1
2
2
83'

Po kontrataku zupełnie nieudany płaski strzał z 17 metrów oddał Blaise Matuidi i piłka minęła dalszy słupek w sporej odległości.

5
5
2
2
2
82'

Marquinhos przeciął dośrodkowanie Corneta z lewego skrzydła.

5
2
1
1
2
79'

PSG. Schodzi: Javier Pastore. Wchodzi: Lucas Moura.

1
3
3
1
3
77'

Ol. Lyon. Schodzi: Memphis Depay. Wchodzi: Maxwel Cornet.

4
2
3
1
3
75'

Płasko z ostrego kąta uderzył teraz Angel di Maria - obok dalszego słupka.

2
1
1
1
2
74'

Z lewego skrzydła groźnie centrował Maxwell, jednak zabrakło wykończenia.

3
2
1
1
2
70'

W drugiej połowie nie ma wielkich emocji, paryżanie konsekwentnie pilnują skromnego prowadzenia.

1
1
2
1
2
66'

Thiago Silva zamknął dobre dośrodkowanie Di Marii, główkował jednak niedokładnie i piłka zatrzymała się na górnej siatce.

1
1
1
1
3
64'
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maxime Gonalons.

Olympique Lyon
2
3
3
2
5
61'

Edinson Cavani znalazł się z piłką w polu karnym, chciał efektownie przelobować Lopesa, jednak uderzył wysoko nad bramką.

2
4
2
2
3
59'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
1
2
1
2
58'

Dobrze grają teraz paryżanie i gościom trudno stwarzać sytuacje pod bramką Trappa.

1
1
2
1
2
54'

Nieźle z rzutu rożnego dośrodkował Mathieu Valbuena, próbował to zamykać Rafael da Silva, lecz nie udało mu się oddać strzału.

1
3
1
1
4
54'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Blaise Matuidi.

52'
50'

Kevin Trapp odbił piłkę przed siebie po uderzeniu Morela z bardzo ostrego kąta, poprawiał jeszcze Nabil Fekir, lecz on już w bramkę nie trafił.

1
1
1
2
1
47'

Memphis Depay zdecydował się na uderzenie po dryblingu, ale nie trafił w bramkę.

1
1
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
2
45'

Doliczona 1 minuta.

3
1
1
1
1
44'

Mistrz Francji szybko wyszedł z opresji - głównie dlatego, że Les Gones po świetnym początku mocno spuścili z tonu.

1
3
1
2
5
40'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Javier Pastore.

Już 2:1 dla PSG! Pastore dograł płasko z lewego skrzydła i precyzyjnym strzałem przy słupku gola zdobył Draxler!

Paris Saint-Germain
55
33
14
13
32
38'

Ogromna kontrowersja w polu karnym PSG! Memphis Depay upadł przy próbie minięcia Trappa. Kontaktu między zawodnikami nie było, ale golkiper PSG atakował rywala z takim impetem, że temu trudno było utrzymać równowagę. Sędzia na "wapno" ostatecznie nie wskazał.

3
2
3
5
4
37'

Kapitalna interwencja Lopesa po technicznym strzale Di Marii z 17 metrów!

3
2
2
2
5
36'

Anthony Lopes złapał piłkę po groźnej centrze Auriera spod końcowej linii. Paryżanie kontynuują natarcie.

5
6
5
4
3
34'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Javier Pastore.

Kapitalna akcja PSG i mamy 1:1! Gospodarze kilkoma szybkimi podaniami rozmontowali defensywę Les Gones, w ostatniej fazie Pastore dośrodkował płasko na 7. metr i stamtąd łatwego gola zdobył Rabiot.

40
24
8
14
31
31'

Bardzo groźną kontrę wyprowadził Memphis Depay, ale nie udało mu się wbiec w pole karne, bo w ostatniej chwili skutecznie interweniował Marco Verratti.

6
3
3
4
4
28'

Z dystansu wysoko nad bramką uderzył Adrien Rabiot. PSG ma inicjatywę, ale gra niedokładnie.

2
6
2
2
5
27'

Mapou Yanga-Mbiwa przeciął ostrą centrę Auriera z prawej strony boiska.

2
1
1
1
2
23'

Próba strzału Di Marii, ale Argentyńczyk trafił w Diakhaby'ego. Na razie mistrz Francji atakuje mało przekonująco.

1
1
2
3
1
20'

Żółtą kartkę za komentowanie orzeczeń sędziego otrzymał Edinson Cavani.

4
4
2
2
3
19'

Gospodarze przerwali groźny kontratak Les Gones, który wyprowadzał Memphis Depay.

3
2
2
2
2
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrien Rabiot.

4
4
1
2
3
13'

Groźnie z prawego skrzydła centrował Mathieu Valbuena, ale skutecznie interweniował jeden z obrońców PSG. Na razie zdecydowanie lepsi są Les Gones.

4
2
4
1
3
10'

Julian Draxler zamknął akcję oskrzydlającą, jednak w trudnej sytuacji uderzył z ostrego kąta nad bramką.

5
3
2
2
2
9'

Mogło być 0:2! Po rzucie rożnym Diakhaby oddał strzał głową w ogromnym zamieszaniu, piłkę z linii bramkowej wybił Maxwell i ostatecznie wylądowała ona w rękach Trappa!

4
3
6
2
2
8'

Serge Aurier zablokował płaską centrę Morela z lewej strony boiska.

6
2
4
3
2
6'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Rafael da Silva.

Konsternacja na Parc des Princes! Po rzucie rożnym Rafael zgrał piłkę przed bramkę i z najbliższej odległości do siatki trafił Lacazette!

87
50
21
21
32
4'

PSG nie czeka i próbuje zaatakować od pierwszych minut.

7
4
2
2
4
2'

Sprzed pola karnego celnie, ale wprost w ręce Lopesa uderzył Julian Draxler.