Bundesliga: 26. kolejka
01 kwi 2017 15:30
89'

Trwa święto na Allianz Arena w Monachium. Kolejny rywal odprawiony z bagażem goli.

107
43
12
6
4
87'

Teraz Robben popędził środkiem i uderzył z 20 metrów... hen hen w trybuny.

36
48
18
14
28
84'

Indywidualna akcja Teigla zakończona soczystym strzałem z ostrego kąta, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

22
14
10
8
11
81'

Żółtą kartkę otrzymał Christoph Janker. Kopnięcie Muellera.

59
32
19
16
23
80'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Jerome Boateng.

Dalekie podanie z linii obrony. Mueller był sam przeciwko 3 rywalom, ale dał radę i zmieścił piłkę przy bliższym słupku.

419
168
62
26
31
80'
52
11
13
5
8
79'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Jest hattrick Polaka! Dobitka strzału Muellera była dopełnieniem formalności.

Bayern Monachium
1211
482
176
48
50
77'

Groźnie zaatakowali goście. Dobra centra z lewej strony boiska. Walkę o górną piłkę wygrał Kevin Danso. Soczysty strzał głową, ale piłka minęła bramkę Bayernu.

17
11
15
4
14
75'

Atomowy strzał Sanchesa trafił w klatkę piersiową Kacara. Defensywny pomocnik musiał to odczuć.

23
22
14
12
11
73'

Bayern mimo wysokiego prowadzenia nadal gra swoje. Po wejściu na boisko wielką ochotę do gry przejawia Arjen Robben.

34
17
9
8
8
72'

Bayern. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Rafinha.

38
20
21
13
15
68'

Robben do Muellera... zabrakło centymetrów.

4
65'
33
13
11
8
19
64'

WOW!!! Niesygnalizowany, ale jakże mocny strzał Alcantary z 23 metrów. Poprzeczka! Aż zatrzęsła się bramka Hitza.

51
18
20
13
12
62'

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Arjen Robben.

33
10
6
7
21
62'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Robert Lewandowski.

2+2 Roberta! "Klepka" na linii pola karnego Muellera z Alcantarą. Jeden z rywali lekko trącił piłkę, którą piętą jeszcze zagrał Lewandowski. Strzał z kilku metrów i czwarty raz piłka w sieci Augsburga.

495
206
70
30
27
58'

Mueller nastrzelił piłką rękę Jankera, ale arbiter nie podyktował rzutu karnego. Kilka słów do powiedzenia sędziemu miał Lewandowski, ale niewiele to dało. Od bramki rozpocznie Marwin Hitz.

38
20
21
13
39
55'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Franck Ribery.

Cóż za prostopadła piłka do Lewandowskiego. Polak znów z perfekcyjnym przyjęciem. Piłkę próbował odebrać mu jeszcze Danso, ale bezskutecznie. Płaski, mocny strzał tuż przy słupku i 3:0.

1056
425
111
30
38
53'

Sporo dobrego dało Augsburgowi wprowadzenie na boisko Altintopa. Gracze Bayernu mają z nim problemy.

12
10
5
5
10
50'

Kingsley Coman płasko wstrzelił piłkę w pole karne, ale Muellera stać było tylko na lekki strzał bez przygotowania.

15
11
6
12
17
48'

Pierwszy korner dla Augsburga, ale dośrodkowanie zgarnęli obrońcy gospodarzy.

14
7
4
5
11
46'

Augsburg. Schodzi: Jan Moravek. Wchodzi: Georg Teigl.

21
14
14
12
13
46'
20
11
9
8
14
46'

Wracamy do gry!

20
14
6
3
7
Jak sądzicie, ile goli ustrzeli dziś "Lewy"?
15:18

W Monachium trwa przerwa, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

6
1
1
2
4
44'

W odpowiedzi podobne uderzenie Kohra pod przeciwną bramką. Tym razem bez kłopotów piłka w rękach Ulreicha.

19
8
7
8
11
43'

Chytry strzał Alcantary sprzed szesnastki. Piłka odbiła się tuż przed Hitzem, ale ten interweniował bezbłędnie.

13
4
2
3
11
40'

Prostopadła piłka do Lewandowskiego. Ten był desperacko blokowany przez obrońców i ostatecznie ofiarnie piłkę zastopował Christoph Janker.

12
5
5
4
16
39'

Słuszne protesty Lewandowskiego. Polak już składał się do strzału, kiedy delikatnie piłkę ręką trącił Janker. To było celowe zagranie!

22
8
24
13
48
36'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Robert Lewandowski.

Był gol, jest i asysta! "Lewy" świetnie opanował piłkę po długim podaniu od Ribery'ego. Zagranie wzdłuż bramki skutecznie przeciął Mueller.

628
281
72
25
33
35'

Drugi raz w tym meczu słupek obił Thomas Mueller. Tym razem futbolówka trafiła w zewnętrzną jego część i opuściła boisko.

26
21
18
20
21
33'

Alcantara zagrał na jeden kontakt i od razu pobiegł w pole karne. Podanie zwrotne już jednak za plecy Hiszpana.

12
5
6
8
16
30'

Jednostronny mecz to mało powiedziane. Niby zawodników drużyny mają po równo, ale wszędzie są Ci ubrani w czerwono-białe stroje.

37
17
8
11
7
28'

Kolejny raz gospodarze bez kłopotów przeszli przez zagęszczoną strefę. Tym razem jednak nie było kombinacyjnej gry, a płaski strzał z 22 metrów. Słupek po uderzeniu Muellera!

28
19
20
19
20
25'

Koledzy zauważyli w polu karnym pozostawionego samemu sobie Bernata, ale ten wydawał się być zaskoczony i źle dogrywał wzdłuż bramki.

20
12
11
12
20
23'

Wymiana podań w trójkącie zakończona strzałem z powietrza. Ładnie z 20 metrów złożył się Thiago Alcantara, ale chybił celu dość wyraźnie.

23
17
7
9
18
20'

Bayern szanuje piłkę. Takie kilkuminutowe bieganie i patrzenie jak rywal wymienia podania musi irytować.

42
23
12
14
13
17'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thiago Alcantara.

Mamy to! Świetne podanie w pole karne. Robert do końca trzymał linię z obrońcami, ale przyspieszył w idealnym momencie. Wzorowe przyjęcie i potwornie mocny strzał lewą nogą w górny róg.

1429
561
176
66
69
15'

Ribery ośmieszył Moravka w perfidny sposób zakładając mu "siatkę". Oprócz braw z trybun niewiele mu to jednak przyniosło.

53
29
15
13
20
14'

Kimmich poszukał podaniem Lewandowskiego. Polak zderzył się w powietrzu z Danso i to uniemożliwiło oddanie celnego strzału głową.

27
9
8
6
27
12'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Kohr. Podcięcie Lahma.

FC Augsburg
34
13
10
9
17
11'

Strata Bernata i kontra gości. Raul Bobadilla nie pozwolił sobie odebrać piłki, dobrze dograł na 17. metr, ale tam bardzo lekki strzał oddał Moravek.

14
8
6
7
11
10'

Danso faulował Ribery'ego tuż przy linii bocznej. Kimmich dośrodkował jednak bardzo źle.

11
8
8
15
19
9'

Korner wywalczony przez Lewandowskiego. Dośrodkowanie dobre, ale uderzający głową Mats Hummels faulował pilnującego go rywala.

21
10
7
14
10
7'

Dwukrotnie piłkę w pole karne wstrzeliwał Franck Ribery, ale za każdym razem trafiała ona do obrońców.

19
7
7
12
15
5'

Bardzo głęboko cofnęli się przyjezdni. Wydaje się, że nie jest to dobry pomysł na zero z tyłu i to z Bayernem.

26
9
4
4
9
2'

Mocno odchylony Thomas Mueller spróbował szczęścia z 20 metrów... 3 metry nad poprzeczką.

11
9
6
14
19
1'

11 sekunda i już podanie na wolne pole do Lewandowskiego. Polak dogonił piłkę tuż przed linią końcową, ale dośrodkował "do nikogo". Zwyczajnie jego koledzy nie zdążyli przemieścić się w pole karne.

26
12
9
13
12
15:18

Bayern zagra w czerwonych koszulkach i białych spodenkach. Czarno-zielone stroje gości.