Nie ma już dużych emocji, losy meczu są rozstrzygnięte.

Stoke. Schodzi: Peter Crouch. Wchodzi: Wilfried Bony.

Goście zablokowali płaski strzał Hendersona sprzed pola karnego.

2
2
79'
78'

Bardzo groźnie uderzył sprzed pola karnego Ibrahim Afellay. Piłka odbiła się po drodze od Klavana i poleciała tuż nad poprzeczką.

2
75'

Stoke. Schodzi: Mame Diouf. Wchodzi: Ibrahim Afellay.

74'

Liverpool wciąż głodny goli, a goście już pogodzeni z porażką.

2
2
70'

Gol! Strzelił Daniel Sturridge.

4:1 i chyba koniec marzeń Stoke o dobrym wyniku. Koszmarnie zagrał Shawcross, który tak wycofał piłkę do Granta, że przejął ją Sturridge, minął bramkarza gości i dopełnił formalności z ostrego kąta.

6
70'
69'

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Emre Can.

66'

Stoke. Schodzi: Glenn Whelan. Wchodzi: Ramadan Sobhi.

66'

Po miękkim dośrodkowaniu Milnera do strzału głową doszedł Nathaniel Clyne i z małymi kłopotami interweniował Lee Grant.

1
2
61'

Teraz z ostrego kąta obok dalszego słupka uderzył Sadio Mane.

1
1
59'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Giannelli Imbula.

Już 3:1! Origi dośrodkował płasko na 4. metr i stamtąd samobója zdobył Imbula. Trudno jednak przesadnie winić zawodnika Stoke, bo gdyby nie jego interwencja, i tak do siatki trafiłby Mane.

7
1
58'

Po przerwie widowisko jest bardzo przeciętne. Liverpool nie forsuje tempa, a ekipa Stoke na razie nie podejmuje wielkiego ryzyka.

1
54'

James Milner zablokował groźną centrę Dioufa z prawej strony boiska.

1
52'

Koszmarnie z rzutu wolnego dośrodkował Giannelli Imbula i piłka opuściła boisko.

1
1
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
50'

James Milner wyraźnie przestrzelił technicznym strzałem z boku pola karnego.

1
49'

Dość spokojne pierwsze minuty po przerwie, gra toczy się w środku pola.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45+2'

Z 14 metrów tuż obok słupka uderzył płasko Sadio Mane.

1
45'

1
44'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu James Milner.

2:1 dla Liverpoolu! Po podaniu Milnera płasko z ostrego kąta uderzył Firmino, piłka odbiła się od dalszego słupka, potem od bliższego i w końcu ugrzęzła w siatce!

41'

Groźnie zaatakowali teraz gospodarze, ale Giannelli Imbula sprytnie blokował Sadio Mane i wypchnął go poza linię końcową.

1
38'

Teraz Roberto Firmino zamknął płaską centrę z prawej strony boiska, jednak uderzył z 12 metrów nad poprzeczką.

1
37'

Lee Grant pewnie obronił płaski strzał z dystansu Milnera.

1
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joe Allen.

Stoke City
1
2
35'

Gol! Strzelił Adam Lallana.

1:1! Po dośrodkowaniu Mane z prawego skrzydła Lallana nie najlepiej opanował piłkę, ale po nieporadnej interwencji Johnsona przejął ją ponownie i strzałem z niemal zerowego kąta pokonał źle ustawionego Granta.

6
30'

Zablokowany groźny strzał Waltersa sprzed pola karnego.

4
29'

Mecz ma różne fazy, momentami Liverpool uzyskuje sporą przewagę, ale trwa to zazwyczaj tylko kilka minut.

1
25'

Przerwa w grze, Mame Diouf ma problem z kolanem i musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

4
24'

Po strzale Roberto Firmino z ostrego kąta piłkę zmierzającą do siatki wybił Peter Crouch! Liverpool znów podkręcił tempo.

2
23'

Goście zablokowali groźny strzał Lallany z 12 metrów.

1
23'

Na trybunach Anfield pojawił się m. in. Pep Guardiola. Jego Manchester City zagra w sylwestrowym hicie właśnie z Liverpoolem.

1
20'

Gol dla Stoke całkowicie zmienił obraz gry. Liverpool kompletnie zatracił impet z pierwszych minut.

1
18'

Powinno być 0:2, ale Simon Mignolet kapitalnie obronił nogą płaski strzał Allena z ostrego kąta!

1
16'

Mocno z dystansu uderzył James Milner, jednak wyraźnie chybił celu.

2
1
15'

Przerwa w grze, problemy zdrowotne ma Dejan Lovren.

3
12'

Gol! Strzelił Jonathan Walters. Asystował mu Erik Pieters.

The Potters na kilka minut zniwelowali przewagę rywala i sensacyjnie prowadzą! Z lewego skrzydła bardzo dobrze dośrodkował Pieters i Walters pokonał Mignoleta strzałem głową w krótki róg!