Liga Mistrzów: Grupa D
13 wrz 2016 20:45
90'

Gol! Strzelił Juan Bernat. Asystował mu Franck Ribery.

Strzał z bliska na 5:0 po podaniu Francka Ribery dla tych kibiców, którzy zostali na trybunach do końca widowiska.

Bayern Monachium
3
87'

Część kibiców już w drodze do samochodu, by nie stracić czasu na parkingu pod stadionem. Bayern Monachium nie forsuje już wysokiego tempa.

85'

Cesar Navas i zapachniało golem honorowym! Obrońca wybrał się w pole karne Bayernu Monachium i główkował z bliska. Problem w tym, że w zasięgu ramion Manuela Neuera, który zachował koncentrację.

82'

Javi Martinez wybił niebezpieczne dośrodkowanie. Przyjezdni mieli jeszcze rzut rożny, ale wszystko skończyło się stratą Christiana Noboa na rzecz innego piłkarza z Ameryki Południowej - Arturo Vidala.

79'

David Alaba przekonał partnerów, że zrobi użytek z rzutu wolnego. Austriak huknął bardzo mocno, ale w mur niebieskich.

77'

Franck Ribery zbiegł ze skrzydła do środka pola i sprowokował przeciwnika do faulu. Ciekawe, jak Bayern Monachium rozegra stały fragment.

73'

73 procent posiadania po stronie Bayernu Monachium. Każda minuta z piłką przy nogach przybliża Bawarczyków do zwycięstwa.

70'

20 minut do końca regulaminowego czasu i Bayern Monachium wymienia spokojne podania w centrum boiska. Szykuje się również ostatnia zmiana.

67'

Chóralne śpiewy na trybunach. Nie ma wątpliwości, że komplet punktów zainkasuje Bayern Monachium, natomiast goście mogą postarać się o gola honorowego.

64'

Bayern. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Franck Ribery.

64'

FK Rostów. Schodzi: Serdar Azmoun. Wchodzi: Andrei Prepelita.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Serdar Azmoun #20
63'

Potężnie huknął Arturo Vidal z dystansu i aż zatrzęsło się obramowanie. Może się to wszystko skończyć bardzo wysokim wynikiem, jeżeli goście nie wezmą się w garść.

60'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu Juan Bernat.

To już egzekucja Rosjan. Joshua Kimmich grał dobrze już w pierwszej połowie, a teraz nagradza się golami. 21-latek strzelił głową na 4:0 po wrzutce Juana Bernata.

3
57'

Aj, Robert Lewandowski! Pudło z kilku metrów po kontrataku zakończonym podaniem Douglasa Costy. Ostatnio Polakowi zdarzają się podobne pomyłki mimo wysokiej formy strzeleckiej.

2
54'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu Douglas Costa.

Należała się bramka młodemu Niemcowi. Joshua Kimmich poszedł na wyprzedzenie i wepchnął piłkę z bliska do bramki po płaskim podaniu Douglasa Costy. To już chyba po zawodach w Monachium. 3:0!

3
53'

Rzut rożny dla FK Rostów. Pierwsza taka szansa dla Rosjan i dość przypadkowo trącona piłka przez Cesara Navasa została zatrzymana dopiero przez Manuela Neuera.

51'

Bayern. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Juan Bernat.

48'

Przyjezdni muszą spróbować zaatakować, jeżeli marzą o zapunktowaniu w Monachium.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

46'

FK Rostów. Schodzi: Dmitrij Połoz. Wchodzi: Moussa Doumbia.

Moussa Doumbia #10
Dmitrij Połoz #7
45+2'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu David Alaba.

2:0 w Monachium! Thomas Mueller wyprzedził stopera i strzelił płasko do bramki po dośrodkowaniu Davida Alaby z lewego skrzydła. Sosłan Dżanajew nie zdążył z interwencją. Gol do szatni!

3
45'

Doliczone 2 minuty.

43'

Podopieczni Carlo Ancelottiego wymieniają podania na połowie przeciwnika. David Alaba wstrzelił futbolówkę w kierunku Roberta Lewandowskiego, który nie znalazł kawałka miejsca do strzału.

40'

Stoper Bayernu Monachium ucierpiał w tej sytuacji i na boisko wbiegły służby medyczne. Krótka przerwa w grze.

39'

Mats Hummels główkował z bliska po zagraniu Roberta Lewandowskiego, który przedłużył na drugi słupek dośrodkowanie z rzutu rożnego. Sosłan Dżanajew obronił w świetnym stylu.

1
38'

Rozleniwił się Bayern Monachium przy korzystnym wyniku. Gospodarze widzą, że przeciwnik ma problemy ze skonstruowaniem ataku.

35'

To miało być bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego do bramki Manuela Neuera. Niemiec ustawił dobrze mur i nie musiał interweniować.

34'

Będzie szansa dla debiutanta. Rafinha popełnił faul blisko własnego pola karnego.

33'

Po zmianie wyniku niewiele ciekawego. Bayern Monachium nie pozwolił podrażnionemu przeciwnikowi na jakąkolwiek ripostę.

32'

"Lewy" jeden!

30'

Zasłużone prowadzenie Bawarczyków i Robert Lewandowski zaczął strzelać już w 1. kolejce Ligi Mistrzów.

28'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Polak wywalczył, a następnie wykonał jedenastkę i Bayern Monachium prowadzi 1:0. Napastnik zmylił bramkarza i kopnął piłkę w lewy narożnik!

8
26'

Rzut karny dla Bayernu Monachium! Gatskan popchnął Roberta Lewandowskiego w pojedynku o dojście do piłki dośrodkowanej z kornera.

25'

Coraz więcej ciekawego pod bramką FK Rostów. Po przeciwnej stronie boiska Manuel Neuer może równie dobrze porozmawiać z kibicami albo poczytać książkę.

23'

Robert Lewandowski miał pierwszą szansę na zdobycie gola. Zapolował na dośrodkowanie Joshuy Kimmicha i główkował nad poprzeczką z mało komfortowej pozycji.

23'

Bayern Monachium próbuje sforsować mur FK Rostów.

1
22'

Joshua Kimmich uderzył po raz drugi. Tym razem z 20. metra, ale ponownie nad poprzeczką.

20'

Od czasu do czasu Serdar Azmoun i Dmitrij Połoz próbują skontrować Bayern Monachium, ale wszystko to w bezpiecznej odległości od Manuela Neuera.

18'

Robert Lewandowski zbiegł na lewe skrzydło i sprowokował do faulu Timofieja Kałaczewa. Joshua Kimmich próbował dokręcić piłkę z rzutu wolnego i nie pomylił się mocno.

16'

Pierwsze dośrodkowanie z rzutu rożnego wypiąstkował Sosłan Dżanajew, ale piłka wróciła szybko w jego pole karne i bramkarz musiał zatrzymać strącenie głową Javiego Martineza.

15'

Douglas Costa pokazał się na lewym skrzydle i choć miał obok siebie dwóch obrońców w niebieskim stroju, wywalczył korner dla Bayernu Monachium.

13'

70 procent posiadania piłki po stronie Bayernu Monachium. W końcu przyspieszenie, ale crossowe podanie padło łupem Sosłana Dżanajewa.

11'

Nie jest łatwo przedostać się w pole karne FK Rostów. Dotychczas Sosłan Dżanajew nie musiał bronić niebezpiecznego strzału.

9'

David Alaba kopnął piłkę w pole karne prosto pod nogi przeciwnika, co naraziło Bayern Monachium na kontratak Dmitrija Połoza.

7'

Pierwsze tak odważne wyjście FK Rostów. Aleksandr Erokhin próbował dośrodkować sprzed pola karnego, ale po pierwsze za płasko, po drugie prosto w przeciwnika.

6'

Bardzo duża przewaga mistrza Niemiec pod względem posiadania piłki. Powoli szuka miejsca do użądlenia debiutanta z Rosji.

5'

Miękka wrzutka w kierunku Roberta Lewandowskiego. Blisko napastnika Bayernu Monachium był Władimir Granat i wykopał futbolówkę na korner.

3'

Robert Lewandowski dostał podanie na 18. metrze przed bramką Sosłana Dżanajewa. Nie znalazł miejsca do strzału, a na dodatek nie oddał piłki w tempo partnerowi.

2'

W posiadaniu piłki Bayern Monachium, który w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, natomiast piłkarze FK Rostów na niebiesko z żółtymi akcentami.

20:18

Drużyny wychodzą na boisko. Czas na pierwszy w tym sezonie hymn Ligi Mistrzów w Monachium.

Kto wygra mecz?
FK Rostów
1
20:18

Robert Lewandowski i spółka na rozgrzewce.

20:18

Ławka rezerwowych FK Rostów: Nikita Medvedev - Papa Gueye, Saeid Ezatolahi, Moussa Doumbia, Aleksandr Bukharow, Khoren Bayramyan, Andrei Prepelita.

20:18

Ławka rezerwowych Bayernu Monachium: Sven Ulreich - Franck Ribery, Xabi Alonso, Juan Bernat, Philipp Lahm, Renato Sanches, Julian Green.

20:06

Bayern Monachium rozpoczyna nową kampanię w Lidze Mistrzów z trenerem Carlo Ancelottim, który zastąpił Pepa Guardiolę. Pierwszym przeciwnikiem mistrza Niemiec będzie debiutant FK Rostów. W jedenastce Bawarczyków nie zabrakło Roberta Lewandowskiego.