Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Pewny strzał Portugalczyka!

Rzut karny dla Realu Madryt!!! Dani Castellano zagrał ręką.

21
24
85'

Jese Rodriguez ruszył z kontrą, strzelił po nodze Marcelo i znów piłkę złapał golkiper.

11
4
84'

Trwają ataki Realu. Dani Carvajal silnie strzelił z ostrego kąta, ale znów bardzo dobrze interweniował Javi Varas.

12
1
83'

Cristiano Ronaldo główkował obok słupka.

12
2
83'

Ależ okazja dla Realu! Zawodnik Las Palmas zablokował bardzo groźne strzały Benzemy i Cristiano Ronaldo!

9
2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo.

26
12
80'

Kolejna sytuacja dla Jese! Były napastnik Realu znów przegrał pojedynek z Keylorem Navasem!

11
4
78'

A Las Palmas kontratakuje - Alen Halilović z dystansu uderzył nad bramką.

8
2
76'

Lucas Vazquez wpadł w pole karne, strzelił silnie po ziemi, ale Javi Varas obronił nogami. Real w ataku pozycyjnym!

5
1
75'

Las Palmas. Schodzi: Jonathan Viera. Wchodzi: Alen Halilović.

74'

Ależ okazja! Karim Benzema z 11 metrów uderzył nad poprzeczką!

8
3
72'

David Simon znalazł się w dobrej sytuacji, jednak zamiast strzelać, odegrał zbyt mocno do jednego z kolegów.

2
4
71'

Real. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: James Rodriguez.

71'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Karim Benzema.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata.

7
5
70'

Alvaro Morata trafia do siatki po raz 3. i po raz 3. sędzia wskazał spalonego.

6
5
69'

Las Palmas. Schodzi: Kevin-Prince Boateng. Wchodzi: Mateo Garcia.

wchodzi Wchodzi
Mateo Garcia #19
schodzi Schodzi
4
3
65'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

62'

Co za mecz! Las Palmas ruszyło z kontrą i powinno strzelić gola! Jese Rodriguez nawinął w polu karnym rywala, ale jego uderzenie świetnie obronił Keylor Navas!

8
5
61'

Poprzeczka dla Realu! Po dośrodkowaniu Kroosa w "aluminium" trafił Sergio Ramos!

7
5
59'

Gol! Strzelił Kevin-Prince Boateng.

3:1 dla Las Palmas w Madrycie!!! Jeden z piłkarzy gości zagrał piłkę sprzed własnego pola karnego i do sytuacji sam na sam wyszedł Boateng. Napastnik Las Palmas minął na 23. metrze Navasa i trafił do pustej bramki!

50
1
30
59'

Znów blisko gola dla Las Palmas! Jese Rodriguez strzelił silnie z linii pola karnego, ale dobrze interweniował Keylor Navas.

6
5
58'

Real jest wyraźnie pogubiony po zejściu Bale'a. Zidane powinien dokonać jakiś zmian.

9
3
56'

Gol! Strzelił Jonathan Viera. Szczęście gości! Piłka prześlizgnęła się po nodze Keylora Navasa i wpadła do siatki!

48
1
32
55'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Defensor Realu najpierw świetnie zastopował Boatenga, a po chwili został trafiony w rękę przez Vierę.

Real Madryt
8
4
55'

Rzut karny dla Las Palmas!!!

7
6
53'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin-Prince Boateng.

4
8
51'

Po czerwonej kartce zrobiło się bardzo nerwowo na boisku. Szykują się kolejne indywidualne kary.

1
5
47'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Viera. Bale kopnął Vierę, który w ramach rewanżu odepchnął Walijczyka.

12
9
47'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Gareth Bale. Idiotyczne zachowanie Walijczyka! Skrzydłowy Realu na oczach sędziego bezpardonowo kopnął rywala, a następnie go odepchnął.

Real Madryt
45
1
1
50
47'

Wielkie zamieszanie na boisku!

7
46'

Alvaro Morata strzelił po ziemi z 15 metrów. Na posterunku bramkarz Las Palmas.

6
3
46'

Początek drugiej części gry!

7
20:37

Tymczasem bardzo ważna wiadomość z Barcelony:

13
10
45'

5
4
44'

Żółtą kartkę otrzymał David Simon.

David Simon #2
7
4
41'

Ależ myli się dzisiaj sędzia liniowy! Po raz trzeci błędnie wskazał pozycję spaloną gracza Realu.

10
6
38'

Cristiano Ronaldo domagał się rzutu karnego po zagraniu ręką jednego z piłkarzy Las Palmas. Sędzia nakazał dalszą grę.

14
4
35'

W akcjach Realu zdecydowanie brakuje skutecznego ostatniego zagrania.

10
2
32'

Blisko gola dla Las Palmas! Po uderzeniu głową piłkę sprzed linii bramkowej wybił Sergio Ramos!

15
3
30'

Jese Rodriguez po świetnej akcji odegrał do Boatenga, ktory nie trafił czysto w piłkę i zmarnował dogodną okazję.

8
1
27'

Las Palmas. Schodzi: Pedro Bigas. Wchodzi: Aythami Artiles. Pedro Bigas opuścił boisko na noszach.

Aythami Artiles #16
Pedro Bigas #17
4
5
26'

Od dłuższego czasu na boisku opatrywany jest Pedro Bigas. Będzie potrzebna zmiana w zespole Las Palmas.

7
9
23'

Przy takim wyniku to FC Barcelona obejmie pozycję lidera Primera Division. Na razie Real nie wrzuca jednak wyższego biegu.

9
3
19'

Po szalonym kwadransie uspokoił się mecz na Santiago Bernabeu. Real stara się przejąć na dłużej inicjatywę.

13
4
15'

Las Palmas ruszyło z kontrą 3 na 3. Były zawodnik Realu Madryt, Jese Rodriguez, został jednak zblokowany.

10
8
14'

Po centrze Carvajala obok słupka główkował Gareth Bale.

6
10
14'

Bardzo ciekawy mecz w Madrycie, a my zapraszamy na nasz piłkarski profil na Facebooku -> TUTAJ.

3
7
12'

Isco świetnie rozepchał się w polu karnym Las Palmas i z końcowej linii zagrał pod nogi rywala. Ależ gorąco na Santiago Bernabeu!

3
7
11'

Alvaro Morata po raz 2. trafił do siatki, ale ponownie sędzia podniósł chorągiewkę. Tym razem kontrowersyjna decyzja arbitra.

5
7
10'

Gol! Strzelił Tana. Kapitalna riposta Las Palmas! Pomocnik gości świetnie zabrał się z piłką, zostawił w tyle Sergio Ramosa i strzelił silnie z 15. metrów wprost do siatki Realu!

Tana #24
36
1
1
43
8'

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Mateo Kovacić.

Real na prowadzeniu!!! Kovacić kapitalnie zagrał między obrońców gości, a Isco wykorzystał sytuację sam na sam.

50
1
21
3'

Jese Rodriguez wycofał przed pole karne do Roque Mesy, który strzelił wysoko nad poprzeczką.

5
10
1'

Alvaro Morata trafił do siatki już w 30. sekundzie meczu! Problem w tym, że snajper Realu był na minimalnym spalonym w momencie podania Bale'a. Słuszna decyzja arbitra.

13
8
20:37

Wysokie zwycięstwo zanotowała FC Barcelona, która na tę chwilę jest liderem Primera Division:

9
3
20:37

W podstawowym składzie Realu Madryt znaleźli się Isco i Alvaro Morata, którzy ostatnio zaczynali mecze na ławce rezerwowych.

7
2
20:37

Spotkanie poprowadzi Fernandez Borbalan. Mecz rozpocznie się o 21:30.

6
4
20:37

Lider Real Madryt przyjmie 13. UD Las Palmas. "Królewscy" na własnym boisku wygrali każdy z ostatnich 8 ligowych meczów, a ekipa z Kanarów na zwycięstwo na obcym terenie czeka od 22 sierpnia! W kolejnych 10 wyjazdowych meczach Las Palmas zdobył tylko 2 punkty.