Bundesliga: 8. kolejka
22 paź 2016 18:30
90+1'

David Alaba  strzelał z rzutu wolnego i piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki Sommera!

1
89'

Mocny strzał Sanchesa z 18 metrów. Piłka po rykoszecie przeszła nad poprzeczką bramki Sommera.

1
86'

Gra toczy się w strefie środkowej boiska, żaden zespół nie kwapi się już do ataków.

83'

Bayern. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Joshua Kimmich.

80'

Sobotni pojedynek nie jest dobrą reklamą Bundesligi. Z boiska wieje nudą, a Borussia miała tylko jedną jedyną okazję do zdobycia bramki.

79'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Renato Sanches.

76'

Bayern pewnie zmierza po zwycięstwo i obronę pozycji lidera. Co ciekawe, w niedzielę wiceliderem może zostać beniaminek - RB Lipsk.

73'

Bayern. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Thomas Mueller.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Christoph Kramer.

Borussia M'gladbach
71'

Wreszcie dobra akcja Gladbach! Po dośrodkowaniu Korba Hahn oddał strzał z powietrza w słupek. Było blisko!

68'

Carlo Ancelotti wciąż nie przeprowadza zmian, tymczasem na ławce siedzi między innymi Thomas Mueller.

65'

Mało interesujący fragment rywalizacji w Monachium. Borussia wciąż nie ma pomysłu na zagrożenie Neuerowi.

64'

M'gladbach. Schodzi: Oscar Wendt. Wchodzi: Marvin Schulz.

60'

Lepiej wygląda po przerwie gra Borussii. Teraz niewiele brakowało, by Stindl wypracował pozycję strzelecką Hahnowi.

59'

Nie może wstrzelić się dzisiaj Arjen Robben. Tym razem holenderski skrzydłowy przymierzył nad poprzeczką.

58'

Składna akcja Gladbach w polu karnym Bayernu, jednak zabrakło wykończenia.

56'

Nieco dłużej utrzymują się po przerwie przy piłce podopieczni Andre Schuberta.

53'

Hahn szarżował na prawym skrzydle, jednak zdaniem arbitra przewinił na rywalu i akcja Gladbach spaliła na panewce.

50'

Robert Lewandowski po podaniu Alcantary upadł w polu karnym i sugerował sędziemu, że powinien podyktować "jedenastkę". Arbiter był jednak innego zdania.

1
1
48'

Gladbach rozgrywają piłkę, ale wszystko ma miejsce na ich połowie boiska.

46'

Początek II połowy.

42'

Robert Lewandowski w roli dośrodkowującego. Polak dostarczył piłkę na 5. metr, gdzie najwyżej wyskoczyli zawodnicy z Moenchengladbach.

2
1
39'

Spadło tempo gry, Bawarczycy uspokojeni pewnym prowadzeniem nie szturmują już bramki Gladbach.

1
36'

Costa wpadł w pole karne, jednak został podwojony i obrońcy zabrali mu piłkę.

33'

Świetnie dysponowany jest dzisiaj Bayern i kolejne bramki wydają się kwestią czasu. Teraz strzelał bardzo aktywny Arjen Robben, ale obok słupka.

1
31'

Gol! Strzelił Douglas Costa. Asystował mu David Alaba. 2:0! Alaba dośrodkował zbyt mocno dla Lewandowskiego, ale piłkę przejął Costa, minął obrońcę i wygrał pojedynek z Sommerem.

Bayern Monachium
2
30'

Po podaniu Lewandowskiego na strzał z kilkunastu metrów zdecydował sie Robben. Zbyt lekka próba dla Sommera.

2
27'

Borussia nie potrafi w ostatnich minutach nawet wyprowadzać kontrataków.

1
25'

Ogromną przewagę ma Bayern, Gladbach na razie nie istnieją na Allianz Arena.

22'

Na strzał ze stałego fragmentu zdecydował się Robert Lewandowski i trafił w mur piłkarzy Borussii.

1
2
21'

Faul na Thiago 25 metrów przed bramką Sommera i okazja do strzału z rzutu wolnego.

20'

Zelżał nieco napór Bawarczyków po golu otwierającym wynik.

16'

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Rafinha. Bayern na prowadzeniu! Po centrze w pole karne Vidal wbiegł między dwóch obrońców i strzałem głową nie dał szans bramkarzowi!

4
15'

Ładna akcja "Lewego" w polu karnym Gladbach. Polak uwolnił się spod opieki obrońców, jednak strzelał ze zbyt ostrego kąta, by móc pokonać Sommera.

3
14'

Blisko gola dla Bayernu! Najpierw obrońcy zablokowali strzał Vidala, a po chwili Robben dośrodkował ciut za mocno do Lewandowskiego.

11'

Arjen Robben w swoim stylu! Świetny rajd Holendra, złamanie akcji do środka, ale strzał okazał się minimalnie niecelny.

1
9'

Błyskawiczna odpowiedź monachijczyków! Na przebój poszedł Rafinha i gdy miał już przed sobą tylko Sommera, huknął w boczną siatkę.

1
8'

Ależ kontratak Borussii! Piłka dotarła w pole karne do niekrytego Johnsona, jednak Amerykanin nie wytrzymał presji i wyraźnie przestrzelił.

1
7'

Bardzo dużą przewagę w posiadaniu piłki osiągnęli podopieczni Ancelottiego.

4'

Dryblował Douglas Costa, jednak nie zdołał stworzyć zagrożenia dla bramki Sommera.

2'

Arjen Robben już pokazał się w akcji ofensywnej, ale jej wykończenie nie było udane w wykonaniu Holendra.

Czy Robert Lewandowski strzeli dzisiaj gola?
Tak, jednego
Tak, co najmniej dwa
17:48

Wpadkę zaliczyła Borussia Dortmund, która tylko zremisowała z FC Ingolstadt:

17:48

Bayern pozostaje liderem, ale tyle samo punktów ma Hertha Berlin, która dzisiaj pokonała 2:1 Koeln: