Sędzia doliczył trzy minuty do II połowy.

84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ilkay Gundogan.

82'

Doskonała okazja dla Włochów, ale po strzale Belottiego piłka zatrzymała się na słupku niemieckiej bramki.

79'

Gospodarze mają inicjatywę, jednak z ich ataków nic konkretnego nie wynika.

76'

Coraz mniej czasu mają Włosi, by zrewanżować się Niemcom za porażkę na Euro 2016.

73'

Na uderzenie zdecydował się Kevin Volland, ale dosyć wyraźnie spudłował.

71'

Teraz szansę mieli Włosi! Po dograniu Immobile na czystą pozycję wyszedł Bernardeschi, którego w dobrym stylu powstrzymał Leno.

70'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Julian Weigl. Wchodzi: Mario Goetze.

69'

Leno bezbłędnie interweniował po dośrodkowaniu Immobile przed bramkę.

68'
ZMIANA

Włochy. Schodzi: Eder. Wchodzi: Federico Bernardeschi.

65'

Akcja po drugiej stronie boiska, gdzie Shkodran Mustafi powstrzymał Edera. Świetnie gra dzisiaj stoper Arsenalu.

63'

Po dośrodkowaniu Kimmicha Volland posłał piłkę do włoskiej bramki, ale arbiter dopatrzył się minimalnego ofsajdu.

62'

Po dośrodkowaniu De Rossiego w polu karnym najlepszy okazał się Yannick Gerhardt.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Tah za faul na Ederze.

60'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Kevin Volland.

60'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Leon Goretzka. Wchodzi: Serge Gnabry.

55'

Starcie Belottiego z Tahem w polu karnym. Włoch upadł i domagał się "jedenastki", ale portugalski arbiter nie przerwał gry.

53'

Znów dużą przewagę w posiadaniu piłki mają podopieczni Giampiero Ventury.

50'

Do strzału doszedł Andrea Belotti, lecz próba napastnika Torino okazała się niecelna.

48'

Tah zmuszony do pierwszej interwencji. Obrońca Bayeru zdołał powstrzymać Immobile.

46'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Jonathan Tah.

46'

Początek II połowy.

43'

Szansa dla Niemców po akcji Goretzki z Kimmichem! Do piłki doszedł Thomas Mueller, ale jego uderzenie zostało przyblokowane przez Bonucciego.

40'

Niewiele spięć podbramkowych obserwują kibice zgromadzeni w Mediolanie. Najlepszą okazję miał jak dotąd Ciro Immobile.

37'

Bernd Leno nie miał większych problemów z interwencją po dośrodkowaniu Zappacosty.

33'

Słabszy okres rywalizacji w Mediolanie. Pojedynek nie dostarcza na razie kibicom zbyt dużych emocji.

30'

Niemcy ponownie w ataku i po akcji z Muellerem uderzenie zdołał oddać Ilkay Gundogan. Dobrze interweniował Buffon.

27'

Czujny Gianluigi Buffon uprzedził Gundogana, który mógł dojść do podania Gerhardta i stanąć przed szansą otwarcia wyniku.

25'

Szansa przed Immobile po podaniu De Rossiego. Napastnik wygrał pojedynek biegowy z rywalem, jednak strzałem z kilkunastru metrów nie zdołał pokonać Leno.

22'

Mustafi poradził sobie z dośrodkowaniem Zappacosty. Ponownie zaatakowali podopieczni Ventury.

19'

Strzał Goretzki nie sprawił Buffonowi żadnych problemów, ale Niemcy zniwelowali przewagę rywala.

16'

Niemcy starają się przejąć inicjatywę i dłużej utrzymać przy piłce.

14'

Mocne uderzenie Ruganiego z dystansu, ale na posterunku był Bernd Leno.

1
12'

Świetne podanie Gundogana do Goretzki, jednak od pomocnik Schalke lepszy okazał się Gianluigi Buffon!

10'

Akcja Immobile z Belottim zakończona dograniem do Edera, który nie trafił czysto w piłkę. Nieźle na początku rywalizacji prezentują się Włosi.

8'

Mustafi zdołał zablokować groźne dośrodkowanie Darmiana z lewego skrzydła.

7'

Zwolnili tempo Azzurri i starają się teraz grać atakiem pozycyjnym przeciwko mistrzom świata.

5'

Zagranie w kierunku Immobile, który nie znajdował się na spalonym, ale sytuację zdołał wyjaśnić Benedikt Hoewedes.

2'

Pierwsza obiecująca akcja Włochów, jednak Andrea Belotti uderzył nad poprzeczką.

20:41

Początek meczu nieco się opóźni, przed stadionem pozostają jeszcze kibice.

1
20:41

Debiut w niemieckiej reprezentacji zaliczy dzisiaj zawodnik Wolfsburga Yannick Gerhardt.