Polonia Warszawa
19' Fabian Pawela  (1:1) 45+1' Fabian Pawela 58' Przemysław Szabat  (2:2) 61' Daniel Choroś 72' Piotr Kosiorowski 82' Aleksander Tomaszewski 85' Grzegorz Wojdyga
Legionovia Legionowo
15' Przemysław Szabat  (0:1) 25' Sebastian Madejski 29' Aleksandar Bajat 45+2' Krystian Wójcik  (1:2) 85' Michał Płonka
2:2

Niestety, mimo iż do rozegrania pozostała zaledwie minuta doliczonego czasu, meczu nie da się dokończyć. To koniec, zawodnicy zeszli już do szatni.

Jeśli do 21:30 awaria nie zostanie usunięta, mecz zostanie przerwany.

Czekamy na decyzję co dalej. Najprawdopodobniej trzeba będzie uruchomić zasilanie awaryjne.

Spiker poinformował, że ciemności spowodowane są brakiem prądu. Nie ma go nie tylko na stadionie, ale i w okolicznych zabudowaniach.

Ciemno na Konwiktorskiej. Na stadionie zgasły światła.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Legionovia Legionowo. Schodzi: Marcin Wodecki. Wchodzi: Arkadiusz Madeński.

Jedni i drudzy w ostatnich minutach szanują piłkę. Gra toczy się w środkowej strefie.

Polonia W. Schodzi: Marcin Kluska. Wchodzi: Cezary Sauczek.

Żółtą kartkę otrzymał Michał Płonka.

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Wojdyga.

"Wymiana uprzejmości" i przepychanki pod bramką Polonii. Będą kartki.

Goście szukają zwycięskiego gola. Przed momentem ze stojącej piłki dogrywał Koziara, ale dobrze na przedpolu spisał sie Dominik Pusek.

Żółtą kartkę otrzymał Aleksander Tomaszewski.

Było blisko! Na zaskakujący strzał sprzed pola karnego zdecydował się Milewski. Pusek "pofrunął" w kierunku futbolówki, ale ta była poza jego zasięgiem. Na szczęście dla gospodarzy, przeleciała minimalnie obok słupka.

Płaskie wstrzelenie piłki przez Wojdygę, ale przyblokowany Zapaśnik, nie zdołał oddać strzału.

W polu karnym gospodarzy szarżował Krystian Wójcik, ale nie zdołał się przebić i finalnie piłka spoczęła w rękawicach Puska.

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Kosiorowski.

Takie rzeczy rzadko mają miejsce! Wprowadzony kilka minut temu Michał Zapaśnik wyłuskał piłkę w polu karnym rywali. Minął bramkarza i wydawało się, że nic nie stoi na przeszkodzie, by gospodarze wyszli na prowadzenie. Tymczasem strzał na pustą bramkę nie skończył się golem.

Szybka akcja gości przeprowadzona prawym skrzydłem. Przed bramkę dogrywał Paweł Garyga, ale zabrakło dokładności.

Szansa na drugiego gola przed Wójcikiem. Tym razem do bramki "tylko" 20 metrów. Silne uderzenie, ale piłka przeniesiona nad poprzeczką.

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Choroś.

Gol! Strzelił Przemysław Szabat.

Mamy odkupienie grzechu z 15. minuty! Po centrze z kornera, jeden z graczy przedłużył zagranie, a piłka trafiła do osamotnionego Szabata. Mamy 2:2.

Niecelnie główkował Bajat.

Wymarzona okazja Płonki! Piłkarz gości dość przypadkowo znalazł się sam przed bramkarzem, ale próba minięcia golkipera nie skończyła się powodzeniem.

Centra Koziary i niecelna "główka" Garygi. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

Mariusz Marczak celnie uderzył sprzed pola karnego, ale piłka zmierzała dokładnie tam gdzie stał Madejski.

Początek II połowy.

Pierwsze 25 minut emocjonujące, później mniej się działo. Urodziwy gol do szatni stawia gości w lepszej sytuacji.

Gol! Strzelił Krystian Wójcik.

Bramka do szatni i to jaka! Cudowny strzał z 30 metrów w "samo okienko". Pusek bezradny.

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Pawela. Atak z tyłu i oczywista kartka.

Pogramy 60 sekund dłużej.

Krystian Wójcik pokusił się o strzał lewą nogą z prawej strony pola karnego. Pusek nie musiał jednak interweniować.

Moment oddechu dla piłkarzy. Pomoc medyczna dla Wiśniewskiego.

Indywidualna akcja Kluski zakończona strzałem marnej jakości. Piłka poleciała daleko obok bramki.

Swoje winy mógł odkupić Szabat. Dośrodkowanie Marczaka spadło na głowę autora "samobója", ale ten chybił celu.

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Bajat.

Czy Sebastian Madejski powinien wylecieć z boiska?

Fabian Pawela uderzył nad murem, ale i nad bramką.

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Madejski. Kontrowersja, bowiem za takie zagrania pokazywano czerwone kartki. Bramkarz Legionovii odbił piłkę ręką poza polem karnym.

Dzieje się w stolicy! Dobre podanie do Koziary, ale ten zlekceważył bramkarza. Strzal z kilku metrów musiał przynieść gościom prowadzenie, ale nie przyniósł. Pusek intuicyjnie odbił piłkę nogą.

Gol! Strzelił Fabian Pawela. Asystował mu Mariusz Marczak.

Jest szybka odpowiedź! Z rzutu wolnego wprost na głowę kolegi zacentrował filigranowy pomocnik Polonii. Madejski nie dał rady.

Szybko mogło być 0:2, ale Dominik Pusek w znakomitym stylu zatrzymał piłkę po strzale z 10 metrów!

Gol samobójczy! Przemysław Szabat.

Centra z prawej flanki i piłkę do własnej bramki wpakował, naciskany przez Wodeckiego, Przemysław Szabat.

Płaskie dośrodkowanie Płonki z prawego skrzydła, ale czujnie zagrała defensywa Czarnych Koszul.

Niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Legionovia spokojnie wymienia podania. Polonia jak dotychczas jedynie biega.

Druga próba z dystansu. Kosiorowski z przeszło 30 metrów, ale i jemu zabrakło celności.

Już odnotowujemy pierwszy strzał na bramkę. Zza szesnastki kropnął Koziara, ale przeniósł futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

Zaczynamy! Od środka Legionovia.

Mecz dedykowany jest Rafałowi Koścowi. Piłkarz Polonii w wyniku nieszczęśliwego wypadku został częściowo sparaliżowany. Część pieniędzy z biletowych wpływów zostanie przekazana na rehabilitację zawodnika.

Dla Macieja Golińskiego i Patryka Koziary z Legionovii dzisiejszy mecz będzie szczególny. To z Polonią, jeszcze jako juniorzy, zdobyli wicemistrzostwo Polski.

Witamy na boiskach II ligi! Przed nami mecz dwóch drużyn z województwa mazowieckiego. Dla Polonii i Legionovii bedzie to pierwszy w historii pojedynek o ligowe punkty.