Manchester City
1
89'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Lionel Messi.

Brazylijczyk jednak ma swojego gola. Zdobył go po kapitalnym dryblingu w polu karnym. Goście bezradni.

FC Barcelona
4
3
87'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Beznadziejnie uderzył Neymar, Caballero został blisko środka bramki i odbił piłkę.

2
3
86'

Rzut karny dla Barcy! Faulowany Messi.

2
1
86'

Temperatura widowiska spadła, trwa już oczekiwanie na ostatni gwizdek.

2
82'

Po znakomitym podaniu Rakiticia, strzał z najbliższej odległości oddał Neymar, jednak Wilfredo Caballero skrócił kąt i obronił.

2
80'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Andre Gomes.

79'
77'

Lionel Messi dość boleśnie zderzył się z Fernandinho, ale wrócił do gry.

1
3
74'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jeremy Mathieu. To efekt faulu na Sterlingu.

1
2
72'

Marc-Andre ter Stegen instynktownie obronił groźny płaski strzał Kolarova z rzutu wolnego.

1
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jeremy Mathieu.

1
69'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Luis Suarez.

3:0! Po koszmarnym zagraniu Gundogana Suarez perfekcyjnie podał do Messiego i ten dopełnił formalności z 12 metrów.

5
1
68'

Wydaje się, że losy meczu są rozstrzygnięte. Barca umiejętnie wykorzystała liczebną przewagę, The Citizens już nieco bezradni.

64'

Groźnie w długi róg uderzył teraz Kevin De Bruyne, ale nie po raz pierwszy w tym meczu dobrą interwencją błysnął Marc-Andre ter Stegen.

61'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Andres Iniesta.

2:0! Messi dostał podanie od Iniesty i przymierzył idealnie z 17 metrów. Piłka wpadła do siatki przy słupku, Caballero bez szans.

58'

Z rzutu wolnego z 25 metrów wysoko nad bramką uderzył Lionel Messi.

1
58'

Man City. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Gael Clichy.

54'

Pablo Zabaleta ma jakiś uraz, medycy na boisku.

3
53'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Claudio Bravo. To efekt zagrania ręką poza polem karnym. Bramkarz Man City zatrzymał w ten sposób strzał Suareza po własnym błędzie.

3
1
1
2
51'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obok słupka główkował Samuel Umtiti.

1
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
47'

Javier Mascherano oddalił zagrożenie po płaskiej centrze De Bruyne z prawego skrzydła.

3
46'

Początek drugiej połowy.

2
45+1'

Odpowiedź Barcy: po podaniu Messiego groźny płaski strzał oddał Luis Suarez i na raty obronił to Claudio Bravo.

20:02

Doliczone 2 minuty.

45'

Znakomicie z rzutu wolnego dośrodkował David Silva i tuż obok słupka główkował John Stones.

41'

Nicolas Otamendi przytomnie przeciął bardzo groźne zagranie w pole karne Messiego do Neymara.

40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fernandinho.

1
39'
38'

Teraz mogło być 1:1! Ilkay Gundogan oddał soczysty strzał z ostrego kąta i Marc-Andre ter Stegen musiał się wyciągnąć jak struna, by obronić.

1
37'

Marc-Andre ter Stegen odbił piłkę po płaskim strzale Nolito z ostrego kąta.

36'

Lucas Digne bardzo łatwo powstrzymał szarżującego prawym skrzydłem Sterlinga.

1
33'

Gerard Pique ma chyba poważniejszy problem, do wejścia na boisko szykuje się Jeremy Mathieu.

1
31'

Doskonałą okazję mógł mieć Neymar, ale w narożniku pola karnego znakomicie uprzedził go Claudio Bravo.

29'

A jednak. Żółtą kartkę za faul na Pique otrzymał David Silva.

1
1
29'

Przerwa w grze, bo Gerard Pique musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

28'

Ostry faul Silvy na Pique, mimo to sędzia nie sięgnął po kartkę.

25'

Nie ma razie oszałamiającego futbolu, za to sędzia często musi odgwizdywać faule.

21'

Kombinacyjna akcja Messiego z Suarezem w polu karnym, jednak Urugwajczyk miał bardzo ostry kąt i strzelił w boczną siatkę.

2
20'

Niewiele wskazywało na gola dla Barcy, ale jeden błąd w tyłach okazał się dla Obywateli bardzo kosztowny. Sam mecz nie jest na razie toczony w szaleńczym tempie.

1
1
17'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

1:0 dla Barcy! To nie była idealna akcja, ale w polu karnym w kluczowym momencie poślizgnął się Fernandinho i wytworzyła się ogromna luka, w którą wbiegł Messi, następnie "położył" Bravo i dopełnił formalności do pustej bramki.

14
3
15'

Nolito znalazł się z piłką przed polem karnym Barcy, szukał pozycji do strzału, ale osaczyło go trzech rywali i nic nie wskórał.

11'

Luis Suarez zagrał prostopadle do Neymara, tego jednak zatrzymał w polu karnym Nicolas Otamendi.

1
10'

Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Lucas Digne.

7'

Jordi Alba ma kontuzję, za chwilę pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy.

2
4'

Pierwsze minuty dość wyrównane, jeszcze sporo niedokładności w obu drużynach.

1
1
2'

Neymar wycofał piłkę na 16. metr, ale żaden z jego kolegów nie oddał strzału i zagrożenie oddalił Raheem Sterling.