Bundesliga: 13. kolejka
02 gru 2016 20:30
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Dublet Lewandowskiego! Piękny techniczny strzał Polaka z rzutu wolnego, Loessl nawet nie drgnął.

Bayern Monachium
11
1
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Lewandowskim otrzymał Leon Balogun.

1.FSV Mainz 05
3
1
86'

Obrońcy 1.FSV mieli trochę problemów po centrze w pole karne, ale ostatecznie wybili piłkę na 40. metr.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Bell. Będzie okazja do dośrodkowania w pole karne Loessla.

83'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Jhon Cordoba.

81'
ZMIANA

Mainz. Schodzi: Andre Ramalho. Wchodzi: Pablo de Blasis.

80'

Obrońcy Mainz w ostatniej chwili powstrzymali Robbena. Holender szykował się do strzału z 12 metrów.

77'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Joshua Kimmich. Wchodzi: Arturo Vidal.

78'

Neuer pewnie obronił uderzenie jednego z rywali z 20 metrów. Bezsilni są gospodarze.

1
1
76'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Robert Lewandowski.

76'

Kwadrans do końca. Gospodarze jeszcze się nie poddali, ale w ataku brakuje im elementu zaskoczenia.

74'

Oztunali dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym i bez wahania strzelił w kierunku bramki. Niecelnie.

1
73'
ZMIANA

Mainz. Schodzi: Fabian Frei. Wchodzi: Danny Latza.

72'

Świetna interwencja Hummelsa po centrze Brosinskiego! Mogło być groźnie dla Neuera.

1
1
71'

Onisiwo wpadł w pole karne, ale zupełnie nie miał pomysłu na wykończenie akcji. Ostatecznie podał do... Neuera.

1
1
69'

Sporo ożywienia do gry Mainz wniósł Oztunali, ale Neuer wciąż jest bezrobotny.

67'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Douglas Costa.

65'

Szansa na 1:3! Robben w pełnym biegu wpadł w pole karne i próbował minąć Loessla, ale ten trącił piłkę i czysto powstrzymał Holendra.

64'

Onisiwo upadł w polu karnym po starciu z rywalem, ale o rzucie karnym nie było mowy.

62'
ZMIANA

Mainz. Schodzi: Alexander Hack. Wchodzi: Levin Oztunali.

61'

Teraz podopieczni Ancelottiego przeszli do anemicznego ataku pozycyjnego. Po przerwie na razie bez emocji.

58'

Mainz musiało się otworzyć i Bawarczycy mają sporo przestrzeni do przeprowadzania szybkich akcji. W nich bryluje Arjen Robben.

56'

Wyrównana gra po zmianie stron, Bayern nie ma w Moguncji łatwej przeprawy.

53'

Obrona Mainz dała sobie radę z kąśliwym dośrodkowaniem Kimmicha.

51'

Bardzo dobrze zapowiadała się akcja Mainz z udziałem Onisiwo. Napastnik w końcowej fazie zagrywał jednak do partnera, który znajdował się na spalonym.

1
47'

Robben w swoim stylu! Zbiegł ze skrzydła do środka minął dwóch rywali, ale uderzył ponad bramką.

1
46'

Początek II połowy.

45'

Malli uderzył mocno, ale w mur i wywalczył ostatecznie tylko korner.

1
44'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Javi Martinez. Będzie okazja z rzutu wolnego dla 1.FSV.

1
43'

Lewandowski zdecydował się uderzać z rzutu wolnego z ponad 25 metrów. Przeniósł piłkę nad murem, ale nie trafił w światło bramki.

2
1
42'

"Lewy" był faulowany na 18. metrze przed bramkę, ale wcześniej arbiter odgwizdał ofsajd.

2
41'

Wieje nudą z murawy Opel Arena w Moguncji. Teraz za powolne rozgrywanie piłki wzięli się monachijczycy.

37'

Hack zapędził się w pole karne Bayernu i zdołał dośrodkować przed bramkę, ale tam na miejscu byli obrońcy mistrza Niemiec.

1
35'

Piłkarze Martina Schmidta rozgrywają piłkę, ale na własnej połowie. W ten sposób nie zagrożą Neuerowi.

31'

Ostatnie minuty nie dostarczają emocji. Bayern ma mecz pod kontrolą, ale nie przeprowadza frontalnych ataków.

28'

Gospodarze świetnie zaczęli spotkania, ale teraz są wyraźnie przygaszeni i zdominowani przez Bayern.

25'

Świetna okazja dla Robbena, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem chciał go przelobować. Piłka minęła jednak bramkę Mainz.

23'

Mueller znów szarżował w polu karnym Mainz, ale tym razem powstrzymał go wychodzący na przedpole Loessl.

21'
GOOOOOOL!!!

Bayern już prowadzi! Mueller dośrodkował w pole karne, gdzie Arjen Robben strzałem głową zaskoczył bramkarza. Świetna akcja Bawarczyków.

5
1
20'

Mueller umiejętnie przyjął piłkę w polu karnym i bez namysłu uderzał na bramkę. Loessl zdołał skutecznie interweniować.

18'

Gra przeniosła się do strefy środkowej boiska. Mainz toczy wyrównany bój z obrońcą tytułu.

15'

Potężny strzał z 20 metrów oddał Franck Ribery . Trafił jednak prosto w jednego z obrońców.

14'

Efektowna kombinacja Robbena z Lewandowskim, po której piłka trafiła na bok pola karnego do Kimmicha. Ten niecelnie dośrodkował na 5. metr.

11'

Przycisnęli na moment zawodnicy Mainz, ale ich akcja ofensywna nie skończyła się oddaniem strzału na bramkę Neuera.

8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Szybkie wyrównanie! Po kontrataku Robben wyłożył piłkę Lewandowskiemu, który wygrał pojedynek z Loesslem. Dobrze wykończył tę akcję Polak, który zdobył swoją 8. bramkę w tym sezonie ligowym.

9
1
7'

Obiecująca akcja Ribery'ego. Francuz zwiódł rywali, ale jego strzał z 12 metrów ugrzązł w nogach obronców 1.FSV.

4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jhon Cordoba. Mainz na prowadzeniu! Zaspała obrona Bayernu i Cordoba ruszył sam na sam z Neuerem. Obrońcy próbowali go gonić, ale napastnik miał sporo miejsca do oddania strzału i huknął płasko obok bezradnego bramkarza.

1
3
4'

Bawarczycy ruszyli do przodu. W ich premierowej akcji dośrodkowanie Alaby zostało zablokowane.

3'

Lekka przewaga gospodarzy w pierwszych minutach spotkania.

Czy Robert Lewandowski zdobędzie dzisiaj choćby jednego gola?
Tak
Nie
3
1
19:46

Minuta ciszy w Moguncji ku czci ofiar katastrofy samolotu z piłkarzami w Ameryce Południowej.

19:46

To pierwszy pojedynek 13. kolejki Bundesligi. W sobotę ciekawie zapowiada się starcie RB Lipsk z Schalke 04:

19:46

Robert Lewandowski zagra dzisiaj tradycyjnie w "jedenastce" Bayernu. W trzech ostatnich meczach w Moguncji strzelił aż sześć goli: