90'

Żółtą kartkę otrzymał Dalibor Pleva.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
90'

Jakub Szmatuła kapitalnie obronił płaskie uderzenie Gergela z 18 metrów, a dobijający z ostrego kąta Wojciech Kędziora nie trafił w bramkę!

87'

Żółtą kartkę otrzymał Kornel Osyra.

86'

Powinno być 2:2! Dawid Nowak dość przypadkowo znalazł się w sytuacji sam na sam ze Szmatułą, ale z 7 metrów uderzył nad bramką!

86'

Piast. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Martin Bukata.

84'

Dobre dośrodkowanie Guilherme z rzutu wolnego, ale gospodarze oddalili zagrożenie.

81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerard Badia.

Piast Gliwice
79'

Optyczna przewaga po stronie Termaliki, ale niewiele z tego wynika.

76'

Na trybunach stadionu w Gliwicach pojawiło się 4726 widzów.

1
75'

Michał Masłowski ma jakieś problemy z kolanem, przerwa w grze.

72'

Josip Barisić wyszedł sam na sam z Pilarzem, jednak został złapany na spalonym. Gra przerwana.

69'

Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Martin Juhar.

68'

Roman Gergel minął w polu karnym Szmatułę, uderzył z ostrego kąta i piłkę zmierzającą do siatki wybił Marcin Pietrowski!

2
68'

Hebert jednak wrócił na boisko.

1
67'

Hebert opuścił boisko na noszach. Za chwilę nastąpi chyba zmiana w Piaście.

2
66'

Przerwa w grze, medycy opatrują Heberta.

1
64'

Gerard Badia zbyt długo zwlekał z podaniem do Barisicia i akcja gospodarzy spaliła na panewce.

2
61'

Płaski strzał Gergela, ale piłka minęła słupek o metr.

1
60'

Piast. Schodzi: Paweł Moskwik. Wchodzi: Gerard Badia.

59'

Z 20 metrów nad poprzeczką uderzył Kornel Osyra.

1
57'

Teraz powinno być 2:2, jednak niepilnowany Vladislavs Gutkovskis oddał fatalny strzał z 13 metrów i piłka poszybowała w trybuny.

3
55'

Gol! Strzelił Josip Barisić. Asystował mu Tomasz Mokwa.

Co za odpowiedź gliwiczan! Masłowski rozprowadził akcję na prawe skrzydło do Mokwy, ten dośrodkował płasko do Barisicia i napastnik Piasta - pozostawiony bez krycia - bez trudu pokonał Pilarza strzałem z kilku metrów.

54'

Gol! Strzelił Patrik Misak. Asystował mu Wojciech Kędziora.

1:1! Kędziora kapitalnie powalczył o piłkę przed polem karnym, podał ją Misakowi, a ten trafił do siatki precyzyjnym płaskim strzałem przy słupku.

3
53'

Zbyt głębokie dośrodkowanie z lewej strony pola karnego do Barisicia i piłkę przed napastnikiem Piasta wypiąstkował Krzysztof Pilarz.

1
51'

Po błędzie Pilarza Paweł Moskwik wyłożył piłkę na 20. metr do Masłowskiego, ale ten uderzył koszmarnie, bardzo niecelnie.

2
50'

Zablokowany strzał Guilherme po krótkim rozegraniu rzutu wolnego.

1
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
49'

Radosław Murawski zablokował potężny strzał Misaka z 18 metrów.

1
48'

Z rzutu wolnego dośrodkował Guilherme Sitya, ale zagrożenie oddalił Aleksandar Sedlar.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+1'

Gol! Strzelił Michał Masłowski.

1:0 dla Piasta! Piękny strzał Masłowskiego z rzutu wolnego z 25 metrów, piłka poleciała niemal w okienko i choć Pilarz ją musnął, to skapitulował.

3
1
45'

Doliczona 1 minuta.

1
42'

Potężny strzał Gergela z rzutu wolnego z narożnika boiska i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

1
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Sedlar.

1
41'

Gospodarze poradzili sobie z dośrodkowaniem Misaka z lewego skrzydła.

38'

Teraz Sasa Zivec zatrudnił Pilarza soczystym uderzeniem przy słupku sprzed pola karnego.

1
37'

Josip Barisić spudłował mocnym strzałem z ostrego kąta. Był tam niewielki spalony, który umknął uwadze sędziów.

1
36'

Fatalny kiks Moskwika na 5. metrze po centrze z prawego skrzydła. To mogło być 1:0 dla Piasta!

1
36'

Z dystansu wprost w ręce Pilarza strzelił Hebert.

1
35'

Po strzale z dystansu Pietrowskiego tor lotu piłki zmienił jeszcze Tomasz Mokwa, ale zabrakło siły i spokojnie interweniował Krzysztof Pilarz.

1
34'

Słaby fragment w wykonaniu obu drużyn, tempo spadło.

1
33'

Jeszcze jedno dośrodkowanie Gergela z rzutu wolnego i znów nie było ono na tyle dobre, by zagrozić Piastowi.

1
28'

Vladislavs Gutkovskis przypadkowo nadepnięty przez Masłowskiego i przez chwilę zwijał się z bólu.

1
24'

Teraz Misak dośrodkował z lewego skrzydła do Gergela, ale ten nie trafił czysto w piłkę i to ułatwiło interwencję obronie Piasta. Termalica sprawia zdecydowanie lepsze wrażenie.

1
22'

Powinno być 1:0 dla Termaliki! Doskonałe dośrodkowanie Guilherme z lewego skrzydła, do strzału głową doszedł na 5. metrze Patrik Misak, ale posłał piłkę obok słupka.

1
21'

Z dystansu uderzył Guilherme Sitya, piłka zrykoszetowała i poleciała na rzut rożny.

1
20'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Jakub Szmatuła.

1
18'

Kiepskie dośrodkowanie Gergela z rzutu wolnego z narożnika boiska, gliwiczanie bez trudu wybili piłkę.

1
15'

Oba zespoły nie mają większych problemów z przedostaniem się pod bramkę przeciwnika, szwankuje jednak wykończenie.

1
11'

Z autu piłkę wrzucił w pole karne Patryk Fryc, pusty przebieg zaliczył Jakub Szmatuła, ale na jego szczęście Vladislavs Gutkovskis główkował nad poprzeczką.

1
9'

Bardzo dobrze z lewego skrzydła dośrodkował Paweł Moskwik, doskonałą okazję mógł mieć Josip Barisić, ale nie opanował piłki na 5. metrze.

1
7'

Gra się wyrównała, na razie na boisku panuje chaos.

1
4'

Pierwsze minuty raczej dla Termaliki, Piast ma problem z opuszczeniem własnej połowy.