końcowej linii.

7'

Z narożnika pola karnego wyraźnie spudłował Gokhan Tore.

5'

Michail Antonio próbował wyjść na czystą pozycję, jednak skutecznie powstrzymał go Simon Francis.