90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. 7:0!!! Demolka trwa! Messi dostał piłkę w pole karne, zagrał na 4. metr do Luisa Suareza, który czubem buta trafił do siatki.

6
1
1
87'

Lionel Messi uderzył z dystansu i piłka po rękach bramkarza odbiła się od słupka.

86'

Gospodarze bawią się piłką. Na Camp Nou fiesta.

82'

Messi z hat-trickiem, Neymar z golem i 4 (!) asystami - to najwięksi bohaterowie Barcelony. Poprawią jeszcze swój dorobek?

1
1
79'

Na tym wyniku może się nie skończyć. Barca nie podkręca tempa, ale wciąż rozgrywa piłkę na połowie Celticu.

76'
ZMIANA

Celtic. Schodzi: Nir Bitton. Wchodzi: Callum McGregor.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Nir Bitton #6
1
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Neymar. Przepiękna bramka!!! Brazylijczyk dośrodkował z głębi pola, Urugwajczyk przyjął piłkę na klatkę, obrócił się i z woleja strzelił nie do obrony. MAJSTERSZTYK!

FC Barcelona
5
1
3
74'

Andres Iniesta chciał wypuścić do sytuacji sam na sam Suareza, jednak szybszy był Kolo Toure.

1
71'

Barca znów włączyła wyższy bieg. Rafinha groźnie strzelił z 15 metrów, ale O'Connell zdołał zablokować piłkę.

68'
ZMIANA

Celtic. Schodzi: Erik Swiatczenko. Wchodzi: Eoghan O'Connell.

Eoghan O'Connell #34
Erik Swiatczenko #28
68'
ZMIANA

Celtic. Schodzi: Patrick Roberts. Wchodzi: Stuart Armstrong.

Stuart Armstrong #14
64'

Spokojniejszy okres w meczu. Piłkarze Celticu wyczekują ostatniego gwizdka. Przed nimi jednak jeszcze niecałe pół godziny gry na Camp Nou.

1
61'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Rafinha.

60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez. Kolejny GOL! Messi zagrał w pole karne do Luisa Suareza, który odegrał do Argentyńczyka, a ten znów trafił do siatki. Hat-trick!!!

5
1
3
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andres Iniesta. Asystował mu Neymar. DEMOLKA! Neymar dośrodkował z końcowej linii, a Iniesta huknął z 12 metrów z powietrza w światło bramki. Piękna bramka!

5
1
3
56'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Scott Brown. Pomocnik Celticu odepchnął bez piłki Neymara.

Celtic Glasgow
1
53'

Barcelona jest niemalże pewna zwycięstwa i szuka kolejnych trafień. Celtic nie ma pomysłu na ukąszenie rywala.

50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar. 3:0!!! Brazylijczyk ładnie przymierzył z rzutu wolnego i piłka po rękach golkipera wylądowała pod poprzeczką bramki Celtiku.

6
1
1
46'

Początek drugiej części gry.

1
46'
ZMIANA
43'

Neymar padł w polu karnym, lecz sędzia nie użył gwizdka. Gra toczy się dalej.

42'

Scott Sinclair trafił do siatki Barcelony, jednak był na wyraźnym spalonym.

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić.

1
39'

Pierwsze przepychanki na boisku. Ivan Rakitić sfaulował w środku boiska Brown'a, co wyraźnie nie spodobało się Szkotowi.

35'

Kolejna doskonała okazja dla Barcy! Gospodarze ruszyli z kontrą 3 na 3, Lionel Messi zagrał w pole karne do Neymara, który nawinął defensora i oddał płaski strzał. Tym razem górą de Vries. Holender obronił uderzenie nogami.

34'

Ivan Rakitić strzelił z główki i jeden z piłkarzy gości wybił piłkę dosłownie z linii bramkowej! Tu mogą być kolejne bramki jeszcze przed przerwą!

33'

Barca naciera! Jordi Alba strzelił z ostrego kąta, golkiper Celtiku odbił piłkę przed siebie, a dobitka Gomesa została przyblokowana.

32'

Andre Gomes wycofał przed pole karne do Luisa Suareza, który zdecydował się na lob nad bramkarzem. Urugwajczykowi próba jednak nie wyszła i piłka przeleciała obok słupka.

30'

Barcelona kontroluje wydarzenia boiskowe i szuka kolejnych bramek.

27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Neymar. I jest odpowiedź Barcelony!!! Napastnicy Dumy Katalonii totalnie rozklepali defensywę Celtiku. Messi wypuścił w uliczkę Neymara, który będąc tuż przed bramkarzem odegrał do kolegi z drużyny. Argentyńczyk trafił do praktycznie pustej bramki.

6
1
3
24'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Moussa Dembele! Do piłki podszedł sam poszkodowany, jednak jego intencje świetnie wyczuł Marc-Andre ter Stegen!

2
3
23'

Żółtą kartkę otrzymał Marc-Andre ter Stegen. Niemiecki bramkarz bezpardonowo zatrzymał nacierającego Dembele! To była pierwsza ofensywna akcja gości.

23'

RZUT KARNY DLA CELTIKU!!!

2
1
20'

Posiadanie piłki: 72 do 28 procent dla Barcelony. Celtic przyjmuje mistrza Hiszpanii całą jedenastką na własnej połowie.

17'

Lionel Messi groźnie dośrodkował na długi słupek, jednak akcji skutecznie nie zdołał zamknąć Luis Suarez.

16'

Cóż za akcja Messiego! Argentyńczyk świetnie minął rywala i huknął z 20 metrów. Piłka nieznacznie minęła słupek bramki gości.

12'

Piłkarze Barcelony rozgrywają piłkę w okolicy pola karnego i szukają kolejnych prostopadłych podań w "szesnastkę". Tymczasem zapraszamy na nasz piłkarski profil na Facebooku.

9'

Od pierwszego gwizdka gospodarze mają wyraźną przewagę i piłka praktycznie nie opuszcza połowy Szkotów.

6'

Kolo Toure strzelił w słupek własnej bramki! Chwilę wcześniej sędzia liniowy podniósł jednak chorągiewkę, sygnalizując pozycję spaloną piłkarza Barcelony.

3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Neymar. Kapitalny początek w wykonaniu Barcelony! Neymar zagrał w pole karne do zupełnie niepilnowanego Messiego, a ten silnie huknął nad interweniującym golkiperem.

6
1
2
19:52

Tradycyjnie na Camp Nou - hymn Ligi Mistrzów został wygwizdany.

2
Jak zakończy się mecz pomiędzy Barceloną i Celtikiem?
Wygra Barcelona
Remis
Wygra Celtic
19:52

Spotkanie poprowadzi Rumun Ovidiu Hategan.

19:52

Piłkarze jakiś czas temu rozpoczęli rozgrzewkę.

19:52

W zupełnie innych nastrojach są kibice Celticu Glasgow. The Bhoys wygrali w prestiżowych Old Firm Derby z Rangersami 5:1, a hat-trickiem i asystą popisał się Moussa Dembele.

19:52

FC Barcelona w weekend niespodziewanie przegrała na własnym boisku z beniaminkiem Deportivo Alaves 1:2. W porównaniu do ligowego spotkania, trener Luis Enrique przeprowadził dzisiaj aż 8 zmian w podstawowym składzie.